Opinie o Biedronka w Nowy Tomyśl Komunalna 1

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Biedronka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biedronka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Nowy Tomyśl Komunalna 1

Czy Biedronka ma ściśle ustalone godziny pracy?

facet Nowy wpis

Nie ma. Mają taki kaprys, to idziesz... Jak się nie zgadzasz, to robioną problemy. Przeważnie na samym starcie jesteś wykorzystywany i dostosowywany pod innych. Próbujesz walczysz o swoje, to lądujesz na kasie albo przez pół roku nie masz premii:) Pod tym względem - komunalna jest w czołówce.

Obserwator

Pozytywne komentarze zapewne na zamówienie;) W szczególności o zadowolonych klientach... Pewnie rejonowa wypisuje w przerwie na hot-doga:) A na poważnie, to znam kilka osób, co tam pracowały i zapierniczaly , a premii nie miały? A dziwnym trafem pupilki co chodziły co godzinę na fajkę, to miały... Jeśli kierownictwo jest to samo, to raczej atmosfera jest nadal napięta i robią podgórkę każdemu pracownikowi przy rozwiązaniu umowy - szantażując go i nie podpisując wypowiedzenia.

Były pracownik Nowy wpis
@Obserwator

Dokładnie chyba z każdym ten sam problem szkoda że nikt jeszcze nie zrobił z tym porządku bo to jest (usunięte przez administratora).

Czy można liczyć w Biedronka na prywatną opiekę medyczną?

On452 Nowy wpis

Rzekomo jest. Informacja na oficjalnej stronie.

Klient

Brakuje cenówek, produkty przy chemii i dosyć wąsko przy kasach. Nie będę wspomniał, że brzydkie podejście kierownictwa do pracowników sklepu.

@Klient

Brzydkie tzn? Ciekawa jestem co takiego klient zauważa, bo co prawda negatywy o to już padały. To kierownictwo to stale bez zmian?

@Zuzanna

Niestety ale kierownictwo raczej nie zmieni swojego zachowania a przynajmniej nie tak szybko takich zachowań nie da się z dnia na dzień usunąć niewiadomo co musiałoby się stać żeby Panie zaczęły traktować niektórych pracowników z szacunkiem .

On

Z tego co słyszałem jest pokazówka przed rejonową, a jak pojedzie to wszystko wraca do normy. Zresztą każdy wie jak to jest w sieciówkach - pracownik ma (usunięte przez administratora) za 2-3 osoby za najniższą krajową. A jak się zacznie buntować, to zaczyna się go gnębić i utrudniać życie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Biedronka się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna
logo firmy Kluczowy użytkownik SAP FI - Księgowa/y
Josera Polska Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Biedronka?

Uciekać jak najdalej od tej biedronki

Jan

No dobra, ale wyjaśnisz czemu? Co się tam niby dzieje?

Znawca
@Jan

Zatrudnij się na miesiąc, to zobaczysz o czym mówi. Raczej przyjmują każdego do tego oddziału, bo wiele osób rezygnuję po kilku dniach. Zresztą cały rok bez premii, żeby dostać na święta to jednak kpina z pracownika;)

Zuzanna

Widzę że narzekacie na najniższą krajową i to że praca tu jest wymagająca i ciężka. Zastanawiam się czy doinwestowano tutaj choć trochę, żeby jakoś wesprzeć pracowników? Są może już tutaj kasy samoobsługowe? To by mogło trochę pomóc nie sądzicie?

Obserwator
@Zuzanna

Chyba śnisz:) biedronka po remoncie, więc nie będzie zapewne. Zresztą posądzą bez przerwy w pampiersie pracownika na kasie na cały dzień, to robi za dwa automaty... Najniższa krajowa;) Niż pozatym... Pogadaj z pracownikami co pracują tam z 2-3 miesiące, to premi nie widzieli na oczy, nawet jeśli się wyrabiali.

Barbara
@Obserwator

Ale jak bez przerwy? Przecież każdy pracownik ma prawo do przerwy..

@Barbara

Bywa czasami że na przerwy się nie idzie bo za mało ludzi a dużo klientów albo idzie się dopiero po sześciu godzinach pracy ...

Maria
@Obserwator

To za co w ogóle są te premie? Już tak pomijając to że jest problem z ich dawaniem

byly pracownik
@Maria

Masz tajemniczych klientów, których się sprawdza czy coś jue ukradli i za regułki. Nie wspominając o szybkości w kasowaniu;) Specjalnie skrócili taśmę, żeby klientowi dłużej zajmowało płacenie... Są jeszcze inne czynniki jak długość stażu i lizustwo. Nowa osoba przez cały rok nie dostaje premii, żeby na święta dostać symboliczną na pokaz. Jeśli chcesz zasuwać przez rok za najniższą, to jest to praca dla Ciebie. Nie wspominając o wstrzymywaniu moczu, bądź załatwaniu się pod Siebie... fetysze gwarantowane.

@byly pracownik

Czemu miałoby im zależeć na tym, żeby klient dłużej płacil?xd No i z tym ostatnim to już serio jednak nie przesadzasz?

Grek
@Zuzanna

Zuzanna na jakim świecie ty żyjesz? Jeszcze nie dawno w biedronce ludzie płacili gotówką, a Ty myślisz o kasach samoobsługowych. Pracownicy nie wytrzymyją psychicznie w tej pseudo-sieciówce i odchodzą przy pierwszej okazji. A nie będę wspominał o mobbingu...

@Grek

No ale o co Ci chodzi, przecież w niektórych już są normalnie te kasy przecież. A jakie złe traktowanie masz na myśli tak wgl?

Amanda123

Dzien dobry sytuacja że zeszłego tygodnia mianowicie byłam w tym sklepie że zwrotem towaru który nie pasował mojej córce okazał się za mały i ku mojemu zdziwieniu nie było z tym problemu tak jak na innych biedronkach (*Nie wszystkich oczywiście) kierowniczka która była na zmianie zrobiła zwrot pieniążków bez problemu

@Amanda123

Tu jest opisana sytuacja klient - ( kierownik) a tu chodzi o pracę w tej Biedronce... Calkiem inne pojęcia.

Zuzanna

No ale z tego już można wyciągnąć wnioski, że kierowniczka jest tam gdzie powinna być (gdzieniegdzie widywałam, że cały czas na fajce i gdzieś wszystko ma), bezproblemowo obsługuje klienta (w innych widziałam, że bywały aroganckie) no i właśnie fajne jest to, że nie ma tu problemu z niczym, to już sam pracownik może sobie "zweryfikować" wstępnie panią kierownik i jej podejście. To nie są ważne info? ;)

Prawda
@Zuzanna

Nie to są dwa różne pojęcia. Pracowników traktuje się tu źle zwłaszcza nowych . Starsi są zgraną ekipa a nowych się wykorzystuje . I pracuje za wszystkich . Bo ma wyłożyć cały towar w 8 godzin sam ewentualnie jak są 2 nowe osoby to razem rozkładają i nie mowa tu o 1 palecie tylko minimum 6palet . I musi dać radę . Jak nie to kierownik potrafi pokazać kto tu rządzi a za przeproszeniem jak nie dajesz rady to do widzenia tam są drzwi i jesteś leniuch i nie dorosłeś/aś do pracy tak potrafią zmotywować . A z nowych pracowników się jeszcze śmieją oglądają na kamerach jak biedaki pierwsze dni chodzą z kartonem np. ciężkiej szynki i szukają jej w lodówce. Zamiast przyjść pomoc to się śmieją

@Prawda

Dokładnie tak jest. O zlym traktowaniu przez panią kierownik raczej nikomu nie można powiedzieć bo nikt nie uwierzy tym bardziej tak zwana stara ekipa i to dlatego że są lepiej traktowane więc reszta cicho siedzi i znosi to wszystko tylko jakim kosztem. A żeby to zgłosić to potrzeba więcej przypadków niż tylko jeden a oto ciężko bo ludzie być może się boją.

@Prawda

Boże jak mi się przykro zrobiło. Bo to już jest granica czegokolwiek. Gorsze to niż podstawówka naprawdę po ile ci ludzie mają lat tutaj, żeby tak zachowywać się wobec drugiej osoby?

@Zuzanna

Najgorsze jest to że pani kierownik jest bezkarna i reszta która za nią stoi. W głowie się to nie mieści. Pracodawca jeżeli chce mieć pracowników za sobą to musi ich szanować i wtedy idzie to też w drugą stronę ale widocznie pani kierownik dobiera sobie ludzi pod siebie. A reszta to popychadła dla niej ...

Buuuu1????

Praca taka jak inne nigdzie Cię nie posadzą więc chyba nie jest tak źle jak piszecie bo w innych biedronkach ludzie się zmieniają A w tej to widzę te same twarze ????????????także szacun

@Buuuu1????

Bo jak są nowi pracownicy to wytrzymują max tydzień pewnie

@Buuuu1????

Ludzie na rozmowy przychodzą i tylko tyle już później więcej ich nie widać. Jedna była jeden dzień i już nie przyszła.

Stefan

Witam mnie osobiście podoba się obsługa w tej biedronce jest zawsze sympatycznie

@Stefan

Obsługa obsługa trzeba być miłym dla klientów ale chodzi o pracę i zwyczaje mają z góry powiedziane że szybko szybko towaru więcej zamawiane niż ludzi i trzeba się przemęczać żeby wyrobić się i na jednej zmianie cały towar wyłożyć . Jest ciężko zapraszam pracować tam i wytrzymasz chociaż miesiąc bez afery z kierownik to piątkę przybije . Czepiają się o wszystko.

Ona

Wyzysk, najniższa krajowa... Nie polecam.

Dorota
@Ona

Wydawało mi się że teraz można tam trochę więcej zarobić. Piszesz o stanowisku kasjera?

Iwona
@Dorota

A co ma piernik do wiatraka? Przypatrz się, że przeważnie jest jeden kasjer na kasie i którego nawet nie ma kto zastąpić na przerwie. Na start powinno się dawać paczkę pampersów dla kasjera w każdej biedronce...

Dorota
@Iwona

Ma bardzo dużo, wiesz? Bo skoro kasa jest większa to powinno być więcej chętnych do pracy. To chyba logiczne, co nie? Teraz jest zima, dużo ludzi choruje, co poradzić.

@Iwona

Zgadzam się. Większość osób rezygnuje bardzo szybko bo nie jest w stanie wyrobić psychicznie .

Paulina

To czemu trąbią w mediach, że kasjer w biedrze zaczyna od 3460 brutto? Podają stawki na Warszawę, w NT jest mniej?

Zuzanna

No najgorsi są ci klienci co się ustawią w tej kolejce i narzekają tylko, że stać muszą. No przecież czasami człowiek przecież się nie rozdwoi a ludzie tego nie czają, naprawę szczere współczuję kasjerom toksycznych klientów. :/ Teraz też jest tu problem z tym wytrzymywaniem psychicznym czy raczej kadra uodporniła się już na stres?

Nowa

Pozytywne opinie się pojawiły. Ciekawe dlaczego. I tak nagle. Trzeba poprawić sobie opinie.

Bogdan

Nie wiem o co wam chodzi ale mnie się tam podoba jest bardzo miła obsługa i kierownictwo też bardzo polecam tą właśnie biedronkę pozdrawiam wszystkich niezadowolonych

Nikolas123

Super sklep spoko ludzie pracownicy bardzo mili począwszy od kasjera po kierownictwo bardzo fajna atmosfera Praca nie jest lekka ale jak to się mówi wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Porażka

Hej. Nie polecam pracy w biedronce Bynajmniej w tej. Nie mile koerownicwo. Ciężka praca. Nie za taką stawkę. Nie polecam odradzam. Pozdrawiam.

Facet
@Porażka

Czyli bez zmian. Wolą wydać kasę na reklamy i gazetki, żeby dać zarobić pracownikowi.

Nie polecam. Najniższa krajowa...

Alicja
@Anonim

Cześć, czy taka stawka obowiązuje też w późniejszym czasie? Pytam ponieważ może ta najniższa krajowa, o której wspominasz proponowana jest po prostu na start a przy dłuższej współpracy można liczyć na jakąś podwyżkę czy np. premie i dodatki. Jak sądzisz?

@Alicja

Stawka ta sama tylko na początku masz umowę zlecenie później o pracę. Jeśli 0rzepracujesz cały miesiąc to. Masz dodatek ale nie dużo

Nie polecam pracy w biedronce. Wykorzystywanie pracowników, wyśmiewanie, wieczne poganianie. Nie miłe kierownictwo. Problem żeby pójść na l4 i wpieranie że się nie jest chorym. Brak szacunku dla pracownika... Najniższa krajowa i ani złotówki więcej. Nie wdzięczna praca. Jak mało towaru wyłożysz to bój się bo będziesz wysmiewany i zastraszany zwolnieniem. A jeśli chcesz się zwolnić to jest problem. Nie polecam... Nocna zmiana i tylko nocna zmiana przez ponad 3 miesiące.nie liczą się z dobrem pracownika. Tylko słowa dasz radę bo jak nie ty to kto, a jak idziesz na l4 ze zmęczenia to wielkie zdziwienie. Na nockach przyjeżdżał towar cały tir a tu tylko 2 osoby na zmianie... Brak słów.

Zero szacunku dla pracownika.

Krystyna

Najniższa krajowa, nie polecam.

one

Na ofercie o pracę 3500, a podczas rozmowy 2600 maksymalnie i rzekome premie, które pewnie nikt na oczy nie widział w tej sieciówce. Nie polecam!

On
@one

Najniższa krajowa i mniej a trzeba ciężko, bardzo ciężko pracować, że przychodzą nowe osoby i nie wytrzymują tego, wyzywanie i mobbing już od pierwszego dnia pracy . Niestety wszędzie w każdej biedronce to samo...

I
@one

2600 z nadgodzinami i premia a ile stresu w pracy.

Patrycja

Ustalone dwie zmiany, po podpisaniu umowy nocki - pierwszym tygodniu nocki. Nie polecam! Nierzetelność!

Paulina
@Patrycja

powierzam jak się zgodzisz o tylko nocki będziesz bić

Alicja
@Patrycja

Czyli nocki nie były w ogóle uwzględnione w umowie? Jak to jest? Często się zdarzały? Długo pracowałaś w firmie, możesz napisać jak to po dłuższym czasie wyglądało?

P.
@Alicja

Nie pracuje tam już bo jak zobaczyłam ten grafik to się przeraziłam cały miesiąc nocek

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biedronka?

Biedronka