Opinie o Skład Okien.Pl Szymon Mieczkowski w Byków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Skład Okien.Pl Szymon Mieczkowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Skład Okien.Pl Szymon Mieczkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skład Okien.Pl Szymon Mieczkowski w Byków

Ania Nowy wpis

Jakość okien zgodna z ofertą. Polecam profesjonalną obsługę i rzetelne wykonanie. Kto buduje się o okolicach Smolca może skorzystać z profesjonalnej obsługi pani Bogusi w Mokronosie. Warto????

Czy istnieje możliwość rozwoju w Skład Okien.Pl Szymon Mieczkowski?

Krystian Nowy wpis

Fajna grupa osób , jestem bardzo zadowolony z pomocy oraz porad jakie otrzymałem , napewno polecę to wam oraz najbliższym którzy będą zamawiać okna do swojego domu Polecam kontakt z Panem Grzegorzem i Szymonem .

Marcin Nowy wpis

Zakupiłem okna od tej firmy i jestem wypełni zadowolony. Termin realizacji krótki, obsługa klienta na wysokim poziomie bardzo szybki i bezproblemowy kontakt. Wysyłka była poza granice kraju i okna doszły bez najmniejszej skazy wiec duży plus za przygotowanie przesyłki. Jakość i firma godna polecenia.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Skład Okien.Pl Szymon Mieczkowski, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik magazynowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy pensja w wysokości 4300 PLN w mieście Borowa jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Magazynier?

Piotr R

Okna w dobrej cenie , szybka dostawa polecam

Melcer Grzegorz

Niepolecam tej firmy naprawy gwarancyjne coś takiego unich nie istnieje ,rok czasu czekam na naprawe i nic, zero kontaktu

mariola

OSTRZEGAM przed tą firmą okna montowane w koniec pażdziernika do tej pory zero poprawienia reklamacji okna ani w poziomie ani w pionie MYŚLELI ŻE SIE UDA ALE ZOSTAŁY SPRAWDZONE NO I WYSZŁO BADZIEWIE dodatkowo tak pokrzywili jedną z ram okiennych że muszą wymienić bezwzględnie masakra ekipy montażowe porażka rame chcą wymieniać w styczniu wyobrażacie sobie w trzy miesiące po założeniu a nadmienie że w tym pokoju będzie niemowle (usunięte przez administratora)do kwadratu jest dwa miesiące po założeniu praktycznie a reszte okien nie ma komu poprawić taka rzetelność i super działania dziadostwo do kwadratu nadmienie że stoją prace związane z ociepleniem budynku bo nic nie można zrobić przez ich partactwo OSTRZEGAM JESZCZE RAZ NIE PŁACCIE KASY DOPUKI KTOŚ PORZĄDNY NIE SPRAWDZI WSZYSTKIEGO A NAJLEPIE NIE PŁACIĆ DZIADOM I NIE KUPOWAĆ JESZCZE RAZ POWTÓRZĘ NIE KUPOWAĆ TANIE MIĘSO TO PSY JEDZĄ lepiej troche wiecej i nie szarpać sie taj jak my i razem z p. sebastianem i krzysztofem sa nie rzetelni i niekompetentni

Pawełek

Jak tam, nadal dużo zamówień czy może przez wirusa jest ich mniej narazie?

mn

porażka ,pieniądz rządzi,niby epidemia a tylko płatność gotówką (brak informacji na stronie o takim ograniczeniu)panie bez rękawiczek.bez zabezpieczenia tzw ekranem z pleksi czy maseczki bez żadnych oporów przyjęła banknoty.Inaczej natomiast na placu pan odmówił pomocy przy załadunku okna tłumacząc się zagrożeniem epidemią dobrze że okno było trochę mniejsze i dałem rady sam załadować je do samochodu (trzech panów na placu nie kiwnęło palcem )oczywiście brak informacji na stronie o zabezpieczeniu przez kupującego przy zakupię większych okien swoich ludzi do załadunku.Nie polecam zakupów w tym punkcie w dzisiejszych czasach ,byłem niemiło zaskoczony cena to nie wszystko liczy się podejście .Nie polecam tego punktu ,liczę że czas wirusa szybko przeminie jednak tak jak dzisiaj zostałem potraktowany na pewno nie wrócę tam ponownie.

Nie polecam tej firmy głównie z powodu ekipy montażowej. Fachowiec przyjechał 3 dni po terminie, 2 godziny po czasie, mocno "zmęczony" ewidentnie wczorajszy. Pierwsze okno zamontował dobrze choć trwało to 3 godziny i stałem cały czas żeby widzieć jak robi. Potem musiałem wyjść, gdy wróciłem pod koniec okazało się że w pianie,tam gdzie była, są dziury na wylot. spód okna w ogóle nie popianowany. Na trzy okna zużył może jedną czwartą nowo otwartej piany. Musiałem palcem pokazywać gdzie ma dopianować, bo fachowiec uważał dalej że jest ok, bo on już 10 lat wstawia okna. Dziękuje bogu że wróciłem zanim skończył. Na koniec chociaż przeprosił i powiedział że faktycznie nie zrobił tego dobrze od razu bo był zmęczony. A cztery razy był w sklepie po " dodatkowe siły". Ogólnie definicja partactwa. Same okna po roku wydają się być ok. Nie polecam i przestrzegam przed Nimi.

Krzysztof Cieśla

Współpracowałem z Firmą Sklad Okien pl i moja współpraca była bez zarzutu . Pozdrawiam

Henryk

Szczerze i stanowczo ODRARZAM współpracy! Moja własna była pasmem okropnego nieprofesjonalizmu. 1) pracownik nieprawidłowo ocenił konstrukcje poprzednich okien i powiedział, że mogę zatrzymać obecne parapety - okazało się, że nie mogę. Więc musiałem je zamawiać osobno. 2) "specjaliści" od montażu nie umieją się umawiać na wizytę. Obca jest im kultura osobista. Mogą zadzwonić i powiedzieć, że przyjadą jutro. Przy czym brzmieć to będzie jak ultimatum. 3) kiedy już przyjechali, to okazało się, że jeden jest grubo "po wczorajszym". Znowu, żadnej dyskrecji. Jak u siebie w domu. 4) montaż - "aby jakoś" 5) obiecali dokonać zamówienia parapetów - tego nie zrobili. Dzwoniłem kilka razy, nie oddzwonili. 6) dzwoniłem na firmę. Kilka razy musiałem tłumaczyć swoją sytuację. Chyba nie aż tak trudną do zrozumienia. Dopiero za trzecim razem udało się złożyć zamówienie. 7) Nikt o jego realizacji mnie nie zawiadomił. W ogóle myśleli, że ja sam przyjadę i odbiorę te parapety. 8) "specjaliści" od montażu zadzwonili i powiedzieli, że jutro rano dadzą znać o której się pojawią. Nie oddzwonili. Nie pojawili się. 9) musiałem sam do nich dzwonić i jeszcze dwa razy tłumaczyć sytuację. 10) przyjechali. Zamontowali. Umyłem parapety i widzę ewidentne plamy i podniszczenia. Szkoda gadać.

Zostaw merytoryczną opinię o Skład Okien.Pl Szymon Mieczkowski - Byków

Skład Okien.Pl Szymon Mieczkowski
  • Betonowa 2