Luxmed

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Luxmed

Izolda Nowy wpis

Odesłano mnie na sor bez udzielenia pomocy.

Denys Nowy wpis

I am from Ukraine, I made an appointment with a dermatologist on 11/25/2022. After she found out that I was from Ukraine, she pretended that she didn’t remember what I was saying, although I speak Polish quite well (with a slight accent). She said "since I'm in Poland I should speak perfect Polish!!!". When I asked what she did not understand and could use an online translator, she said - "I have no time to understand this." To respect her age, I did not say anything to her. But I think it's racism! And such behavior of the doctor is not permissible in any situation. So if you are from another country, I do not recommend using the services of this company.

Jola Nowy wpis

Jak można mieszać osoby zakażone COVID 19 z osobami zdrowymi ,przykład z dnia 23 marca w godzinach popołudniowych.W recepcji placówki na ul. Uczniowskiej 16 znajdowały się 4 osoby jak się po badaniu kilkanaście minut później okazało zakażone wirusem .W tym czasie w placówce było wielu pacjentów oczekujących na poradę lekarską.Zastanawiałam się jak można dopuścić do tak skandalicznej organizacji przyjęć pacjentów,czy to chciwość firmy żeby zarobić jak najwiecej na testowaniu pacjentów czy głupota osoby zarządzającej placówką

Katarzyna

Infolinia w Warszawie działa bez zarzutów, ale pani w recepcji w Walbrzychu nie potrafi znaleźć umówionej wizyty przez infolinie. Twierdzi, że takiej wizyty nie ma, po czym koleżanka jej pomaga i wkońcu znajduje moje dane i umowioną wizytę. Wizyta na szczęście sie odbyła. Wychodząc pytam panią w recepcji, żeby sprawdziła wizytę córki , ktora miała sie odbyć za tydzien. Podaje dane córki i pani potwierdza wizytę córka za tydzień. Dzisiaj córka przychodzi na umowioną wizytę, a pani w recepcji mówi że w systemie nie ma takiej wizyty i że doktor już wyszła. Ręce opadają... Dzwonimy do Warszawy i tam sprawdzają córki wizytę i jest w systemie... Także pani z recepcji blondynka jest niekompetentna, ta druga pani podpowoadała jej co ma robić i znalazła moją wizytę ale córki nie potrafiła. Szkoda że nie pojechałam z córką do lekarza bo tak bym tego nie zostawiła. Proszę, o usprawnienie takich błędów... Mój, nasz czas też jest ważny...

Zostaw merytoryczną opinię o Luxmed - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Luxmed?

Zobacz opinie na temat firmy Luxmed tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Luxmed