Opinie o Menegon Sp. z o.o. w Mokry Dwór

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Menegon Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Menegon Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Menegon Sp. z o.o. w Mokry Dwór

Ina Nowy wpis

Co może składać się na niezbędne narzędzia do pracy w przypadku zatrudnienia jako Pracownik w dziale zakupów? W ogłoszeniu nie zostały one wyszczególnione podobnie ja kwestie zarobkowe. Występuje stała podstawa czy może coś jeszcze?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego? Są wole etaty?

Zapoznaje się wstępnie z oferta dla Inżyniera Sprzedaży, zakres obowiązków został w niej podsumowany udziałem w targach oraz imprezach branżowych. Czy możecie mi o nich nieco więcej napisać? jak często wypadają i jak wliczają się w czas (usunięte przez administratora)

Agata Menegon Nowy wpis

W tym roku są to 3 targi. Plus jakieś jednodniowe odwiedziny na targach, na których się nie wystawiamy. W zeszłym roku były jedne targi. Nie rozumiem pytania "jak wliczają się w czas".

@Agata Menegon

Tam chyba chodziło o to ile godzin te targi zajmują jednak, bo jeśli zajmą cały dzień a mamy do zrobienia 8 godzin to czy resztę uznaje się za nadgodziny? ja i tak jestem tu poczytać o specjaliście ds. planowania produkcji, ale temat mnie zaciekawił

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Menegon Sp. z o.o.?

Rozmowę kwalifikacyjną w Menegon Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Przedstawiciel Handlowy?
Leszno

Pytanie o warunki pracy planisty produkcji: @pracodawca daje umowę o pracę z okresem próbnym - jak długo trwa on, typowe 3 miesiące? I dodatkowy pakiet medyczny - brzmi to jakby był dodatkowy ponad standardowy, a więc co w niego wchodzi? Może stomatologia, to byłoby nieźle.

Agata Menegon

Okres próbny trwa 3 miesiące. Oferujemy pakiet ubezpieczenia medycznego, aktualnie z PZU, finansowany przez pracodawcę. Niestety stomatologii w tym nie ma.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Menegon Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Agata Menegon

Nadgodziny są płatne dodatkowo. Z wyboru pracowników.

Firma Menegon Sp. z o.o. poszukuje pracowników na Pracownik Produkcji w mieście Mokry Dwór gm. Siechnice. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

STM

Pomyłka co do gminy. Mokry Dór to Gmina Pruszcz Gdański.

Jaka atmosfera panuje w firmie Menegon Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 17 listopada. Czy jest rotacja?

Oktagon

Rotacja non stop, musisz włazić tam, no.... to popracujesz może 2-3 lata.

Dominika
@Oktagon

rotacja jest z jakiegos konkretnego powodu? czy po prostu niska kasa zniecheca wszystkich czy cos innego jest na "nie" by tam pracowac?

@Oktagon

2 3 lata wytrzymać w jakiejś firmie to w dzisiejszych czasach sporo mimo wszystko. Może problemem jest brak możliwości większego rozwoju?

Oktagon
@Karolina

Napisałem, że włażąc w d... 2-3 lata można popracować max ale bez tego to nawet kilku miesięcy nie popracujesz. O jakim rozwoju piszesz? Tam robol ma zapier...ć i nie pytać o nic, żadnego rozwoju! Rozwój byłby gdyby była motywacja a takiej nie ma. Żadnych podwyżek a inflacja szaleje. Kierownictwo samo sobie robi podwyżki.

@Oktagon

Ja zrozumiałam aluzję. Możesz wrócić tu i przybliżyć, jaką kasę teraz ma operator w tej firmie? Od marca dostaliście jednak jakieś inflacyjne waloryzacyjne dodatki? Jak sam zauważyłeś, inflacja szaleje, a teraz to już 18 procent.

Czy w firmie Menegon Sp. z o.o. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Tak.

Jak dużo osób pracuje w Menegon Sp. z o.o.?

Około 50 osób.

@Agata Menegon

Czyli ile średnio na rok przybywa?

@Anna

Na dzień dzisiejszy poziom zatrudnienia mamy między 50 a 55. Na miejsce pracowników, którzy odchodzą zatrudniamy nowe osoby. Zapraszam do składania CV na adres hr@menegon.com.pl

Operator cnc

Witam, chciałbym zatrudnić się w tej firmie jako operator CNC(wykrawarki),jakiego wynagrodzenia można się spodziewać z szescio letnim doświadczeniem? Jaka panuje atmosfera w firmie?

@Operator cnc

Dzień dobry, zapraszamy do siedziby firmy. Chętnie oprowadzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Jakie są mocne strony pracodawcy Menegon Sp. z o.o.?

Kolo

Dla pracownika takowych brak! Pracownik traktowany jest jak gorszy gatunek. Umysłowi pracownicy lubią szukać dziury w całym i gnębić pracownika. Bo szef im wtedy po główce pogładzi.

Roman
@Kolo

Nie zdawałem sobie sprawy, że jest aż tak źle. Z Twojego komentarza wynika, że problemem jest głównie atmosfera, relacje. Ale może np. wynagrodzenie i premia są na duży plus?

Czy pracodawca Menegon Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Oczywiście, że tak.

Dorota
@Agata Menegon

Co jaki okres czasu mniej więcej można się takich szkoleń spodziewać w Menegonie? :) I czego one dotyczącą? Czy jak pracownik na własną rękę znajdzie jakieś szkolenie, które go zainteresuje (i przełoży się ono pozytywnie na jego pracę i umiejętności) to jest szansa na dofinansowanie do niego przez pracodawcę?

slawekkieloch7@gmail.com

Czy jest wakat dla pracownika z orzeczeniem o niepełnosprawności.

@slawekkieloch7@gmail.com

Zapraszamy osoby chcące podjąć pracę u nas do wysyłania swoich CV na adres hr@menegon.com.pl Orzeczenie o niepełnosprawności nie jest problemem. Brak kwalifikacji na dane stanowisko jest.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Menegon Sp. z o.o.?

Agata Menegon

Oferujemy umowę zlecenie lub umowę o pracę na czas okreslony i nieokreślony. O którą umowę „na stałe” chodzi?

Tycjan

Jak się pracuje, czy dużo zmian w związku z koronawirusem wprowadziła firma?

@Tycjan

Pracujemy normalnie z zachowaniem wszystkich zaleceń związanych z Covid-19. Nie mieliśmy żadnego przypadku zachorowania wśród pracowników.

Czy Menegon Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Agata Menegon

Jak najbardziej. Przy umowie o pracę, po okresie próbnym jest to jak najbardziej możliwe. Płatność za kartę w połowie przez spółkę i pracownika. Pozdrawiam

Eligiusz Langner

Pracowałem jakiś czas temu w magazynie. Atmosfera dęta, nie można między sobą rozmawiać bo to jest brane jako prywatna rozmowa i strata czasu. Masz zapieprzać i o nic nie pytać. Kompletny brak wdrożenia do pracy, rzucają na otwartą wodę a jak masz swoje zdanie i jakiś pomysł to cię olewają. Nie dostałem nawet własnej szafki ubraniowej. Młodego chłopaka, który dojeżdżał z Wrzeszcza zwolnili za to, że kilka razy spóźnił się do pracy kilkanaście minut. Mógł odrobić ten czas, zważywszy, że nie wykonywał istotnych prac dla zapewnienia ciągłości produkcji. Szukają dziury w całym by dowalić na każdym kroku. Nie doczekałem moralizatorskich uwag szefa Michała, który słynie ponoć z dowalania na każdym kroku. Olbrzymia fluktuacja pracowników, co rusz pojawia się nowy na miejsce poprzedniego. Najlepszy jest Władek, szef - magazynier, który co rusz podlizuje się kierownictwu bo dostał fuchę, do której się nie nadaje. Raz uratowałem Władka przed wpadką przed innymi pracownikami kiedy zobaczyłem jak napisał na informacyjnej kartce do wywieszenia do wiadomości dla wszystkich: "PALETY DLA ŚLIFIERZY". Ale jest jeden plus: jak ktoś lubi przez cały dzień pracy "nawalankę" disco-polo na całą halę, to śmiało!:) Ogólnie: odradzam i omijać szerokim łukiem.

MMA

Ciągle przyjmują nowych pracowników do produkcji bo nikt nie wytrzymuje długo. Zwalniają za 10 minut spóźnienia. Sztywna i nerwowa atmosfera a najgorszy jest magazynier Władek.

Zostaw merytoryczną opinię o Menegon Sp. z o.o. - Mokry Dwór

• Jak się pracuje w Menegon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Menegon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Menegon Sp. z o.o.
  • 6C