Opinie o Zbigniew Mikołajczyk Mikołajczyk Zbigniew Piotr w Wierzchowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zbigniew Mikołajczyk Mikołajczyk Zbigniew Piotr. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zbigniew Mikołajczyk Mikołajczyk Zbigniew Piotr o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbigniew Mikołajczyk Mikołajczyk Zbigniew Piotr w Wierzchowice

Lol Nowy wpis

Niewiem kto takie bzdury piszę, ale ja (usunięte przez administratora) dzwigalam jak chłop często sama i tak mnie (usunięte przez administratora) docenili że non stop tylko mordę darli i grozili że na moje miejsce jest tyle osób itp.i co jakoś ich nie widziałam i nie widzę a o umowie o prace mogłam zapomnieć nie wspominając o chorobowym płatnym które chciałam wykupic. Uczą kto uczy bo nie wiem pracownik pracownikowi tylko na złość robic i podpierała . Facetów którzy stoja z tel poklepują po ramieniu a kobiety które zasowaly tylko dociskał że mało że stoi bo potrzebowała się wyprostować itt

123456789 Nowy wpis

Byłam pracownikiem zakładu owszem wypłata na czas wszystko było ok ale jak zostałam zwolniona z powodu choroby obiecano mi że jak wyzdrowieję i stan zdrowia będzie dobry na powrót do pracy to mnie przyjmą . O powrót do pracy zaczęłam się starać od listopada 2022 za każdym razem słyszała od p.Łukasza tylko że nie ma pracy potem że mam przyjechać że zadzwonią ,a z tego co wiem to roboty jest nie do przerobienia ludzi przyjęli następnych a mnie potraktowali okropnie zbywali mnie na każdym kroku zostałam potraktowana jak śmieć ludzie tak się nie robi jestem wściekła a w szczególności na per pana Łukasza

Denome

Pracodawca wymagający ale uczciwy wypłata zawsze na czas płaci za każdą godzinę bez opóźnienie, daje szanse każdemu z możliwością rozwoju o czym sam się przekonałem każdy ma szanse nawet bez doświadczenia i bladego pojęcia poświęcają czas ucząc i mobilizując. Na portalu podany błędny adres funkcjonuje na Sławoszowicach. Docenia zaangażowanie w funkcjonowanie firmy. Nie lubi się rozstawać zapewnia pracę na stałe, jak ktoś nie słucha Januszy to będzie zadowolony z pracy jak ja . Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Zbigniew Mikołajczyk Mikołajczyk Zbigniew Piotr - Wierzchowice

• Jak się pracuje w Zbigniew Mikołajczyk Mikołajczyk Zbigniew Piotr?

Zobacz opinie na temat firmy Zbigniew Mikołajczyk Mikołajczyk Zbigniew Piotr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zbigniew Mikołajczyk Mikołajczyk Zbigniew Piotr
  • Kościelna 27