Opinie o Stolzeb Sobczak Zbigniew w Podlesie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stolzeb Sobczak Zbigniew. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stolzeb Sobczak Zbigniew o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stolzeb Sobczak Zbigniew w Podlesie

Aaaa Nowy wpis

Kiedy przyjął zamówienie?

Tapir Nowy wpis

Proponuję złożyć zbiorczy pozew na działanie i wykonania "fachowca". Jak ktoś ma namiary i chęć do do pozewu. Poszę pisać maila w tej sprawie. zagurskyi.valentyn@gmail.com

Wojciech Nowy wpis
@Tapir

Hmmm, a w twoim przypadku jak to wyglądało? Opiszesz dokładniej co się stało?

Helena

A tylko tak się zastanawiam czemu miałby zabrać te fronty i nie chcieć ich zwrócić? I z tym alkoholem to czy troszkę nie przesada jednak?

Xyz

Jak go znalazłeś? Gdzie sje ogłasza?

@Helena

Napisz swój mail , wyślę tobie zdjęcia. Szafka zbyt wysoka i nie wchodzi pod parapet. Nawet jak maksymalnie obniżyć. Jak maksymalnie obniżysz to już szafka leży na podłodze co w nie wolno tak robić, bo dobiję szafkę woda która czasami jest na podłodze w łazience. Przegrodę w szafie zrobił na przeciwko rury odpwyłu. Muszę ciąć szafkę. Fronty zabrał bo nie trzymały się szuflady totalnie. Kolejną półkę oddałem do przerobienia bo za mała była. Przyjechał o 18:00 i było czuć alkoholem i był z podbitym okiem. Już chyba klient podał jemu swoją opinię. Co by przydało się zrobić każdemu.

@Xyz

Na OLX. Mój stolarz robił nam szafy do sypialni , natomiast kogoś szukaliśmy tylko dla zrobienia jednej szafki do łazienki, żeby zdążyć do Bożego Narodzenia. Trafiliśmy na takiego gnoja.

Klient

Dlaczego nie można się skontaktować z tym panem, ani telefonicznie , ani pod adresem???

Michal
@Klient

Bo ten Pan leci w (usunięte przez administratora) wziął zaliczkę nie odbiera telefonu na sms sporadycznie odezwie się wymijająco 4 miesiące po terminie i 0 wykonania mimo umowy i zaliczki porażka

Sb
@Michal

To może jakiś zbiorowy pozew?

Antoni
@Michal

Dużo wziął tej zaliczki? Może uda się załatwić sprawę polubownie i odda albo weźmie się za robotę. Próbowałeś go namierzyć i się dogadać?

Ay

Tak będzie najlepiej zrobić

@Sb

Ja za pozew mój mail zagurskyi.valentyn@gmail.com

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stolzeb Sobczak Zbigniew? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno
Agn

Witam, U mnie również ta sama sytuacja. Szafa miała być skończona do końca roku, parę razy dzwoniłam się upomnieć, cały czas słyszę że za 2 tygodnie. Zaliczka wpłacona. Proszę o kontakt na maila: agnieszka61592@gmail.com

@Agn

A ile % od całej kwoty wynosiła u Ciebie zaliczka? Wiadomo czy w ogóle zaczął wykonywać tę szafę? Bo może jeszcze uda się to odwołać wszystko?

@Helena

Ok 40%, na szczęście robiłam przelew na podany nr konta w umowie. Jeśli uda mi się skontaktować z tym Panem będę żądała zwrotu zaliczki.

@Agn

Ale teraz mi to dało do myślenia. Faktycznie przelew może służyć jako dowód do czegokolwiek. Inaczej jakby rachunek lub fakturę wystawił na wstępie. Do zaliczki też taki dokument firma wystawia w razie czego? Czy najczęściej jest to słowna umowa?

Jakub

Witam. Również z mojej strony ta sama sytuacja. Zaliczka wzięta, raz odebrany telefon. Usługa miała być skończona w tamtym roku jeszcze. Ostatnio pofatygował się Pan do mnie przyjechać i coś pomierzyć, dołożyłem pracy. Obiecanki, że skończymy to do końca lutego. Do dzisiaj dalej żadnego kontaktu. Jeśli ktoś chciał by robić pozew zbiorowy proszę o kontakt. Dołączę się. Posiadam sposaną z panem umowę zlecenia. Proszę o kontakt mailowy, matkowski.jakubb@gmail.com

@Jakub

Napisałam maila w tej sprawie

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Stolzeb Sobczak Zbigniew w mieście Podlesie? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników na temat Stolzeb Sobczak Zbigniew. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Ay

Najlepiej wspólnie możemy zadziałać, ja już mam opóźnienie 3 miesiące z tym Panem, proszę o kontakt

Sb

Nie polecam, zero kontaktu, robota jaka została wykonana odbiega od perfekcji, była obietnica naprawienia tego co zostało źle docięte i uszkodzone. Pan nie odpowiada nawet na smsy. Pozostaje federacja konsumentów. I nie omieszkam z tego prawa skorzystać. Opóźnienia są ogromne warto poszukać kogoś innego

Antoni
@Sb

Nie lepiej zlecić poprawki komuś innemu żeby to było dobrze wykonane. Ja bym chyba odpuścił na twoim miejscu i nie szarpał się z takim pseudo fachowcem.

Zostaw merytoryczną opinię o Stolzeb Sobczak Zbigniew - Podlesie

Stolzeb Sobczak Zbigniew