Opinie o Instytut Kreatywności i Biznesu Malwina Turek w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Instytut Kreatywności i Biznesu Malwina Turek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Instytut Kreatywności i Biznesu Malwina Turek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Kreatywności i Biznesu Malwina Turek w Tarnowskie Góry

AK Nowy wpis

Polecam- rozwój, dobra atmosfera i możliwość realizacji własnych pomysłów. Firma jakich mało.

Pracownik Nowy wpis

Najlepsza praca na świecie, nie dało się mieć lepszej. Cieszę się, że miałem możliwość pracy w IKIB. Polecam

Peze Nowy wpis

Potwierdzam, firma ma bardzo atrakcyjne oferty, stawki wysokie. Ostatnio 42 zł do ręki za godzinę szukali ludzi do akcji wizerunkowych. Ja akurat mam doświadczenie przy akcjach medycznych: dobra kasa, szybka wypłata, jedzenie. Współpraca z tą firmą to przyjemność: bardzo mili ludzie, sympatyczni, każdy mówi sobie na Ty. Atmosfera koleżeńska, nie ma spiny, ale wiadomo musi być zrobione. Właścicielka dba o to, aby wszyscy byli zadowoleni. Bardzo się stara. Zawsze pyta jak się podobało? Jak wrażenia? Jednym słowem dba o samopoczucie pracowników, dokładnie tłumaczy co trzeba robić. Jak dla mnie jest to idealna firma na pierwszą pracę. Polecam z czystym sumieniem.

Mati

The best! Żarcie, woda i super ekipa! Dobra kasa! Szefowa to równa babka- i do tańca i do różańca.

Teresa Nowy wpis
@Mati

Super, że jesteś zadowolona. A dobra kasa czyli jaka? Możesz troszkę ten temat rozwinąć?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Instytut Kreatywności i Biznesu Malwina Turek? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Maria

Cudowna obsługa, właścicielka jest bardzo miła i konkretna. Jestem zadowolona ze współpracy, dział graficzny jest genialny z pomysłami. Nie znam drugiej tak profesjonalnej firmy- wcześniej korzystaliśmy z usług konkurencji. Instytut Kreatywności i Biznesu polecam ze względu na bardzo dobrą komunikację, kreatywność i atrakcyjne ceny. Będę do nich wracać.

Natalia

Polecam! Miła atmosfera, dobre wynagrodzenie zawsze płatne na czas. Bardzo dobre miejsce na pierwszą pracę i zdobycie doświadczenia zawodowego. Sympatyczni ludzie, ja jestem zadowolona ze współpracy.

Sylwia
@Natalia

A możesz zdradzić ile mniej więcej zarabiałaś? Praca tam wydaje się być bardzo ciekawa, chyba się zgłoszę. Miałaś dużo wolnej ręki na swoim stanowisku?

Martyna

Czy instytut to dobre miejsce na pierwszą prace ?

Dariusz

Jestem klientem firmy. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Instytutem Kreatywności i Biznesu. Firma wykazuje duże zainteresowanie powierzonymi zadaniami, dba o estetykę, jest zawsze przygotowana do działania. Właścicielka podchodzi skrupulatnie do powierzonych zadań, dba o każdy szczegół: dobre przygotowanie pracowników, elastyczne i indywidualne podejście do klienta.

Michalina

@wera a czemu zrezygnowałaś ?

Wera
@Michalina

Bo skończyłam studia i pracuje w swoim zawodzie. Pracowałam tam dorywczo na weekendy.

Wera

Pracowałam też! Pozdrawiam! Kilka lat temu, jak chodziłam do szkoły. Wszystko było w porządku! Hajs na czas, atmosfera też oki. To jest praca w weekendy. Głównie dla ludzi młodych, takich co się uczą i chcą coś zarobić sobie dodatkowo.

Natalia

Współpracowałam z nimi przy jednym zleceniu, w ubiegłym roku. Jestem zadowolona ze współpracy. Konkretnie omówione warunki pracy, miła atmosfera, wypłatę dostałam w poniedziałek (a pracowałam w sobotę). Bardzo szybko! Właścicielka firmy bardzo miła, inni pracownicy też pomocni. Woda, jedzenie po pracy.Pamiątkowy kubek z logo firmy.

Iva

Współpracuję czasem z instytutem. Praca całkiem spoko. Atmosfera ok. Kasa na czas. Jedzenie. Oferują chyba głównie z tego co wiem pracę dla studentów, co jest dobrą alternatywą dla osób-które się uczą tak jak ja:)

Karol
@Iva

Fajnie, że studenci mogą skorzystać z zatrudnienia i dzięki temu nabrać doświadczenia. Pracujesz na umowie zleceniu, czy masz kontrakt na czas określony i możesz także liczyć na dodatkowe benefity?

zadowolnyklient

Moja ulubiona firma- zawsze konkretnie i na czas:) Piszę opinie jako kontrahent korzystający z usług ikib. Z tego co zauważyłem pracownicy są zadowoleni z współpracy, bo firma ma stałą ekipę:)

Krystian

Praca całkiem spoko! Najbardziej fajne jest, że dają żarcie! No i wodę:) Polecam

Martyna

Polecam! Wszystkim uczniom i studentom (regularne zlecenia, dobra atmosfera). Kasa zawsze po przepracowanym weekendzie w poniedziałek na koncie. Nie ma co narzekać. Bardzo fajni ludzie, zgrana ekipa! Jedzenie, woda. Dojazd do domu zapewniony. Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Solidna firma.

Niki

Praca idealna dla studenta, dobra atmosfera. Kasa szybko jest wypłacana, właściwie dzień po zleceniu. Zapewniają jedzonko w Mc Donalds i wodę. Regularne zlecenia, a nie tak jak w innych firmach raz na rok. Minusem jest praca w całej Polsce. Dojazd zapewniuony firmowym autem. Właścicielka ok. Konkretna babeczka.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Kreatywności i Biznesu Malwina Turek - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Instytut Kreatywności i Biznesu Malwina Turek?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Kreatywności i Biznesu Malwina Turek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Kreatywności i Biznesu Malwina Turek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instytut Kreatywności i Biznesu Malwina Turek
  • Gliwicka 154A