Opinie o Alicja Pranczke w Kębłowo k/ wejherowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Alicja Pranczke. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alicja Pranczke o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alicja Pranczke w Kębłowo k/ wejherowa

Katarzyna Nowy wpis

Ta Alicja to jakaś (usunięte przez administratora)baba z kąd u niej te ceny za drewno kosmos (usunięte przez administratora) nie dość że na czarno sprzedaje bo to bez faktury to jeszcze ceny kosmos wes kobieto ogarni się

Danuta Nowy wpis
@Katarzyna

W sensie, że Tobie faktury nikt nie wystawił? Nie pytałaś czemu?

Kolega Nowy wpis
@Danuta

Tak wiedziała że chce fakturę to powiedziała że dostarczy do dziś zero odzewu

Klijent

To zwykli (usunięte przez administratora) i naciągacze (usunięte przez administratora) ludzi jak można ta podają się za inne osoby ludzie już mają ich dosyć

@Klijent

Co, serio podszywają się pod kogoś? U Ciebie tak było? Jak tak to opowiedz co dokładnie, bo to ciekawe jeśli faktycznie coś tak kręcą niby

@Danuta

Głupa klawisz synuś podejdź się jako Danuta wiesz doskonale co jest grane przypomni sobie sytuację z Strzebielino szkoda mi ciebie Kacper bo jesteś taki młody a siedzisz razem z matką po uszy w tym (usunięte przez administratora)

Danuta Nowy wpis
@Xxx

Co Ty człowieku wymyślasz. :o Ja po prostu chciałam się dowiedzieć o co chodzi a Ty mnie z kimś utożsamiasz z automatu. Ale widzę, że znasz sytuację to może odpowiesz na te pytania?

Klijent

Nie polecam współpracy z Alicja i jej synuś ona co innego mówi przez tel a on co innego przywozi na miejsce banda biedakòw i (usunięte przez administratora) zdecydowanie odradzam

Nerwowy k

Nie wiem czy trzeba być aż tak głupim czy aż. Nieuświadomionym szanowna pani Alicjo i jej synuś który wozi drewno jeżeli do Wejherowa na klasztorna w przeciągu tygodnia nie dojedzie brakujący ponad metr drewna to sprawę inaczej załatwię . Żebym był mondrzejszy i szybciej przeczytał opinie !ale ja sobie poradzę mam wszystkie skriny ogłoszeń dodawane przez syneczka wraz z cenami więc czekam w przeciwnym razie sprawa zaintersuje się skarbówka pozdrawiam Andrzej

Czy po rozmowie w Alicja Pranczke rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Katarzyna

Liczba nie zadowolonych klientów tylko świadczy o tym jakim jest człowiekiem ta cała Alicja

Xxx

Ta cała Alicja to jedna wielka kłamczucha Niech kobieta zanim zacznie kłamać przemyśli co za kretynka z niej

Zofia
@Xxx

A jakieś uzasadnienie czy tylko chcesz kogoś zwyzywać? Mocno nie fair. A weszłam poczytać komentarze o pracy.

Katarzyna

Czy mogę prosić kontakt do firmy?

Darek

Do Alicji tak

@Katarzyna

Ta firma już nie istnieje wiele osób się dało nabrać nie mając już działalności gospodarczej Alicja dalej chandluje drewnem ale już zostało to zgłoszone czas aby odpowiednie służby zajęły się nielegalnym chandlem

@Darek

tak do Alicji poprosze ;)

Nikt

Zobaczysz :D

Darek
@Katarzyna

A po co ci numer do niej ?

@Xxx

Nielegalnym czym? Aaa handlem ok, ok. ;p Nie no żarcik. Ale tak szczerze czy to aż tak ogromna zbrodnia, że sprzedaje ludziom drewno, którego potrzebują? Wydaje mi się, że chyba są gorsze zbrodnie na świecie. ;p

@Danuta

Tak tylko że podatki się płaci i co tu w tym przypadku wszystko na czarno i nielegalnie

@Danuta

Tak bo nie robi tego uczciwie Po pierwsze nie płaci podatku ani Wat ani ryczałtowany po drugie nie ma zalestrowanych obrót drewnem po trzecie nie ma działalności gospodarczej więc wszystko jest na nielegalu a ceny drewna ma z kosmosu nawet nie idzie odliczyć od eksploatacji ponieważ nie daje faktury żenada

Maciej
@Marek

Skąd to wszystko wiesz? Kupowałeś tam drewno i nie dostałeś faktury? Jak ci to tak przeszkadza to zgłoś do skarbówki bo taka sprzedaż jest nielegalna i problem będzie z głowy, nie?

@Marek

Ciekawa jestem czy w takim razie ludzie, którzy biorą pod stołem + najniższa też jakiegoś moralniaka mają... Ale tak, tymi argumentami szczerze to mnie przekonałeś. Tak właściwie to ludzie, którzy to kupują nie powinni się czuć współwinni w takim razie?

N

Nie polecam tej pani Drewno jest źle wymierzone do tego do dziś babcia nie dostała faktury nie wiem ale sprawę zgłaszam do urzędu skarbowego w trybie pilnym

Klienci

Nie polecam współpracy Nie słowna pani a do tego po ułożeniu nie ma tyle metrów szkoda czasu zdrowia a przede wszystkim pieniędzy nie polecam odradzam każdemu

XD Wiadomo

No wiadomo że nie ma już długo działalności gospodarczej . Druga rzecz to wkoncu jeździ samochodem niby miała dodatkowy egzamin a tylko dlatego że mając zakaz sądowy dalej jeździła samochodem Każdy wie że zostało zatrzymane jej prawo jazdy przez policję po mimo tego zakazu nadal prowadziła samochód wtedy została ukarana kolejny raz i musiała ponownie zdawać egzamin .Teraz może nam tu opowiadać bajki my wszyscy wszystko wiemy po co jej opowieść z palca wyssane niby zekomo mąż zarabia 8tys na mc tak sama Alicja powiedział więc dlaczego po wsi dopytują się o nią o stan majątkowy szukają dostawczego samochód nie rozumiem kobieta sama sobie szkodzi tu na wiosce nic się nie ukryje każdy wszystko wie a ona tylko się ośmiesza tymi kłamstwami przecież znamy ja dobrze

@XD Wiadomo

Chyba cię zazdrość żera i to ty nie pisz takich głupot z palca wysane bo ona żadnego samochodu dostawczego nie ma tylko są to kogo innego przestań zajmować się plotkami o kims tylko zajmnij się swoim życiem prywatnym a jeśli masz jakiś kłopot to zadzwoń do niej i to powiedz a nie na stronie internetowej wypisujesz bzdety z palca wysane wlasnie. Pozdrawiam

XD
@Wiadomo

Po co mam dzwonic nie będę zniżała się do tego poziomu .Nie opowiadam głupot tylko to co dwaj panowie wypytywali to pisze A od kiedy my na ty co ?nie bawiłem się z tobą w piasku Bo wiem że autorem obronnym jest synek kyòry razem z mamuśka kłamie . A to nie plotki nikt nikogo po kochanowie nie szuka bez przyczyny . Weszła na handel długami to poczytaj synku . Niech da ludzią z wioski spokój to i jej dadzą .

. Kasia
@Wiadomo

Tak głupiej baby nie spotkałam w swoim życiu lepiej ogarnął (usunięte przez administratora) i cicho siedzieć po co te jej niestworzone opowieści ci co ja znają wiedzą jak jest .

@XD

Bo co nie zadzwonisz bo się wyda kto ty jesteś takie zachowanie jak twoje to 10 letnie dzieci mają jak się ma jakiś problem to się mówi wprost a nie głupoty wysane z palca pisze na internecie pozdrawiam

@. Kasia

Wcale zadnego drewna nawet nie zakupilas tylko lubisz się zajmować plotkami i tyle w temacie

@XD

Widzą po twoim zachowani to nie zasługujesz wogole na szacunek bo masz zachowanie jak dziecko

Kolega
@Wiadomo

Chłopcze zazdrości czego ?jej głupoty ?czy jej dlogow do spłacenia ?nie mam jej czego zazdrośic nikt bardziej (usunięte przez administratora) Na całej wsi nie jest niech wkoncu zamknie się i da ludzią spokój

XDd
@Wiadomo

Ty słuchaj a niby co się ma wydać ?a po drugie nie mam numeru aby do niej zadzwonić -chodz bym go miał to i tak bym nie dzwonił bo z nią nie idzie normalnie rozmawiać cały czas od kąd ją znam a to już parę dobrych latek kłamie jak najęta ,nie wiem ale ona wie dokładnie komu za skórę zaszła i niech daruję sobie te pomawianie innych osób lubią jak ktoś jest normalny i szczery a ona nie dość że zmyśla to jeszcze kłamie za te kłopoty co nagadala w sklepie to powinna dostać w ryj !A ty synku wes się też ogarni bo nieraz sam nie wiesz czego chcesz sam mi mówiłeś że nie mam jej słuchać że gada głupoty a teraz zamiast zwrócić uwagę mamusi atakujesz ludzi .Pamiętaj że jesteś tak samo zamieszany jak mamuśka a to że tylko zadzierasz z ludźmi z jednej wioski to dla cb źle bo tu wszystko wiedzą i widzą nic nie da się ukryć. Tagrze to twoja mamuśka ma zachowanie 10latka zastanawia cię pewno z kędy wiem że to ty a widzisz nawet w takich sprawach mamuśka nie trzyma gęby cicho pozdrawiam i życzę powodzenia i dacie spokòj to i go będziecie mieli .

@Wiadomo

Ja nie ale ludzie kupują i nazekają Wiesz ja tam mam w nosie co robicie ale dajcie spokój to go bedziesz miał Z drugiej strony no kto wie że nie macie prądu nieraz bo matka nie doładuje karty no siara kurcze wes ogarni mamusie.

@Wiadomo

Żal mi cb bo nic ciekawego cię nie czeka przy takiej mamusi !powiem krótko mówiąc ona sama robi ten szum w okòł siebie robi z siebie gwiazdę a tak naprawdę znamy jej życie od dawna pytanie czemu partnerką jej ojca nie chce mieć z nią do czynienia ?i wiele innych ciekawych rzeczy szkoda pisania

@Wiadomo

Nic głupszego nie czytałem zazdrości czego można Alicji zazdrościć ?zastanówmy się co ona takiego ma czego jej zazdrości aż tyle osób uuu !ma długi i jest wystawiona na giełdzie długów widnieje w raporcie big jako zadłużona do tego jeszcze komornik sądowy wypytujący o to co ma co posiada i gdzie pracuje ?żeczywiscie jest czego zazdrościć !nic się nie zmieniła dalej roztrzepane ale co się dziwić karma do niej wróciła za to że jej pierwszy mąż ojciec dzieci przez nią siedział w więzieniu drugi też ma z nią trzy światy ale co ma zrobić więc zanim napiszesz że ktoś jej czegoś zazdrości to się zastanów co ona ma nic mieszka u brata kątem i nic więcej szkoda mi takich ludzi bo sama przez swoją głupotę idzie na (usunięte przez administratora)

@XD Wiadomo

Jak można być taki głupim i samemu sobie odpowiadać boże człowieku zmondrzej i nie wiem czy zauważyłaś ale tu nie ma opin o życiu prywatnym i co kto ma a kto nie ma pozdrawiam

@XD Wiadomo

A i jeśli faktycznie ma te dlogi to po cię się wtranczasz pomożesz jej spłaci czy co bo nie rozumiem takiego idiotycznego zachowania

@XD Wiadomo

Koniec tematu piszcie sobie co chcecie powodzenia narazie...

@Wiadomo

Ty wes pomyśl zanim napiszesz zastanòw się

@...

Nie jeśli faktycznie bo ma to jest na realu obudź się wkońcu i zacznie myśleć na darmo po wiosce nie dopytują się o panią Alicje dlaczego nie pytają się o innych wes chociaż głupa nie klej jak twoja mamuśka

@Kaśka

Powiedz kto ty jesteś to normalnie sobie pogadamy a nie przez internet

@Kaśka

To chyba tylko ty słyszałaś że się dopytują bo myślę że nikt nie jest taki (usunięte przez administratora) jak ty i widzą w systemie gdzie kto mieszka

@...

Tak widzą oczywiście i byli pod adresem zamieszkania żekomo nie było pani Alicji więc spokojnie sobie zrobili wywiad bo jak wiesz że w systemie w starostwie powiatowym jest zalestrowanych 5pojazdòw i oczywiście jak zwykle Alicja kłamie bo u komornika powiedziała że wyzłomowala a panowie mają inne inf Na domiar złego nawet nie wiedzieli że pracuje więc i tam się pofatyguje tu ludzie są tak rzyczliwi że nic nie ukryjesz i przestań kłamać razem z mamuśka bo toniecie w tych waszych kłamstwach sama zaczęła plotki to niech teraz spija swoje kłamstwa bo jej podłość nie zna granic Jak by chciała to bym i więcej tu napisała ale się trzymam zasady jak zamknie pysk to będzie spokój a jak nie to i o tw tatuśku o całej akcji napiszemy więc synku nie żucaj się i nie skacz jak mama czemu twòj brat ma na nią wylane i mówi że (usunięte przez administratora) jest bo jest mądrzejszy od cb pozdrawiam i wes zacznie myśleć .

XD
@Wiadomo

Wyjaśni o co ci chodzi kto sam sobie odpowiada ?to opinia o pracodawcy i jak współpracy z innymi i otego się zaczęło jak widać ludzie nie polecają interesów z Alicja a wręcz przestrzegają aby nie dawać zaliczek a że ona robi z siebie bogaczkę i to opowiada w sklepie bajki to i ludzie którzy wiedzą jak jest napisali a ty dalej głupa strugasz przecież całe kochanowo o was chuczy nic nie nauczy was normalności wes ogarni sprawy z komornikiem dogadają się jak tak dobrze zarabiasz ty i tw mamuśka to pospłacacie długi ty też tak (usunięte przez administratora) jesteś wiadomo że komornik nie odpuści a samo to ta giełda długòw jaka siara wes idź i przestań z siebie pajaca robić .

@Wiadomo

Alicja, Pranczke, Kochanowo Numer sprawy 037029715643 (037029715643) Nazwa dłużnika Alicja, Pranczke Należność główna 900.64 zł Należność odsetkowa 849.90 zł Wpłaty dłużnika 100.00 zł Pozostało do wpłaty 2 196.54 zł Aktualny stan zadłużenia 2 196.54 zł Zadłużenie powiększone o koszty procesu Koszty sądowe 300.00 zł Koszty ezgekucyjne 246.00 zł Stan sprawy Szczególna procedura windykacyjna Osoba fizyczna Nazwa ALICJA, PRANCZKE Miasto KOCHANOWO Kod pocztowy 84-242 Ulica UL. WSPÓLNA ... I co chcesz synku jeszcze coś dodać Moim zdaniem nie kompromituj się bo fakty są takie to jedno zadłużenie a na giełdzie jest 7spraw twojej mamusi niech wkoncu zamknie się i zacznie spłacać po co łazi i gada głupoty a ty razm z nią Od dawna wiemy co ona za jedną pozdrawiam i myślę że teraz już przestaniesz gwiazdorzyć jak mamuśka ty ślepy jesteś co ona wyprawia .

Daria
@Xxx

Uuu proszę jednak ludzie prawdę piszą i mówią .Co za typiara a tak opowiada mąż zarabia 8ty syn 7tys ona 3tys no ciekawe a długi aż z kochanowa do Wejherowa wstyd co za babsko to tak zakłamana baba że aż żal na jej okłamany ryj się patrzy bogaczkę zgrywa zaraz wiedziałam że to biedaczka po ubiorze widać że biedna baba a jeszcze te krzywe nogi jak nieraz idzie to paść ze śmiechu idzie co ten chłopisko biedny z nią ma szok

K

Od zawsze była taka już jej nikt ani nic nie zmieni ,dziwię się tylko że obecny mąż z nią wytrzymuje bo okropna kobieta nie dość że (usunięte przez administratora) to zmyśla w rodzinnym gronie też nikt z nią kontaktu nie utrzymuje wszyscy ją znają i wiedzą co to za jedną (usunięte przez administratora) o każdym wszystko wie tylko o sobie nic nie powie nawet tego że po pijaku jechała i to była przyczyna zabrania jej prawo jazdy ale o innych to (usunięte przez administratora) że jej się nie zamyka niech lepiej długi pospłaca

K

Nie polecam współpracy z tymi ludźmi

Katarzyna

Kto Alicji nie zna jech jej wieży. Wiemy wszyscy że nie ma już długo działalności gospodarczej a pomimo tego chandluje drewnem nawet w tym tygodniu jej synuś zawoził drewno ale wszystko jest dokumentowane i dowody są zbierane .Nie może byc tak że będzie ślizgać się całe życie wszystko garnąć za darmohe .Gdzie każdy sam dochodzi do wszystkiego ,na to wszystko jeszcze (usunięte przez administratora) ludzi !Alicja była i już zostanie typem człowieka nieuczciwej no niestety

@Katarzyna

Wpisz sobie (usunięte przez administratora) na internet sprzedaż drewna JL i zobacz czy nie mają działalności wtedy pisz twoje bzdety

...

Zmień płytę bo ciągle to samo piszesz

Prawda boli co

Znany

Pozdrawiamy panią jeżdżąca rowerem do sklepu aby czasami nie wracała na pieszo przez te plotki w tym sklepie może zamkniesz wkoncu się . Przestań pajacowac za plecami jak coś masz do Ali to jej to mów daj spokój z tymi wpisami ogarni lepiej mamuśkę bo wróbelki cwierkają że śmierdzi u was więc starczy nie stòj w sklepie tylko za robotę się wes okropna babo mam nadzieję że po przeczytaniu tego zrozumiesz że to o cb chodzi pozdrawiam .

N

No tak pani Alicja sama sobie tego bałaganu naważyła ,myśli że będzie cisza jak ona się wszystkich czepia a do tego większość ludzi wie że co co ona opowiada to część z tego same kłamstwa po co komu dziś dnia opowiada bajki dziś mamy takie czasy że ludzie nie będą cicho siedzieli jak wiedzą dużo żeczy ja na jej miejscu przestał bym opowiadać bajki i niektóre zeczy wyssane z palca nie mogę zrozumieć. Po co to robi po co jest jej ten rozgłos ona atakuje ludzi którzy z nią nie chcą mieć nic do czynienia to ma teraz odwet

Obserwujący

Fatalnie mieszkać w takiej wiosce gdzie wszyscy wszystko wiedzą Nigdy w życiu nie chciała bym być na takiej wsi Ludzie sensacie robią afery i tak wychodzą różne brudy po części sama Ala jest sobie winna te jej opowiastki co ona ma co ona może i tam takie same robi tylko szum w oku siebie pracując z ludźmi z jednej miejscowości lepiej była by cicho a ona opowiadania robi jak stary kaczor Donald lepiej niech żamilknie bo robi z siebie wariatkę wszędzie głośno na jej temat aż słuchać się nie chce

Sąsiad

Afera za afera skandal . Akcje z tą Alicją nie złe szopki

Mariolka

Nie polecam współpracy z tymi ludźmi nie wiadomo o co chodzi jak braknie drewna zwala na kierowcę albo nie odbiera tel a to że nie ma działalności gospodarczej to tu się dowiedziałam dziwne zachowanie pani Alicji .

Wejherowo

Ja polecam drewno Pani Alicji syn przywiózł i fakturę i ucziwe metry dalej będziemy współpracować

Krysia
@Wejherowo

Ciekawe fakturę proszę pszestac kłamać firma nie istnieje w urzędzie skarbowym widnieje jako zamknięta więc nie ma prawa sprzedaży a tym bardziej faktury . Pani Alicja odkąd ma komornikòw zaczęła kręcić i nie oszukujemy się bo nie tak dawno panowie komornicy byli w miescu zamieszkania i wypytywali o pojazdy które są na panią Alicje tyle co wiem to uczciwa pani powiedziała że sąsiadka zaczęła pracę więc pan komornik otrzymał niezbędne informacje i już teraz do firmy pojadą pozdrawiam i nie polecam i nie mogła wystawić faktury jak nie ma działalności

Nie wiem
@Wejherowo

Kiedy przywiózł niby to drewno i te fakturę ?

Klienci

No faktycznie wystawia fakturę no ja ha ha znowu kolejne kłamstwo Alicjo twoje kłamstwa mają kròtkie nogi widzisz żeby nie dwaj panowie nie wypytywali się w kochanowie o cb to by nikt by nie wiedział każdy łykał twoje głupoty jaką ty to jesteś bogatą wes kobieto się ogarni robisz wstyd komornik chodzi i wypytuje o cb w sklepie chuczy na tw temat

Osoba prywatna
@Klienci

Lepiej zajmnij się swoimi sprawami a nie kogoś życiem prywatnym pozdrawiam

Znajoma
@Osoba prywatna

Po co to jest komu co każdy wie jak jest

Znajoma
@Osoba prywatna

Jak swoimi sprawami twoja mamusia też zajmuje się ludzkimi problemami jak będzie cicho to też ludzie dadzą jej spokój niech doładuje wam prąd bo znowu zgaśnie ale to uwas zachowanie dziecinne co .

Zostaw merytoryczną opinię o Alicja Pranczke - Kębłowo k/ wejherowa

• Jak się pracuje w Alicja Pranczke?

Zobacz opinie na temat firmy Alicja Pranczke tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alicja Pranczke?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 0 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alicja Pranczke
  • Wspólna 1