Opinie o Flight Level Dominik Majewski w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Flight Level Dominik Majewski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Flight Level Dominik Majewski o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flight Level Dominik Majewski w Łódź

Estera Nowy wpis

Ja bym z chęcią poczytała więcej na temat tego dobrego pracodawcy, skoro już ktoś o tym wspomniał. Pracuje ktoś w agencji, i podpowie mi czy nie szukają człowieka orkiestry jeśli chodzi o marketing i czy w grę wchodzi umowa o pracę, a nie powszechne b2b?

Monika Nowy wpis

Pan Dominik Majewski ma łeb na karku...Takiego zdolniachy to ja jeszcze nie widziałam. Zdolny, bystry, inteligentny... właściwy człowiek na właściwym miejscu.Polecam.!!!

Marcel Nowy wpis

Taka opinia to jedna strona firmy natomiast ja chcę dodać, że jest to również dobry pracodawca

Polecam Nowy wpis

Dostałam dotacje w ramach projektu Innowacyjhny Biznes. Umowę podpisałam z Fligth Level. Kietrownikiem projektu jest Dominik Majewski. Szkolenia w projekcie były profesjonalne, jedno z nich prowadził Majewski, zgadzam się z przedmówcą było bardzo dobre dotyczyło promocji i marketingu w internecie i szkoda że krótkie. Projekt realizowany profesjonalnie i widać że z pasją, jeszcze im się chce mają zapał do tej pracy. Nie robią żadnych problemów potrafią dobrze doradzić duża wiedza i dobra organizacja. Majewski bystry facet głowa na karku inteligentny potrafi nieraz celnie zripostować jak mu coś nie odpowiada ale ogólnie sympatyczny gość. Zadziwiająca pamięć zna każdego uczestnika zapamiętał nas już po pierwszym spotkaniu to coś niebywałego raczej. Jestem zawodolona z dotacji choć nie było łatwo w konkursie brało udział mnóstwo osób i część odpadła po formularzach a następna część po biznesplanach, ale tak jest wszędzie w każdym projekcie dotacyjnym. Jak ktoś chce łatwiej dotację niech idzie do pupu. Ogólnie na plus współpraca zobaczymy jak rozliczę całą dotację. Zostało mi pół roku. Gdy chciałam zmienić wydatkowanie pomostówki bez problemu wyrazili zgodę a całość załatwiona podaniem mailowym.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Flight Level Dominik Majewski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Bart

byłem na szkoleniu realizowanym przez pana Dominika mega! szkoda ze takie krotkie... polecam

Alicja

Atmosfera jest super, zarabia się dużo. Można się dużo nauczyć, bo właściciel ma ogromna wiedzę

Zostaw merytoryczną opinię o Flight Level Dominik Majewski - Łódź

Flight Level Dominik Majewski