Opinie o Jarosław Fabijański w Siedlęcin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jarosław Fabijański. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jarosław Fabijański na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Fabijański w Siedlęcin

Rufi

Trudno oczekiwać od byłych pracowników obiektywnej opinii. Firma jest ok choć może nie idealna ale jest ok!

do Rufi
@Rufi

Jakby było ok, to nie byliby byłymi pracownikami :) praca za grosze, dokładanie obowiązków, niepłacone nadgodziny, telefony do godzin wieczornych i nawet podczas urlopu czy zwolnienia lekarskiego... Jak ktoś szuka pracy bez wyzysku człowieka, manipulacji i śmiesznych czarów pana jarosława, to polecam szukać gdzieś indziej, a nie w Fabijański sp zoo

@do Rufi

Z tym, że ogromna większość osób jest byłymi pracownikami, bowiem została zwolniona. Jeżeli ktoś nie potrafi przyłożyć się do pracy, szczególnie na produkcji, gdzie jednak trzeba trzymać normy to potem wylewa żale w sieci.

@Adam

Pracodawca mam przez to rozumieć, że ma określone wymagania względem zatrudnionych pracowników? Możesz tak dokładnie napisać mi jakie normy trzeba spełniać, aby móc w ogóle utrzymać się w pracy w tej właśnie firmie?

byly pracownik Nowy wpis
@Paweł

Normy ciężko określić, poniewaz pan Jaroslav zmienia zdanie co 5 minut jak i nastroj, wiec w zaleznosci od jego dnia i czy slonce zbiegnie sie z ksiezycem, od tego zalezy jak oceni Twoja prace :) jednego dnia uzna Cie pracownikiem miesiaca, a kolejnego uzna, ze " źle Ci patrzy z oczu" i za to Cie wyrzuci, oczywiscie pod innym pretekstem :) a cd pieniedzie, temat rzeka. Generalnie jak cenisz sobie płynność finansową i spokoj psychiczny, to omijaj wytwórnie makaronów w siedlecinie :)

Halina Nowy wpis
@byly pracownik

A jak już to słońce zbiegnie się z księżycem, to wtedy te normy są wykonalne, czy odwrotnie?

Pracownik Nowy wpis
@byly pracownik

Jarka już nie ma i wiele się zmieniło na plus!

Pracownik Nowy wpis

Jarek już nie pracuje, wiele się zmieniło - koniec ze zmianami nastrojów i milionami myśli na sekundę. Jasne wytyczne i brak improwizacji jak to wcześniej bywało. Zmiany na 100% plus.

Firma wypłaca wynagrodzenie po terminie Lub w ogóle, nazywając to polityka firmy, ciągły monitoring bez zgody pracowników, Telefony i smsy po godzinach pracy, np o 20,21, nieodbieranie tel kończy się pretensjami i wyrzutami przełożonego (założycie firmy) który emanuje negatywna energia, brakiem stabilności i milionami myśli na sekundę, za którymi sam nie nadąża, a co dopiero pracownicy. Biorąc pod uwagę region karkonoski znajdziecie dużo lepszych miejsc do pracy, spokojniejszych i (Lepiej) płatnych

Pozytyw

Jestem bardzo zadowolona. Konkretne wytyczne, dobra komunikacja. Polecam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Jarosław Fabijański? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
BYŁŁY

ODRADZAM ! NEGATYWNA ENERGIA !

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Fabijański - Siedlęcin

• Jak się pracuje w Jarosław Fabijański?

Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Fabijański tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarosław Fabijański?

Jarosław Fabijański