Opinie o Event Polska Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Event Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Event Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Event Polska Sp. z o.o. w Olsztyn

Ktoś tam Nowy wpis

Firma śmiech na sali nie wypłacalna (usunięte przez administratora) ,a o braku wsparcia już nic nie mówię lepiej się nie pakować w prace w tej firmie

Taxi Nowy wpis

Ktoś wie czy firma jest wypłacalna? I czy da się zarobić przyzwoita wypłatę?

Odradzam Nowy wpis

Nie ma słów bym określił współpracę z tą firmą, jednym słowem to śmiech na sali, odradzam przyszłym kontrahentom, brak rzetelności, problem z komunikacją, a o terminach nie wspomnę.

Julia Nowy wpis
@Odradzam

Jest to tak naprawdę forum przeznaczone dla pracowników firmy Event, ale to w sumie dobrze, że postanowiłeś podzielić się tu swoją opinią. Powiedziałeś, iż brak im rzetelności. A możesz podać więcej szczegółów? Jak ten ów brak rzetelności się objawia?

Daytona

Praca dorywcza, ale nie polecam tego miejsca. (usunięte przez administratora) Na wyjazdach z tym w przeciwieństwie do pierwszego nigdy nie można było liczyć na jakiś posiłek czy wodę, bo oszczędza każdą złotówkę na wszystkim, dosłownie. A najwięcej na swoich pracownikach. (usunięte przez administratora) W samym Olsztynie są minimum trzy inne tego typu firmy w których można o wiele więcej zarobić, bo robią więcej wyjazdów i sama stawka dzienna też jest większa. Co najważniejsze pracuje się w nich po prostu w normalnej atmosferze bez jakiegokolwiek wyżywania się na młodych pracownikach. Dwie z tych innych firm mogę osobiście polecić a o trzeciej opowiadał mi znajomy który tam pracował i też tam było wszystko ok.

Julia
@Daytona

Niektórzy mogą cenić sobie możliwość takiej właśnie pracy dorywczej. Tylko szkoda, że Event nie zapewnia na wyjazdach posiłków. A powiedz, czy jeśli ktoś chce, to może stale współpracować z firmą? Chodzi mi o to, czy ma możliwość pracy na cały etat.

Firma Event Polska Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
klient

Ta firma to tak naprawdę zmieniona nazwa agencji eventowej Paint Force Extremalna Przygoda oczywiście ( https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,504102 ), która ze względu na mnóstwo negatywnych opinii postanowiła po prostu odciąć się od przeszłości, a wszystko zostało i tak po staremu oczywiście oprócz nazwy. Piszę o tym, bo byliśmy ich podwykonawcą i chcę przestrzec inne firmy przed współpracą. Po wykonaniu zlecenia zaczęła się bardzo długa walka o otrzymanie wynagrodzenia. Przeciąganie, unikanie kontaktu i jakichkolwiek odpowiedzi, po prostu niepoważna sytuacja w tych czasach, w których o takich rzeczach trzeba głośno mówić, aby zakończyć takie procedery, a nie jedynie unikać tematu. Pierwszy i ostatni raz mieliśmy z nimi do czynienia.

RATrawa
@klient

Hmm EventPolska ??? Nie dziwię się, że mają takie problemy z regulowaniem należności z ta wieloma firmami, skoro kapitał spółki z krsu to 5 000zł :) Czyli co, kupili komputer i kawę :)?

Zostaw merytoryczną opinię o Event Polska Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Event Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Event Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Event Polska Sp. z o.o.?

Event Polska Sp. z o.o.