Opinie o Carrefour w Dębica Księdza Alojzego Nosala 2

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Carrefour. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Carrefour o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour w Dębica Księdza Alojzego Nosala 2

Częsty Klient

Witam. Jestem częstym klientem sklepu Carrefour Dębica i chciałbym napisać swoją opinię na temat sklepu. Będzie ona raczej pozytywna, ale drobne "potknięcia" napotyka się przy wejściu na sklep tzn. sektor który powinien świecić "przykładem" , "być wizytówką" jednak pozostawia troszkę do życzenia. Palety, wózki, kartony ogólny chaos zaburza poruszanie się zwłaszcza przy dużym ruchu. Produkty na pozostałej części sklepu są bardzo estetycznie poukładane, ceny znajdują się na miejscu. Bułki, słodkości świeże. Ogromny wybor ryb , serów. Owoce i warzywa starannie poukładane, świeże. Duża ilość polskich produktów typu jabłka. Panie które tam obsługują są cały czas do dyspozycji klienta gdzie nie widać tego w innych sklepach to na ogromny plus.

Jaki sklep ma system premiowania?

Witam kiedy można się spodziewać szkolenia dotyczącego radzenia sobie z mobingiem bo to co teraz się dzieje jest nie do wytrzymania proszę o pomoc

Tata

Witam, skoro jest takie (usunięte przez administratora) to dlaczego nie idziesz do sądu pracy? Porażka, uwielbiam jak się stęka do neta.....

Czesław
@Tata

Niepokojące są informacje o rzekomym mobbingu, który miałby panować w sklepach sieci Carrefour. Na chwilę obecną trudno w to uwierzyć, dlatego może moglibyście napisać precyzyjnie, czy rzeczywiście dochodzi do tego typu sytuacji, które można by było sklasyfikować pod to pojęcie?

Polska
@Czesław

Kto to w ogole o takim czyms mowi. Każdy sklep jest inny to normalne

Czrsiek
@Czesław

Mobbing trudno udowodnić a pracownik zostaje sam bo nikt nie chce im pomóc choćby w potwierdzeni tego faktu. Mobing to nie tylko źle odnoszenie się do pracownika ale zawalanie go praca i dodatkowymi obowiązkami. To robią osoby które przypadkowo stały się kierownikami. Wina Carrefoura że pozwala na to i innych ze milczą. Dobra sieć ale za mała kontrola nad MZ i sm

Klient

Witam. Chciałabym zwrócić uwagę na temat zakładnika maseczek na Państwa obiekcie. Dlaczego wymagacie zakładania maseczek, a Sami nie poddajecie się tej restrykcji??. Między innymi Pracownicy wykładający warzywa kichają na artykuły spożywcze, które nie są niczym zabezpieczone. Jeżeli Państwo wymagacie zakładania maseczek od Klientów, to warto może zacząć najpierw od Sowich pracowników.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Carrefour? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Dębica
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
N

Jak tam sprawa z mobingiem?

@N

Dzień dobry, chcemy Państwa zapewnić, że jako pracodawca dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy byli traktowani z należytym szacunkiem. Wspomniana w powyższym pytaniu sytuacja jest przez nas weryfikowana. Wszelkie niepokojące sytuacje mogą Państwo również zgłaszać anonimowo na adres carrefour@galluppolska.pl. Z poważaniem Zespół HR Carrefour Polska

M
@Carrefour

Czemu podpisując umowę w systemie 2zmianowym na dziale warzywa dostaje się ok 15 16 dni 2 zmian a 4-5dni pierwszych zmian pomimo Zgłaszania do menagerki aby zmieniła grafik on dalej pozostaje bez zmian bo jak twierdzi są pracownicy z dłuższym stażem pracy i to im się należy.

C
@Carrefour

Czemu pracownicy mówią że nie ma przyjęć na piekarnie skoro jest ogłoszenie w urzędzie pracy

A
@M

Dajcie spokój święta idą magazyn cały zapchany nawet nie ma kto rozkładać towaru

@M

Dzień dobry, dziękujemy za informację. Sytuacja jest weryfikowana.

@C

Dzień dobry, w Urzędzie Pracy rzeczywiście było ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika na dział Produktów Świeżych, ale dotyczyło to działu Warzywa i Owoce. Znaleźliśmy już odpowiednią osobę i oferta została wycofana. Tak więc oferta nie dotyczyła działu Piekarnia, choć faktycznie była napisana ogólnie i można było ją tak zinterpretować. Weźmiemy to pod uwagę na przyszłość.

Prac
@Carrefour

Witam czy w dniu zorganizowanej przez Carrefour imprezy dla pracowników będa skrócone godzin otwarcia tak aby każdy mógł przyjść na 18. I druga sprawa dlaczego nie zostali zaproszeni wszyscy pracownicy z podfirm tylko wybrane osoby?

Dok
@Prac

Dokładnie jedni maja zapiepszac a inni się bawić to jest nie sprawiedliwe ja nie chcę jeść odgrzewanych dań tak jak na wilgili co się na pierwszej zmianie najedza i kradną jedzenie (usunięte przez administratora)

Magazyn
@Dok

Lepiej się weźcie za rozkładanie towaru bo znów stoi na polu i będzie tak jak z chemia że połowa na straty bo zalalo :D

A
@Carrefour

Proszę o kontrolę cen na sklepie ponieważ są duże rozbieżności

Klient

Witam może ktoś zabezpieczyć przedluzke od lodówki która się znajduje na warzywach ponieważ jakieś dziecko może złapać

Kax

Nie da tam się pracować. Psychicznie tak ludzie nie wytrzymują coraz więcej obowiązków się zwala na jedna osobę i nie ważne jak to zrobi ma być to zrobione. Ktoś kto tam pracuje wie o czym mówię. Tak pisano wcześniej rotacja pracowników straszna i najgorsze jest to że zwalniają się pracownicy którzy tam długą już pracuje. Nie warto tam składać aplikacji bo tylko nerwy można sobie szarpać.

Dok
@Kax

Na których działach?

Dxt

To co się tutaj dzieje nie jest do opisania co chwilę rotacja pracowników od przyjścia nowego kierownika sklepu zwolnilo się 30 osób które pracowały ponad 10 lat ogólnie nie polecam aplikować na żadne stanowisko ponieważ będziesz tutaj intruzem a nie pracownikiem a po 6mies dopiero cię przycisna gdy będziesz miał umowę na czas nieokreślony co dla nich jest priorytetem abyś nie zwial zbyt szybko.

Po co pisać? To trzeba przeżyć. Zapraszam.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour - Dębica

• Jak się pracuje w Carrefour?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Carrefour