Opinie o Anita Kijanka Come Creations Group w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Anita Kijanka Come Creations Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Anita Kijanka Come Creations Group o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anita Kijanka Come Creations Group w Kielce

Jaga Nowy wpis

Jak nie umowe o prace macie to pewnie to b2b co teraz wszedzie daja? Nawet w ogloszeniu bylo cos tam jednym ze na dzialalnosc biora. Moze faktycznie lepiej sie na tym wyjdzie?

Jak wygląda ścieżka kariery w Anita Kijanka Come Creations Group? Czy trudno jest zdobyć awans?

m Nowy wpis

Ogólnie wszyscy są od wszystkiego, dwie osoby na krzyż, oczywiście wszyscy bez umów o pracę, wiec jaki awans...

bakłażan

Praca w Come Creations to jest jakiś koszmar. Szefowa ma bardzo niewielką wiedzę o PR, jednocześnie aspiruje do bycia mentorką w branży. Jej znajomość public relations i marketingu jest bardzo powierzchowna, co dość szybko odkrywają klienci, więc szybko rezygnują z usług. (usunięte przez administratora) Standardem jest pisanie i dzwonienie po godzinach, na prywatnych kanałach komunikacji, pod pretekstem skrócenia dystansu i nawiązania przyjacielskich relacji. To bardzo źle wpływa na atmosferę w firmie. Stawki są niskie, klienci nieciekawi, umowy śmieciowe albo b2b. W związku z częstym zwalnianiem pracowników z dnia na dzień, pozostali ciągle dostają nowe obowiązki, a umowy i wynagrodzenia nie są wtedy aktualizowane. Bardzo dziwny system zwalniania pracowników: z dnia na dzień, straszenie zwolnieniem dyscyplinarnym bez powodu, wymyślanie tego powodu, utrudnianie pracownikowi możliwości kontaktu i pożegnania z zespołem, kłamanie zespołowi na temat powodów zwolnienia. Jeśli ktoś odważy się sam odejść z pracy, właścicielka, jak na (usunięte przez administratora)osobę przystało, usuwa taką osobę ze znajomych w mediach społecznościowych.

@bakłażan

Bakłażan pisze samą prawdę.

A
@bakłażan

Uważam, że jakkolwiek nie jest to praca idealna, opinia ta jest mocno przesadzona. - Ani razu nie dostałam telefonu poza godzinami pracy, a nawet w godzinach pracy właścicielka pyta czy mogę jej poświęcić chwilę, rozmowy zawsze są umawiane. - Stawki są analogiczne do proponowanych na takich stanowiskach w polskich agencjach o podobnym rozmiarze - Umowy to B2B ale nie ma problemu z chorobą czy zdarzeniami losowymi - Co do wiedzy właścicielki nie czuję się władną by ją oceniać, bo w końcu ona założyła agencję i umie ją rozwijać, ja natomiast w agencji pracuję. Wydaje mi się, że dużo osób oczekuje aby system pracy i elastyczność były jak w agencji butikowej, a benefity jak w wielkim korpo.

A
@A

A, no i atmosfera jest jak dla mnie bardzo OK. To akurat dla mnie jeden z głównych plusów tej roboty.

sama prawda
@bakłażan

w punkt :) nic się nie zmieniło. Aż miło się czyta ....

bakłażan Nowy wpis
@A

Wszystko, co napisano wyżej to prawda. Atmosfera jest bardzo niezdrowa, a w krytycznym punkcie (kiedy klienci zaczynają być niezadowoleni), szefowa zachowuje się tak nieprofesjonalnie wobec pracowników, że wszyscy zaczynają się bać. Regularnie wywala cały zespół i zastępuje go nowym, tańszym (czyli np juniorzy zamiast specjalistów). I przede wszystkim wypłata, benefity i projekty: ludzie chcą zarabiać stawki porównywalne do innych firm, chcą mieć ciekawe projekty i możliwość rozwoju. Ta firma nie zapewnia ani godnej wypłaty, ani projektów (czasem jest mniej projektów niż pracowników). Jedyne co zapewnia to rozwój, bo czasem (niespodziewanie i bez przygotowania) trzeba zastępować szefową na spotkaniach z klientami, bo ma coś ważniejszego do roboty.

zainteresowana

hey, widzę w ogłoszeniu, że zatrudnienie na b2b - czy podana kwota w ogłoszeniu to kwota netto i do niej doliczone będą opłaty związane z zus-em + vat? czy z tej podanej kwoty muszę opłacić jeszcze zus?

była pracowniczka
@zainteresowana

musisz odliczyć od tego wszystkie ponoszone na działalności koszty

To nie żart
@zainteresowana

Netto czyli bez VAT.. Business Developer kontakty z klientami kluczowymi w tym rozwój rynków zagranicznych 3000 na rękę + prowizja 10% liczona z 1 faktury od nowego klienta. Brak siedziby ewentualnie spotkania w przestrzeni otwartej cic praca zdalna.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Anita Kijanka Come Creations Group na stanowisko PR Account Executive bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
obserwator

rotacja pracowników w tej agencji jest niespotykana. tylko jedna osoba pracuje dłużej niż 2 lata, a tak to co 2-3 m-ce odchodzą ludzie. więcej bezpłatnych stażystów niż pracowników. tyle w temacie.

Hanna
@obserwator

Hej, a skąd taka rotacja tutaj? Chciałabym też dopytać o staż. Faktycznie nie jest on płatny? W takim razie jak on wygląda i na co stażyści mogą w ogóle liczyć? Może jakieś benefity im przysługują?

była pracowniczka
@Hanna

stażyści u Anity są tanią (przepraszam - darmową) siłą roboczą. Rzeczywiście dużo się nauczysz: jesteś rzucona na głęboką wodę i robisz normalnie wszystko co Junior a czami Senior z uwagi na brak ludzi do pracy. A rotacja wynika chyba kilku rzeczy, od pensji zaczynając (co innego jest obiecywane na rozmowie, a inaczej to wygląda), braku jakichkolwiek benefitów, premii itd, braku sensowych narzędzi pracy, braku realnych kontaktów z mediami (pracownik ma je przynieść ze sobą, agencja nie ma praktycznie żadnych relacji wypracowanych...), braku poczucia stabilności no i braku zespołu. najgorsze miejsce w jakim przyszło mi pracować, na szczęście szybko udało mi się znaleźć nową pracę.

Paulina

Cześć! W firmie pracuję już od ponad dwóch lat. Jest duża dynamika pracy (na nudę nie można narzekać), nieustanne poszerzanie wiedzy i samodoskonalenie się - jak to w branży nowych technologii :) Klienci też są bardzo różnorodni, a to co, podoba mi się najbardziej to ogromna dawka wiedzy o kwestiach, które z pozoru mogą wydawać się trudne, po głębszym zbadaniu tematu - stają się fascynujące. Według mnie jeśli ktokolwiek zastanawia się nad podjęciem pracy w jakiejkolwiek firmie powinien sam przekonać się, co dane stanowisko oferuje i jakie sa wymagania - podczas rozmowy kwalifikacyjnej lub okresu próbnego. I jeśli coś się nie spodoba - to wtedy zrezygnować. Bazując tylko na opiniach przeczytanych gdzieś na forach można nie dać sobie szansy na ciekawą zawodową przygodę.

?
@Paulina

ciekawe ... A proszę opowiedz mi jak jest w takim razie z benefitami dla pracowników? Pakiet benefitów (jakie), prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, dodatkowe świadczenia socjalne, naukę języków na platformach online, wyjazdy integracyjne, bony na zakupy świąteczne? Czy tak jak piszą w komentarzach benefit w postaci pracy z właścicielką?

@Paulina

Mogłabyś powiedzieć, jakie stanowisko zajmujesz i co wchodzi w skład Twoich obowiązków? Piszesz o poszerzaniu wiedzy, dlatego zastanawiam się, czy w Come Creations prowadzone są szkolenia dla pracowników i jak często się odbywają.

Zuza

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników? Jakieś wskazówki jakich pracowników potrzeba?

M
@Zuza

Posłusznych, niezadających pytań, czytających w myślach.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Anita Kijanka Come Creations Group?

M

Z właścicielką? Koszmarnie.

Przymuszony

Niepotrzebny nikomu twór na dzisiejsze czasy

Ciekawy
@Przymuszony

Co masz na myśli?

Kamila

@pijar jakich raportów ?

Justyna

Jakimi obecnie projektami zajmuje się ta firma?

pijar
@Justyna

chyba robieniem raportów :D

pomozektos

Ktos moze napisac cos o pracy w tej firmie? Mają oferty pracy w internecie na juniora pr.

Joanna
@pomozektos

Rozwijająca się dynamicznie firma, z zaangażowaną kadrą. Niewielka firma ale mają motywację i prowadzą kilka ciekawych projektów. Zarobki ok. Umów się na rozmowę i sprawdź sam najlepiej przekonac się samemu.

@Joanna

Anita odpuść (usunięte przez administratora)

Renata
@P

Może zechcesz jednak napisać merytoryczną wypowiedź dotyczącą Anita Kijanka Come Creations Group? Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że masz odmienne zdanie niż użytkownik Joanna. Zatem, czym różnią się Twoje doświadczenia od innych użytkowników forum? Zachęcam do rozwinięcia komentarza o nowe informacje.

@Renata

Renato (Anito), moje doświadczenia niczym się nie różnią od innych użytkowników forum - są tak samo negatywne jak każdego.

Karol G.

Pytanie dot. oferty na FB: Czy ten pracodawca zatrudnia w oparciu o umowę o pracę? Czy oferuje jakieś dodatkowe benefity poza-płacowe? W ogłoszeniu nie było o tym mowy.

@Karol G.

Nie zatrudnia w oparciu o umowę o pracę. Jedynym benefitem jest możliwość pracy z właścicielką, (usunięte przez administratora)

Jacek
@P

Czyli na zleceniu tylko, dobrze rozumiem? Czy b2b?

Rozwojwcenie

W przeciągu trzech miesięcy z ośmiu pracowników zostało dwoje. Tyle w temacie.

Małgorzata
@Rozwojwcenie

W przeciągu 5 miesięcy z ośmiu pracowników zostało... nic nie zostało.

Aleksandra

Rzetelna i innowacyjna firma, miałam okazję współpracować w zakresie marketingu i reklamy i jestem bardzo zadowolona z efektów. Wszystko jeszcze przed nimi, ale potencjał jest ogromny!

@Aleksandra

To kłamstwo. Pisze to sama właścicielka :)

Każda opinia się liczy! Co wiecie o zatrudnieniu w firmie Anita Kijanka Come Creations Group w miejscowości Kielce, czekamy na wieści od obecnych i byłych pracowników!

S

Wiemy że firma jest zarejestrowana w Kielcach ale działa w Warszawie.

Zostaw merytoryczną opinię o Anita Kijanka Come Creations Group - Kielce

• Jak się pracuje w Anita Kijanka Come Creations Group?

Zobacz opinie na temat firmy Anita Kijanka Come Creations Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anita Kijanka Come Creations Group?

Anita Kijanka Come Creations Group
1.7/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Łazy 32
    25-677 Kielce