Opinie o Biedronka w Kurów Jana Kilińskiego 8

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biedronka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Kurów Jana Kilińskiego 8

G...a

Chyba zaszła tu jakaś pomyłka odnośnie konkretniej Biedronki. Jedni piszą chyba o innej, a drudzy o innej placówce. Jak wynika z tekstów i opinii pracowników są obie Biedronki mieszczą się w miejscowościach o takiej samej nazwie tylko w innych województwach, na domiar tego w obydwu kierowniczki mają tak samo na imię, tylko najwyraźniej podejście do pracowników zupełnie odmienne. Fajnie by było gdyby podpisano o jaki sklep Biedronki konkretnie chodzi, rozwiało by to wiele wątpliwości i podejrzeń co do oszczerstw na temat konkretnej kierowniczki.

Pracownik12 Nowy wpis

Trzeba czasem zastanowic się co się pisze , bo ta treść jest równie Nie na miejscu jak autor co ja pisał . Ta strona służy do oceny sklepu pracowników, byłych pracowników i kandydatów a nie jakieś głupoty pisać na zasadzie swojej fanaberi. Lepiej niech by się wypowiadali osoby co mieli styczność w tej firmie bądź tym sklepem. Oceniając sklep bierze się pod uwagę całokształt współpracy a nie którzy za swoje niepowodzenia wolą kogoś obsmarowac w Internecie bo tak im wygodnie . Wymagając od kogoś czasami trzeba zacząć od siebie.

Pracownik12 Nowy wpis

Skoro ktos jest pracownikiem sklepu byłym lub aktualnym warto podać numer Sklepu skoro ktoś mówi że jest jedna . I nikt nie potrafi podać numer sklepu którego dotyczy opinia biedronki . Więc trzeba je traktować jako nieprawdziwe .

To ja aktualny pracownik biedronki więc tak : (usunięte przez administratora) straszenie pracowników, wyzwiska , narzucanie dni urlopowych jak wygodnie dla kierowniczki agusi kochanej to norma,(usunięte przez administratora) za wyjścia na (usunięte przez administratora) , zakaz schodzenia z kasy trzeba nosić pampersy zastraszanie takie warunki robi kierownictwo, normalnie (usunięte przez administratora), na każdym miejscu straszy kochana kierowniczka i wyzywa, drżę się że zwolni z pracy to zwolnij i sama siedź na kasie w pampersie. Układy między kierowniczką kochaną a jej koleżankami i kolegami przydzielanie lepszych prac faworyzowanie ulubionych pracowników to normalka, zabieranie premii za zwolnienie przydzielanie nadgodzin od tak bo mi sie podoba tak wygląda praca w naszej ukochanej biedronce. Już nie wspomną o tym że pracownicy muszą wystawiać zepsute owoce i warzywa do sprzedaży a niech klient kupi a co .... później biegunka i zatrucie cały tydzień, pieczywo wypada na podłogę a później ląduje na regale sprzedażowym. Śniadanie jesz w biegu a raczej wpychasz w siebie bułkę i popijasz zimna wodą bo na herbatę nie ma czasu. Dźwiganie ciężkich skrzynek powyżej 30kg ciąganie ciężkich palet gdzie jest bhp???? Dlaczego nikt sie nie sprzeciwi jej rządom? Chodźmy do inspekcji pracy hallloooo pracownicy!!!!! jak nic nie zrobimy to tak będzie cały czas!!!!

G...a
@pracownik

Raczej wszystko ja ma odwrót napisane, nie wiem gdzie tak jest ale na pewno nie w Biedronce w Kurowie. Zresztą wszystko jest do ustalenia, wszędzie są kamery więc nie da się nic ukryć. Nikt nikogo nie faworyzuje, w pampersach nikt nie siedzi, a warzywa jak ktoś lubi jeść zepsute to niech ze śmietnika wygrzebie jak da radę. Chory umysł to pisał

Xxx
@pracownik

Osoba która napisała to opinie wini chyba innych za swoje niepowodzenia życiowe a Internet traktuję jako miejsce gdzie może sobie ulżyć pisząc bzdury na temat drugiej osoby

Gocha

O widzę już dotarło do kierownictwa. To dobrze będę teraz przeprowadzała ukryte audyty jakościowe i zobaczymy kto mówi prawdę. O już słyszę głosy tych hien które dostają większe stawki premiowe od swojej ulubienicy taka sama swołocz co i ona sama.

Krzysiek
@pracownik

Mam znajomą pracuje w tym sklepie i niestety to co wyżej napisane to prawda kiedyś opowiadała jak u niej byłem o swojej robocie . Między innymi: narzucanie urlopu, groźby: cytuję że wyrzucę cię z pracy jak nie przyjdziesz, krzyk, wyzwiska chleb powszedni. Pracownicy są zastraszani, źle traktowani, jedzenie jesz w biegu, cud jak w ciągu dnia masz spokojną przerwę. Wstyd po prostu wstyd że ludzie są tak chamsko nastawieni w stosunku do innego podwładnego a robią to tylko dla paru stówek więcej... jest to żałosne zachowanie, powinna zająć się tym Państwowa Inspekcja Pracy bo jest to mob bing i przekraczanie swoich uprawnień oraz łamanie praw pracownika. (usunięte przez administratora)

Pracownik12
@Krzysiek

@Krzysiek nie wiem kto takie brednie wymyślił i że to takie najgorsze trakowanie i jak to jest źle takich rzeczy w tym sklepie nie było i nie ma.(usunięte przez administratora) Wspomniano wyżej kierowniczke Age chyba ta osoba sama powinna pójść do spowiedzi pisać nieprawdziwe informacje ,Kierowniczka Aga zawsze idzie się dogadać i zawsze pomaga oraz wspiera załogę i sama ciężko pracuje . Więc moim krótkim słowem skończcie oczerniac sklep oraz Kierownika tego sklepu.

Karolinka

Właśnie odzywają się ci którzy są faworyzowani przez naszą panią agusie, poprosiła was o zamieszczenie fałszywej opinii czy sama pani agusia pisze w kilku osobowościach w samych pozytywach o sobie??? Fakty są takie że nasza kierowniczka jest okropna, przez nią jest zła atmosfera i ludzie są podzieleni na tych lepszych którzy trzymają się z agusią i tych gorszych którymi gardzi i zleca najgorszą pracę. To co ktoś wyżej napisał to prawda. Nie polecam nikomu współpracy z taką kierowniczką obyś klęczała w tym kościele do rana i odmawiała pokutę. Tacy jak ty powinni pracować w chlewie tam gdzie ich miejsce.

Gosia

Trafisz do inspekcji pracy już ja ci to załatwię. To tylko twoja wina że tak się dzieje. Ty jesteś złym człowiekiem. Nam się nie chce pracować ? To ty wszystko rozdzielasz, i swoim ukochanym pracownikom dajesz mniej do roboty a tym których nie lubisz więcej. Jesteś bardzo człowiekiem. Tak dokładnie to dotyczy sklepu w Kurowie. A tam jest tylko jedna biedronka w samym centrum. Idź do spowiedzi i blagaj albo odwiedź placówkę psychiatryczną, a pip złoży i tak wizytę.

B..... Nowy wpis
@Karolinka

Jaki nr sklepu?

@Gosia

Za swoje niepowodzenia najlepiej winić kogoś nie siebie , może warto było dodać jaki nr sklepu . Oceniając kogoś lub wystawiać negatywne opinie na temat biedronki której jest 2 w tej miejscowościach jest dość śmieszne bo treść nie jest sprecyzowane a może urazić osoby której się nie tyczy post. Ludzie weźcie się ogarnijcie w końcu .

Jesteś aktualnym pracownikiem? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w firmie Biedronka w miejscowości Kurów. Napiszcie jak wygląda obecna sytuacja i praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Kurów

• Jak się pracuje w Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biedronka?

Biedronka