Opinie o Jan Jarosz Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Agatka w Człuchów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jan Jarosz Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Agatka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Jan Jarosz Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Agatka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Jarosz Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Agatka w Człuchów

Ja takich godzin pracy jako 18:00 – 02:00 nie widziałem w ofercie dla piekarza, w sumie może ich po prostu nie podano. a nie wiecie czasem czy tu na część etatu po prostu nie można robić i o 22:00 kończyć? Po prostu szukam czegoś do dorobienia a mam już doświadczenie jako pomocnik

Gaba Nowy wpis

Mnie się spodobała ich oferta dla piekarza. I chcę dopytać o te godziny pracy, bo napisali, że są to 18 - 02. No niezła zmiana nocna. A czy nocka ma zapewnione jakieś ciepłe posiłki od firmy, jakieś ciepłe napoje, szczególnie kawę za darmo?

Teresa

Czy w Agatce można ubiegać się o pracę jeszcze się ucząc? Np. studiując dziennie/zaocznie? Jak firma podchodzi do takich osób? Zatrudnia czy nie? Wiadomo, że wiąże się to trochę z mniejszą elastycznością pracownika co do godzin pracy.

Ona19127@wp.pl Nowy wpis
@Teresa

Kobieto zapomnij zostaniesz tylko wykorzystana popytaj ludzi w Człuchowie wątpię żeby, ktoś Ci polecił pracę w firmie Agatka, firma Agatka ma negatywna opinie co do pracodawcy na terenie Człuchowa- pozdrawiam i życzę znalezienia dobrej pracy....

Ona19127@wp.pl Nowy wpis

JAN JAROSZ JEST OSTATNIĄ OSOBĄ U KTÓREJ CHCIAŁA BYM PRACOWAC OBIECUJE UMOWE O OPRACĘ DAJE UMOWY ZLECENIA CO PRAWDA WYWIAZUJE SIE Z WYPŁATAMI ALE NIE MA SZACUNKU DO PRACOWNIKA ... MOWI DUZO ... MAŁO ROBI.... JEST KRZYKLIWYM PRACODAWCA ... I SAM NIE WIE KOGO SZUKA ...MASZ DZIECKO DO LAT 4 ? TO NIC ...MUSISZ PRZYJSC DO PRACY NA GODZ 5 RANO - NIE PŁACI ZA TAK ZWANE GODZ NOCNE, TO NIC ZE W OGLOSZENIU PISZE PRACA OD 6 - DO 13 I OD 13 DO 20 PONAD TO NIE DAJE WOLNEGO W NAGLYCH SYTUACJACH KIEDY KOMUS COS WYPADNIE PRZY UMOWIE O ZLECENIE DODATKOWO NIE UNORMOWANE GODZ PRACY CHODZICIE NA RÓŻNE GODZ JAK SZEF CHCE - NIE WAZNE SA WASZE PLANY I RODZINA LICZY SIE TYLKO PRACA NA TAKIEJ ZASADZIE NIE PODOBA CI SIE TO SPADAJ I ROZWIAZUJEMY UMOWE CHCECIE ,LUBICIE BYC BEZ PRAW I PONIZANE PRZEZ PRACODAWCE PROPONUJE SKLEP AGATKA

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Jan Jarosz Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Agatka? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leszno

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Jarosz Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Agatka - Człuchów

• Jak się pracuje w Jan Jarosz Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Agatka?

Zobacz opinie na temat firmy Jan Jarosz Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Agatka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jan Jarosz Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Agatka
  • Słowackiego 11