Opinie o Obi w Ostrów Wielkopolski Kaliska 120

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Obi. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Obi o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obi w Ostrów Wielkopolski Kaliska 120

Praca jako kasjer... Ciągłe czepialstwo, patrzenie na ręce przez kamery a na koniec zmiany wygadywanie kierownika że to źle tamto źle i po premii. Ciągłe kontrole. Traktują Cię jak (usunięte przez administratora)a nie jak pracownika na kasie... Gdy zakończenie pracy masz o 17 pracę na kasie kończysz o 17 i w swoim prywatnym czasie każą Ci się z kasetki rozliczać... Nie mówiąc o tym że kierownik wymyśla milion rzeczy dzięki czemu musisz łaskawie czekać na rozliczenie nawet do godziny bo on akurat musi coś załatwić... Niestety bez znajomości nie do ujechania... Między pracownikami (usunięte przez administratora) Odradzam.

Byla pracownica

Dokładnie... Patrzenie na ręce non stop przez kamery, w grafiku zmiana np. Do 18 a z kasy schodzi się faktycznie o 18 a nawet chwilę po. Rozliczenie kasetki we własnym prywatnym czasie, gdzie kierownik czasem nie ma czasu rozliczyć i każą czekać. Najdłużej czekałam na swoje rozliczenie prawie godzinę. Nie polecam, nie fajna atmosfera. Przerwę liczą Ci co do minuty, robią problem gdy chcesz wyjść do toalety bo po prostu potrzebujesz.

jeska Nowy wpis

Dwa lata temu robiłam zakupy ,konkretnie panele podłogowe Pani która nam doradzała była bardzo pomocna i miła.24.02.2024 ponownie wybrałam się po panele jak zobaczyłam tą samą panią wiedziałam że obsługa będzie na najwyższym poziomie i tak było .SZANOWNA DYREKCJO DOCENCIE PANIĄ JOLE DOBRĄ PREMIĄ BO NIEWIECIE JAK MACIE WSPANIAŁĄ PRACOWNICE. POZDRAWIAM Teresa.

Jaki dress code obowiązuje w Obi?

Elżbieta

Przykro czytać... Nadgodziny były chociaż płatne?

Byla pracownica Nowy wpis

Jakie godziny pracy obowiązują w Obi?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Obi? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Zadowolona

Dziękuję serdecznie Panu, który doradza na dziale z płytkami. Przemiły, kompetentny, z poczuciem humoru, skupiony na kliencie, kompetentny. Zakupy z tym Panem to prawdziwa przyjemność. Polecam.

Pomarańczowo aż do porzygu

Powiem tak pracowałem w tym mandarynkowym przybytku niecały rok i wyzysk jest tu na potęgę, ostatniego dnia po prostu powiedziano mi że tu nie pracuje z racji umowy zlecenie która dalej jest aktualna ,powód zwolnienia nie mam umowy o pracę a osób na zleceniówce nie potrzebują... Ale nie dali znać tydzień dwa czy miesiąc wcześniej żeby człowiek ogarnął inną pracę tylko w dniu przyjścia do pracy to oznajmili no kpiny... Omijać szerokim łukiem...!!!

Mariusz
@Pomarańczowo aż do porzygu

To nie miałeś jakiegoś okresu wypowiedzenia? Na zleceniówce przecież też jest coś takiego chyba

xxxxx

brak szacunku do pracowników

Sylwia
@xxxxx

Serio? Aktualnie się dzieje coś nie tak? Co takiego?

Sylwia

W markecie w Ostrowie jeszcze niedawno jeden z pracowników dość mocno się skarżył na same warunki w firmie. Jest za dużo obowiązków i ogólnie po prosu nadużywa się dobroci pracownika. Ostatecznie chłopak odradza pracę tam. Czy ktoś jeszcze aktualnie tam pracuje i ma taką samą opinię o atmosferze? Wspieracie się jakoś wzajemnie, żeby wytrzymać ten natłok obowiązków czy jest inny sposób, żeby sobie z tym wszystkim radzić?

Młot udarowy CMI 1500 W

W zeszłym tygodniu postanowiłem zakupić młot udarowy w znakomitej cenie 299 zł. szybko okazało się jednak, że kupno tego narzędzia jest możliwe tylko w kilku marketach Obi na terenie Polski. Zadzwoniłem na ogólnopolską infolinię OBI i tam pan przyjął moją uwagę o braku sprzętu w Ostrowskim Markecie. Po krótkiej chwili odzwonił pan z działu zaopatrzenia w Ostrowskim OBI. On również upewnił mnie, że sprowadzenie narzędzia z innego sklepu jest prawie niemożliwe. Po krótkiej rozmowie z młodym pracownikiem OBI, otrzymałem zapewnienie, że pan dołoży wszelkich starań aby ściągnąć sprzęt do OBI w Ostrowie Wlkp. Na drugi dzień ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, pan poinformował mnie, że udało mu się zdobyć dla mnie ową młoto-wiertarkę udarową. Tu chciałbym nadmienić, że dziś to wyjątkowa cecha u młodych ludzi, żeby w przyjazny i rzetelny sposób dbać o swoje "słowo" i "dopiać" zadeklarowaną sprawę do końca i w miłej atmosferze. Chciałbym pochwalić tego młodego człowieka za zaangażowanie zawodowe i serdeczną atmosferę, którą wytworzył. Polecam kontakt z tym młodym kompetentnym człowiekiem. Robert z Ostrowa Wielkopolskiego

Nie polecam nikomu pracy w tym markecie w Ostrowie. Brak kultury i szacunku przełożonych dla pracownika i traktowanie jego jak niewolnika jest na porządku dziennym. Nikt z przełożonych nie pozwala przedstawić swoich argumentów do tego ciągłe kpiny, poniżanie i wulgaryzmy. Omijajcie to miejsce z daleka jako pracownicy i nawet jako klienci. Nie warto szkoda czasu i co najważniejsze zdrowia.

Rocco

Stosują bezprawną segregacje sanitarną. W dniu dzisiejszy Pani kasjerka w asyscie ochrony odmówiła mi sprzedaży produktów niezgodnie z prawem konsumenta oraz Konstytucja RP dopóki nie założę kagańca. Oby rynek zweryfikował,że takie praktyki nie mogą mieć miejsca w wolnym kraju ! ! ! ! ! Zakupy zrobiłem w pobliskim POLSKIM sklepie BEZ SEGREGACJI SANITARNEJ i nigdy więcej moja noga nie postanie w OBI.

Kmwtw

Robisz za mało i za wolno. Co chwile kontrola pracy. (usunięte przez administratora) można przez ciągłe niezadowolenie tych wyżej. Tyllo oni robią wszystko idealnie, jak trzeba!

Gabriela
@Kmwtw

Domyślam się, że chodzi Ci o to, że kierownictwo wiele wymaga od pracowników, jeśli chodzi o tempo pracy i normy, tak? Powiesz coś więcej o tym, jakie normy obowiązują w Obi - i czy są jakieś premie wydajnościowe dla pracowników, którzy je wyrobią?

gepard

Nie wiem po co przy wyjściu (dział ogrodniczy) stoi "strażnik". Mamy obowiązek noszenia maseczki która ma zakrywać usta i nos, u niego były zakryte tylko usta. Zwróciłem mu uwagę ze powinien zakryć nos wyszedł za mną i odsłonił kilka razy usta by pokazać mi że ma mnie i zarządzenie w (usunięte przez administratora) Super zachowanie...Brawo OBI, brawo personel. 13.10.2020. godz 12.00

Mateusz

(usunięte przez administratora) Ceny wywindowane w kosmos, brak obsługi, A jak już kogoś znajdziesz to słyszyśz: "Ja nie z tego działu". Kiedyś się tam robiło przyjemnie zakupy, teraz to koszmar. Szkoda nerwów i zmarnowanego czasu. Pojechałem do Bricomarche i tam zrobiłem zakupy szybko i sprawnie. Coś mnie tknęło i zrobiłem szybką kalkulację i wyszło na to, że kupując ten sam towar w Brico w mojej kieszeni pozostało 340 złotych. Tak więc jeśli nie chcesz przepłacać, denerwować się i marnować swojego czasu omijaj Obi wielkim łukiem.

Leon

Strasznie nie miła obsługa, w szczególności pan Rafał z działu budowlanego, dawno nie spotkałem się z tak bezczelną obsługą. Ceny mocno wygórowane w porównaniu do innych skepów. ZDECYDOWANIE ODRADZAM robienie tam zakupów. Szkoda nerwów i przepłacania.

Ktoś 3

Market OK duży wybór ale obsługa nie miła a w szczególności Pan z paneli imię na R.....(rodo) Więc nie polecam tego marketu ze względu na obsługę

Jaras

NIE POLECAM! Asortyment jesy ok, ale straszna drożyzna. Brak profesjonalnej obsługi.

Zostaw merytoryczną opinię o Obi - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Obi?

Zobacz opinie na temat firmy Obi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obi?

Obi