Opinie o Artur Michałowski Piekarnia Rogalik J.Michałowska i Synowie w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Artur Michałowski Piekarnia Rogalik J.Michałowska i Synowie. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Artur Michałowski Piekarnia Rogalik J.Michałowska i Synowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artur Michałowski Piekarnia Rogalik J.Michałowska i Synowie w Pruszków

Czytałem sobie ofertę dla piekarzy, z 2018 r, niestety to jedyna jaką znalazłem. Napisane było, że praca na 2 zmiany 20-4, 4-20, dalej tak to funkcjonuje czy wprowadzone zostały jakieś zmiany. Z zarobków 3,5 brutto ile teraz macie?

Buras Nowy wpis

Pracowałem tam dość długo i szczeże mogę powiedzieć że. Gdyby nie to że chetanie samych nocek gdzie jest 1 zmiana (tylko dla wybranych) to pewnie bym tam pracował dalej ale wieczny problem ze zmianami , gdy poszedłem na 1 zmianę to była spora różnica w pensji. Duża rotacja ludzi , warunki spartaniskie , często gensto brak przerwy na kolacje , przy niektórych nie można nic powiedzieć bo cie za 1zl zjedzom . Brak reakcji szefostwa na wiele rzeczy ,

Adam W Nowy wpis

Ja niewiem jak inni ale pani w czarnych włosach jest bardzo miła i uczynna pytałem jakieś 2 miesiące temu o prace dla curki i pani mi nakreśliła wszystko w samych superlatywach gdyby nie to że cura wybrała prace innego typu pewnie by zawitała tu . Tagrze człowiek człowiekowi nie może być wilkiem nie każdy każdemu musi odpowiadać. Natomiast co do asortymentu od jakiś 2 dni kupuje u państwa biały chleb i żytni wczoraj kupiłem jeszcze chłopski i nie wiem co się dzieje ale coś się zmieniło żytni chleb jest jest jakiś taki gumowy i drobny a skolej biały jest słabo wypieczony i taki płaskowy nie taki jak był do tej pory . Znam jednego pracownika ale żadnego nie mogę spotkać . W każdym bądź razie prace oraz szefostwo sobie chwalił zawsze zawsze mówił że ze wszystkim można się dogadać.

Magda Nowy wpis

Czy piekarnia ma również dowoz?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Artur Michałowski Piekarnia Rogalik J.Michałowska i Synowie? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
........

Polecam tą piekarnie, nigdy się nie zawiodłam. Obsługa bardzo miła. Pozdrawiam

Gosiak

Pani czarna bardzo nie miła.Chodzę co drugi dzień Wydaję żółtymi pieniążkami,a jak jej się przyniesie na drugi dzień to ma pretensję.MASAKRA Nie ma maseczki i rękawiczek. Bułki grahamki przeważnie spalonę Pozdrawiam Właścicielów Życzę zdrowia.

Gosiak

Pani młoda trochę grubsza bardzo nie miła w czarnych włosach jak ,by była za karę w pracy . Nie nosi maseczki i rękawiczek. Chodzę co drugi dzień do piekarni MASAKRA .Wydaje żółtymi pieniążkami.A jak na drugi dzień płacę jej tymi co mi wydała to ma pretensję. Bułki grachamki mało co się zdaża, żeby nie były spalone. Pozdrawiam właścicielów. Życzę zdrowia

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Michałowski Piekarnia Rogalik J.Michałowska i Synowie - Pruszków

• Jak się pracuje w Artur Michałowski Piekarnia Rogalik J.Michałowska i Synowie?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Michałowski Piekarnia Rogalik J.Michałowska i Synowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Artur Michałowski Piekarnia Rogalik J.Michałowska i Synowie
  • Helenowska 1