Opinie o Zakład Produkcji Mięsnej Stanisław Jaskuła w Kąty Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakład Produkcji Mięsnej Stanisław Jaskuła. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakład Produkcji Mięsnej Stanisław Jaskuła o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcji Mięsnej Stanisław Jaskuła w Kąty Wrocławskie

Alex Nowy wpis

U mnie w pracy też tak było ze próbne dni wyszły na słowo a potem niestety niczego nie udało sie uregulować. Jeśli serio tu jest podobnie jak ktoś pisał to przynajmniej wszystko masz potem wyrównane skoro ludzie dalej sie zatrudniają? nie ma problemów?

Oooo Nowy wpis

Grażyniarstwo biznesu. Januszostwo biznesu. Człowiek przychodzi na rozmowę, a baba (właścicielka)chce, żeby prawie z marszu stawać za ladą. Zero rozmowy o umowie, zero rozmowy o wynagrodzeniu. Najlepiej żeby przez kilka dni przychodzić i pracować za friko, bo niby to będzie szkolenie. Ja się pytam gdzie jest PIP i Skarbówka? Śpią? Właścicielka podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykręca głowę, robi głupie miny. Ludzie!!! Co to ma znaczyć? Zero szacunku dla potencjalnego pracownika. Darujcie sobie tę firmę krzak i beznadziejnych, prostackich właścicieli. Omijajcie ich jak najszerszym łukiem. PS I jeszcze ta beznadziejna menadżerka towarzysząca właścicielce podczas rozmowy, plotąca jakieś dyrdymały nietrzymające się kupy. Tragifarsa. Kompletne dno i jawne łamanie prawa.

Karola Nowy wpis

I co z tym kierownikiem? Jedna Pani pisała o jakichś naborach, widziałam taką ofertę na to stanowisko ale była i tak już wygasła. Czy w tym roku potrzebny będzie ktoś do sklepu? Widziałam oferty z tamtego roku na różne ulice i teraz zastanawiam się gdzie praca potencjalnie może być najlepsza? Są różnice? Mnie najbliżej jest do Ładnej.

Klijent

Jestem klientem na swieradowskuej w sobotę robiąc zakupy spotkałem się rozczarowany przez panią Justynę chciałem kupić pasztet i boczek pani odmówiła mi pokrojoną boczku A pasztet Pan bierze cały albo połowę na zernikach kupuje panie zawsze Ukraina ile potrzebuje przecież towar jest na wagę A nie na sztuki !Podejście pani ekspedientki jest nie na miejscu. Tą pani według mnie chyba pracuje nie na tym stanowisku

Zofia
@Klijent

Hej @Klijent, @Klijentka- na tym forum nie ocenia się działalności firmy, ale pracę w niej. Myślę więc, że jeżeli chcecie podzielić się swoją opinią i pochwalić, lub wystawić negatywną ocenę firmie Jaskuła- musicie zajrzeć na ich stronę internetową.

Klient z ŁADNEJ. Nowy wpis
@Klijent

Proszę Pana odmowa sprzedaży to wykroczenie z artykułu 135. Kodeksu Wykroczeń zagrożona karą Grzywny. Proszę takie sutuacje w miarę możliwosci rejestrować lub iść ze świadkiem i zglaszać na policje. To już nie jest zwykłe chamstwo a łamanie prawa. Sklepowa nie ma prawa odmowić sprzedaży jakiejkolwiek ilośći towaru.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Zakład Produkcji Mięsnej Stanisław Jaskuła? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Leszno
Danuta

Na stronie firmy jest jakaś oferta pracy na kierownika sklepu firmowego. Zainteresowała mnie ona zwłaszcza że piszą tam o jakimś systemie profesjonalnych szkoleń. Ktoś powie mi konkretniej jak to wygląda? Zalezy mi na rozwoju zawodowym. No i jak z zarobkami tutaj?

Anonimową opinia

Witam chce, przestrzec wszystkich którzy chcieliby pracować w Jaskule , a zwlaszcza , w sklepie w miejscowości Siechnice, zwlaszcza , że sklepem żądzą cztery panie i wystarczy, że powiedzą jedno słowo Szewofej p.Danucie o osobie której nie lubią ,że nie chce lub nie będą z nią pracować.Momentalnie wycofywane jest dane słowo przełożonego-ysk było u mnie ze skierowaniem na badania wstępne Poczułam się osobiście , bardzo brzydko potraktowana , zwlaszcza , że byłam na rozmowie i denerwujące jest to że czyjaś opinia blokuje podjęcie zatrudnienie komuś innemu , w czasach kiedy jest wystarczająco trudno bez tego.

Taka firma jak Zakład Produkcji Mięsnej Stanisław Jaskuła w mieście Kąty Wrocławskie jak najbardziej zasługuje na ocenę i komentarz. Dodaj komentarz jako pierwsza osoba i rozpocznij dyskusję o tym pracodawcy.

Korekta

Jest błąd w opisie firmy powinno być Zakład Produkcji Mięsnej Stanisław Jaskuła Żerniki Wrocławskie. Proszę o zmianę adresu.

Zosia

Czy szefostwo widzi co się dzieje w sklepie w chali gai Pani w krutkich czarnych włosach jest nie grzeczna arogancja do klientów dzisiaj zwrucilam jej uwage skoczyla do mnie z buzia Pani stojąca za mną w kolejce też wyraziła opinie że jest niegrzeczna to zdaza się często tej Pani takie zachowanie proszę o wyciągnięcie konsekwencji stała klijentka

BETI
@Zosia

HALA GAJ.Byk na byku ortografia sie klania wstyd.

Zofia

Na jaką umowę można liczyć w Jaskule? Mam nadzieję, że aktualni pracownicy firmy podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w niej. Czy pracuje się w weekendy?

Klijentka

Drogie kierownictwo bardzo lubię robić zakupy w państwa sklepie wędliny są wspaniałe mięso zawsze swieze jestem bardzo zadowolona .Natomiast irytują mnie załoga w sklepie na chali gai. Cieszę się że panie mają wizytówki wiadomo kto jest kim macie Państwo bardzo fajne wagi .Pani o imieniu Ela często jest w stanie wskazującym alkohol A pani Agnieszka opryskliwa proszę przyjęć się sytuacji w sklepie coraz więcej klientów to widzi.Milego dnia życzę klijentka od lat

Aneta

W sride rano ribilam zakupy w chali gaj i jestem kolejny raz rozczarowania kokejka stoi a jedna pani tylko obsluguje cos jest nie tak że kierownictwo pozwala na takie sytuacje .klijenci odchodza z kolejki proszę sie przyjrzeć tej sytuacji

Klijent

Robiłem zakupy w hali gaj byłem rozczarowany kolejka 8 osób 3 panie za ladą a jedna obsługuje zdaza się to bardzo często. Zwrucilem Pani w czarnych włosach uwagę odpowiedziała mi niegrzecznie my tu nie leżymy zdaza się to dość często klienci odchodzą z kolejki czy firmie nie zależy na klijentach

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcji Mięsnej Stanisław Jaskuła - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w Zakład Produkcji Mięsnej Stanisław Jaskuła?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcji Mięsnej Stanisław Jaskuła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Zakład Produkcji Mięsnej Stanisław Jaskuła
  • Wrocławska 2B