Opinie o Ibeauty Rumia (Studio Urody Beautygang Aleksandra Klepacka-Krajnik) w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Studio Urody Beautygang Aleksandra Klepacka-Krajnik. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Studio Urody Beautygang Aleksandra Klepacka-Krajnik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Urody Beautygang Aleksandra Klepacka-Krajnik w Rumia

Julianna

Nie rozumiem zazdrosci ludzi i checi niszczenia pracy drugiej osoby, kopania dolkow i jadu, ktory stad sie wylewa. Z uslug gabinetu korzystalam wielokrotnie i za kazdym razem wychodze super zadowolona. Ola jest nie tylko wybitnie uzdolniona a i strasznie sympatyczna. Nie wiem skad opinie na temat jej naburmuszenia lub zlego traktowania klientek. Ola ma lata doswiadczenia w zawodzie, ciagle sie doksztalca jak i szkoli innych- MEN jej zaufal na jakiejs podstawie…Opinie negatywne zaczely pojawiac sie jak grzyby nagle i wiekszosc nie podaje powodow zadnych- bardzo zastanawiajace. Mialam wielokrotnie robione usta- za pierwszym razem wchlonely sie dosyc szybko, ale jest to naturalne i za kazdym kolejnym razem organizm reagowal inaczej i usta sa pelne duzo dluzej. Ostatnio zrobilam brwi- piekne i naturalne. Ola ma wszystkie produkty ktorych uzywa zawsze na widoku- bez problemu mozna zobaczyc co otwiera i aplikuje jak i dostac naklejke- ja nie potrzebuje. Ola czesto poprawia prace innych- jej klientki czesto przychodza z koszmarkami na twarzy i ze zle wykonana robota- prawdopodobnie konkurencja wypisuje tutaj komentarze rowniez. Moja bratowa plakala po zrobieniu brwi przez kobiete z Gdyni i miala duza traume. Zaufala Oli- brwi sa niesamowite. Polecam! Xxx

remember
@Julianna

Także należę do zadowolonych klientek. W porównaniu z wieloma moimi doświadczeniami trzeba przyznać, ze złego słowa nie dam powiedzieć na umiejętności Oli, jej dobry gust i smak w tym co robi.

mimi Nowy wpis

Byłam, robiłam brwi, usta i malowała mnie na ślub córki. Nie każdy człowiek ma taki charakter, aby włazić innym w (usunięte przez administratora) i umizgiwać się dla kasy. Potem robiłam jeszcze dwa razy brwi i nigdy już nie były tak pięknie zrobione. Za makijaż na ślub córki nie wzięła pieniędzy, a specjalnie przyjechała. Zawsze będę jej wdzięczna. Ma duże wyczucie i jak dla mnie może być naturalna i nie umizgiwać się, jej umiejętności wystarczą bo mało kto takie ma. Często robiła zabiegi taniej i laski waliły drzwiami i oknami, a te negatywne bzdury są wynikiem zazdrosnej konkurencji. Niestety była bardzo zaganiana, zapracowana i przez to może błędy w umawianiu, wszystkiego sama nie ogarnie, a pracownice chyba wychodziły z założenia, ze robić wszystko, zeby nie robić nic. Byłam jeszcze na innych zabiegach, nawet miesiąc temu w renomowanym studiu i to bardzo znanym, nie pokazano mi fiolki z napisem czy terminem ważności, a o postępowanie po zabiegu musiałam dopytywać. Łatwo kogoś zgnoić, a wiele czynników miało wpływ na to ile ta Ola miała na głowie.

Julianna

Renata
@Julianna

Piszesz że ta pani szkoli innych. A orientujesz się czy w tym miejscu można się załapać na praktyki :) ?

Mm
@Julianna

Ewidentnie jest Pani dobrą znajomą Pani Oli. Nie wszystkich traktuje tak samo jak Panią, a szkoda. Ja miałam robione przez tą Panią brwi,zero planu jakiejkolwiek informacji, jeden wielki bol zero efektu,drugi raz nie przyjechała, za trzecim razem nie miała tuszu, nie wspominając o tym że nie odbiera telefonów i nie odpowiada na smsy.koszmar, jeden wielki stres.ja nie polecam.

Zbigniew
@Mm

To faktycznie nieciekawie bo jednak brwi to wizytówka twarzy i źle zrobione mogą zepsuć cały wygląd. Mogłaś zareklamować usługę jak została źle wykonana i poprosić o zwrot kasy. Nie pomyślałaś o tym?

@Julianna

No bardzo ciekawe pół.Trójmiasta szuka pani A klientki nie mogą odzyskać pieniędzy a pani A uciekła za długi ..także całkiem fajnie

@Anna

W piątek 23 grudnia o godz 20 pod dawnym Beutygang zbierają się ludzie (usunięte przez administratora) i niezadowoleni będziemy skandować i piketowac!!! Zapraszamy!!!

Emi
@Julianna

Niestety,nie polecam,usta pokłóte, opuchnięte i krzywe,po dwóch dniach nie było żadnego efektu,to samo miała koleżanka.Poszłyszmy do innego gabinetu i tu efekt był wow.

remember Nowy wpis

qwerty Nowy wpis

Mało tu informacji na temat zatrudnienia. Ja weszłam na forum, bo szukam pracy jako kosmetolog. Pracuję głównie na kwasie hialuronowym i mam spore doświadczenie. Dodatkowo ukończyłam kurs makijażu permanentnego. Czy moje umiejętności dają mi szanse na pracę w tym miejscu?

Klientka Nowy wpis

Nie doszło do wykonania zabiegów medycyny estetycznej, pieniądze nie zostały zwrócone. Jedno wielkie oszustwo.

Studio Urody Beautygang Aleksandra Klepacka-Krajnik prowadziła rekrutację na stanowisko Poszukujemy manikiurzystki, pedikiurzystki. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Doma

A wie ktoś może ile osób pracuje w tym salonie kosmetycznym? Szukam miejsca gdzie mogłabym nabrać doświadczenia. Tylko piszecie, że ciężko się teraz skontaktować z właścicielką... Czy w takim razie salon nadal działa tak jak zazwyczaj? Jak można się w ogóle przyjąć do pracy? Bo ogłoszeń żadnych nie znalazłam.

Antoni

Twoja wyjechała do Alicante i zostawiła Cię w domu? Skoro już się tu udzielasz to pisz tak, by inni mogli Cię zrozumieć, jeśli faktycznie masz coś do przekazania. Wiesz cokolwiek na temat pracy, tego jakie właścicielka oferuje umowy pracownikom i jakie kwoty można tu zarobić?

@Antoni

Wszystkie dziewczyny które pracowały u Aleksandry uciekły od niej z długami bo tak jej zaufały głupie ze nabrały kredyty dla niej i dla jej (usunięte przez administratora) DRS czarny BARAN nieroba z którym siedzi teraz w Hiszpanii i jest na jej utrzymaniu ????

Elżbieta

Szukam odpowiedniej pracy dla kobiety, bo niestety chyba nie nadaje się do ciężkich fizycznych zajęć. Tutaj pamiętam jedno ogłoszenie o takiej pracy w pralni, było wyszczególnione, że to i dla pań i panów. Co tam się robi konkretnie?

Antoni

Pracowałaś w firmie Studio Urody Beautygang? Klientki tu piszą, że podobno zlikwidowała działalność. Ciężko mnie się wypowiadać, może ktoś potwierdzi lub wyjaśni o co chodzi? I napisze, czy możesz liczyć na zwrot tych pieniędzy za dwa przepracowane tygodnie?

Ania S.

Kilka razy byłam u pani Oli, na mp brwi, kh ust i za każdym razem wychodziłam zadowolona. Korekta obu usług w cenie. Wszelkie wątpliwości rozwiane, wywiad przeprowadzony. Kilka razy zdarzyło się, że wizyta została przekładana, jednak dla mnie nie stanowiło to żadnego problemu. Po zabiegu wypełniania ust otrzymałam naklejkę z informacją o preparacie, który mi podano. Atmosfera zawsze sympatyczna. Nie wiem, z czego wynikają poniższe negatywne opinie... Ja w każdym razie jestem zadowolona i z pewnością wrócę.

Ania S.
@Ania S.

EDIT Może i zadowolona byłam, ale teraz moja opinia jest NEGATYWNA. Pani Aleksandra Klepacka zwinęła się z interesem, kupiony (któryś z kolei zresztą) voucher przepadł- nie mogę odzyskać pieniędzy. Oczywiście zero kontaktu, ani smsowego ani mailowego ani poprzez fb na której kiedyś była oficjalna strona BG z usługami (została usunięta).

Martyna

Nie doszło do spotkania (słaba organizacja) a pieniądze nie zostały zwrócone. Klepacka kłamie i od kilku miesięcy „zajmuje się sprawa”. Oczywiście bez rezultatu. Zamieszcza posty w internecie, w których pisze o szkalowaniu przez innych i grozi wyciągnięciem wniosków. Większej hipokrytki nie poznałam.

Oszukna
@Martyna

Zgadzam się z tą opinią.

Makr
@Martyna

Czy komuś jeszcze nie zwrocila pieniędzy jak mi ?

A.
@Makr

Ja mam problem, kupiłam voucher i zero kontaktu.

Jj87
@A.

Czy na Facebooku nie ma grupy która zrzesza poszkodowane klientki?

Grupa anty BG
@Jj87

Jest ;) na profil "Mari Ola" prosze napisac .

@Jj87

Chętnie dołączę

Salma

OSTRZEŻENIE PUBLICZNE NIE DOKONYWAC WPLAT NA ZABIEGI FIRMA NIEWIARYGODNA. (usunięte przez administratora)

Wilga
@Salma

Nie ma co liczyć na zwrot pieniędzy pani zniknęła i za długi jest poszukiwana

Klientka

Robilam w salonie usta Pani ,która mi je robił byla bardzo pewna Siebie a kompletnie nie ma wiedzy w tym co robi . Podczas wstrzykiwania kwasu Pani nie zamknęła drzwi siedząc na tym fotelu ,czulam sie skrepowana . Kwas byl otwierany tylem do mnie więc nawet nie wiem w jakies ilosci go dostalam a oplacilam za 1 ml . Przed zabiegiem nie zostalam nawet spytana czy przyjmuję na stałe jakies lekarstwa lub czy jestem na cos uczulona . Nie wiem jaki kwas dostalam i z jaką datą ważności. Paragonu również nie otrzymalam a juz nie wspomnę nawet jaka Pani byla nie mila . Pytania zadalam sama bo o niczym laskawa krolewna mnie nie poinfornowala co robic i czego unikac a mam wiedzę na temat wstrzykiwania bo nie pierwszy raz robilam sobie usta .(usunięte przez administratora)

Klient
@Klientka

Czy mogę wiedzieć Jak miała na imię Pani u której robiłaś usta?

Mo ni
@Klientka

A mogę wiedzieć jaki salon polecasz? Też się zastanawiam nad wypełnieniem, mają ostatnio promocje z tytułu korona wirusa jednak.. Zadna to promocja 2 Mc wcześniej mieli standardowe swoje ceny bez promocji 20-30zl droższe niż teraz w promocji niby - 50%. Chyba zapominają co wcześniej na Fb wstawiali, nabijanie ludzi w butelkę :D

Ka-ro-la
@Mo ni

Pani Ola robi usta perfekcyjnie, polecam ! Mój efekt przerósł oczekiwania..oddam się w ciemno w ręce P.Oli

Maja
@Klient

Czy w salonie były przestrzegane warunki sanitarne?

Rozczarowana
@Maja

Niestety nie...i to już powinno sprawić, że mogłam wyjść i zarządać zwrotu kosztów zabiegu. Zero maseczki u Pani O, mimo że ja przyszłam w masce. Po mnie kolejna klientka poproszona na fotel bez uprzedniej dezynfekcji. Pewność i egoizm, aż biją po oczach..

KASIA
@Rozczarowana

Właśnie, pewność siebie i egoizm biją po oczach, słuszne stwierdzenie.proponuję zgłosić sprawę do sanepidu.Tak sytuacja,nie powinna mieć miejsca.

Aneta

Dokładnie miałam tak samo

@Klientka

To prawda u mnie było to samo drzwi otwarte pani fryzjerka przyszła opowiadać historie życia już nie mówię o tym że przy wstrzykiwaniu kwasu w bruzdy wargowo nosowe makijaż nie został zmyty jestem w szoku bo salon ładny a podejście do klienta straszna

Dokładnie tak jest

@Klientka

Dokladnie mialam tak samo gabinet ładnie urzadzony to fakt ale panie tam pracujace to wielkie damy

Poszkodowana
@Klientka

Tak to prawda, miałam. Volumetrie wszystko to co napisała pani otwieranie kwasu za plecami przy otwartch drzwiach no i oczywiście brak efektu, porażka odradzam każdemu!, naprawde dziewczyny jeśli nie chcecie stracić kasy odradzam!

@Poszkodowana

dziewczyny na co wy czekacie?? takie rzeczy i zachowanie NIGDY nie powinny mieć miejsca, zgłoście to zanim komuś stanie się krzywda.

Pinka
@Klientka

Zgadzam się Miałam taką samą sytuacje Opóżninie o godzine 5osób na 1godzine Kwas z tyłu otwierany Nie wstrzyknięte cale 1ml Tylko oczernianie jak ktoś.mogl mi tak usta zepsóć Lecz owa pani sama lepszych mi nie zrobila Śmiem.twierdzić ze po 2tyg usta zeszły

Gabriela
@Pinka

Mam nadzieję że chociaż dużo się tam nie płaci jak na takie kiepskie wykonanie?

Grzegorz

Wstrzykiwala wode.

Aaana

Uciekla z pl za dlugi i jedzcze na czarno do niedawna Ola przyjezdzala raz w miesiacy do Achim (niemcy) zeby miec na raty „splaty w domu we Wloszech“? Pod koniec listopada wspoldzialaczka wstawila post ze zmiana nazwy cyt. ,,Drodzy klienci. Coś się kończy coś się zaczyna….. Jedni odchodzą od naszego teamu drudzy przezdolni do niego dołączają… Z dniem dzisiejszym zmieniam nazwę mojej firmy (póki co jest logo z nowa nazwa,na zmianę główna muszę poczekać na zatwierdzenie Fb) żeby nie była kojarzona i utożsamiana z innymi osobami i działaniami. Czas wyjaśnień i podjętych decyzji z mojej strony nadejdzie w momencie,gdy sama to sobie wszystko poukładam i będę gotowa się z Wami tym podzielić. Więcej informacji wkrótce ! Ściskam cieplutko Wasza Iza“ Post w ktorym Ola mialabyc 9.12 zostal takze skasowany.

Iza
@Aaana

rozumiem ze to tylko zmiana ksometyczna, zmienia sie tylko nazwa firmy a wlasciciel, adres, pracownicy zostaja ci sami?

Aaaba
@Iza

Wspolpraca… kolezanka otworzyla salon a iza tylko przyjezdza na „zabiegi“ w niemczech takie zwykle kosmetyczki nie moga wykonywac takich zabiegow jak w polsce… takze i tak wszystko na czarno..

Ola

Beauty GANG Achim Niemcy. Ola tam przyjezdza. Jednakze post w ktorym miala byc 9.12 zostal skasowany… albo i osoby w niemczech sie powiadowywaly o oszustwach albo terminy sa tylko rozdawane tylko na priv. Wczesniej na wszystkich grupach w okolicach byly wstawiane uslugi przez kolezanke.

Dominika

NIE POLECAM !! Zostałam wytypowana do darmowego powiększania ust w zamian na udostępnienie filmu na stronie. Od 6 grudnia czekalam na termin. Pisalam po kilka razy zero kontaktu. W każdym bądź razie na zabieg przyszłam dopiero w czerwcu. Bylam umówiona na 9.20 chyba ,a na tą samą godzinę były umówione 2 inne dziewczyny. Wtedy pośpiech bo trzeba nadrobić. Ze znieczuleniem czekalam 15 minut. Usiadłam na fotel. Ani 'a' ani 'b'. Zadnego dzien dobry tylko proszę siadać. Zero informacji o tym jak bedzie wyglądać zabieg. Żadnego wywiadu przed nie bylo. Nawet nie wiedziałam jaki kwas został mi podany. Nie licząc znieczulenia moja wizyta trwala jakąś minute. Czas tylko wkłuwania. Zeszlam z fotela zapytałam czy to już koniec. Odpowiedź "tak" Żadnych zaleceń TYLKO "prosze nie dotykać ust" Zero profesjonalizmu. Zero kontaktu z klientem i szacunku do niego. Co do efektu to jest zerowy. Zrobilam zdjecie przed i po. Nie ma żadnej różnicy. Cieszę się tylko, że za to nie zaplacilam. Po tym zabiegu, słyszałam plotki że podają sól fizjologiczną... ile w tym prawdy jest, nie wiem. Ale dziwne ze u mnie po zejsciu opuchlizny nie bylo śladu po powiększenie ust. Nigdy więcej w tym miejscu...

K.K
@Dominika

Proszę o maila na adres kubus21.06@wp.pl Również jestem "klientką BG" zapraszam do kontaktu

@Dominika

No niestety tak tam bywa koleżanka sama robiła tam usta i bruzdy same grudy już nie mówię o traktowaniu klienta zero informacji zero słów co i jak nic zresztą pani A już uciekła przed organami

ALEKSANDRA KLEPACKA

Bardzo dziękuję każdej wyrażonej opinii, jest dla mnie bardzo ważną, cenną wskazówką. Natomiast pozwolę sobie wyjaśnić pewne kwestie mimo, że nie jestem zwolenniczką "anonimowych bohaterów hejtu" Może zacznę od tematu modelek: Każda z Pań podpisuje ŚWIADOMĄ ZGODĘ tuż przed wejściem do gabinetu. Musicie wiedzieć, że modelka to nie Pani która otrzymała w prezencie zabieg za 1/7 regularnej ceny a jest to osoba godząca się na naukę pigmentacji na jej skórze. NAUKĘ! PODCZAS SZKOLENIA, PRZEZ KURSANTKĘ KTÓRA NABYŁA WIEDZĘ KILKA DNI WCZEŚNIEJ PODCZAS ZAJĘĆ TEORII. CO ZA TYM IDZIE: osoba wykonująca nie daje gwarancji pełnego efektu lub sprostania oczekiwaniom modelki. Aczkolwiek ja jestem tam po to by jej pomóc, udzielić wskazówek i dopilnować by zabieg został wykonany poprawnie od strony technicznej jak i bezpieczeństwa. W trosce o Wasze zadowolenie często wykonuję dopigmentowania po modelce nawet gdy brak efektu (czasem brak celowo jeśli modelka nie wykazuje zdolności manualnych mimo chęci) zdarza się również, że kursantki są z daleka więc wtedy ja również zajmuje się dopigmentowaniem. Koszt który ponoszą modelki pokrywa koszt produktów i zabezpieczen zgodnych z wymogami. Jeśli chodzi o stronę sanitarną, Nasz gabinet spełnia wymogi a kontrolę są regularne od lat. W trakcie szkoleń ściągam i zakładam rękawiczki milion razy bo asystuje przy zabiegu ale i poprawiam światło, robie notatki, dokumentację, zdj. Nie przypominam sobie dotykania przerwanej ciągłości naskórka gołą dłonią. Jak i picie napojów... Kursantka ma zapewniony przez Nas posiłek i napoje... Ja sama często w trakcie szkolenia posilam się napojami by uniknąć zapalenia krtani. CO NAJISTOTNIEJSZE - UWAŻAM, ŻE KAŻDA SZANUJĄCĄ SIĘ I MYŚLĄCA KOBIETA, CHCĄCA UZYSKAĆ KORZYSTNE DLA SIEBIE ROZWIĄZANIE POWINNA SKORZYSTAĆ Z PRZYWILEJU KLIENTKA I ZGŁOSIĆ REKLAMACJE. Oczernianie kogoś w internecie do tego anonimowo nie przyniosło chyba jeszcze nikomu korzyści. Rozumiem, że sprawa byłaby poważna GDYBY OSOBA WYKONUJĄCA ZABIEG ZROBIŁA KOMUŚ KRZYWDĘ, OSZPECIŁA KOGOŚ BEZPOWROTNIE ALE "BRAK EFEKTU?" "ZBYT MAŁY EFEKT"? Pomijam już fakt, że jestem nękana zastrzeżonymi telefonami i straszona przez anonimy pod oskarżeniami, że wstrzykuje SÓL fizjologiczna (ZAWSZE mówię, że po 14 dniach ma Pani prawo do darmowej korekty, często we własnym zakresie i koszcie dodaje produktu tak by efekt był jak najbardziej zadowalający, często też wykonuje zabiegi zachowawczo by ewentualnie móc wzmocnić efekt a nie go odwracać) każda klientka otrzymuje naklejkę od preparatu. Ja naprawde nie prowadzę firmy od roku i zdaje sobie sprawę, że zadowolona klientka przyniesie więcej korzyści niż jednorazowy zarobek NA OSZUSTWIE. Temat kursantki Alicji z Lęborka... Z tą Panią problemy były od początku i są na to świadkowie. Na szczęście na te pomówienia są dowody w formie rozmów, screenów maili z firmą z którą współpracuję jak i dowód na to, że ze względu na stan Pani Alicji (ciąża) z chęcią uniknięcia konfliktu ZOSTAŁ ZWRÓCONY KOSZT SZKOLENIA (dnia 29. 07 czyli przed wystawieniem opinii), OTRZYMAŁA CERTYFIKAT I ZESTAW STARTOWY (O tym zapomniała już wspomnieć) dodam, że Maszyny nie są produkowane w Polsce. Co jest niewyobrażalne... to wydzwanianie do modelek, nagabywanie na moją osobę (część tych Pan to moje stałe klientki lub znajome) i namawianie na odpłatna usługę u siebie w domu???? (warunki sanitarne??) mimo iż, kursantka obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim ze względu na swój stan a formalnie nie ma praw do wykonywania zabiegu gdyż przez problemy, pomówienia które stworzyła Pani Alicja, zwróciłam koszt zabiegu a tym samym nie jestem zobowiązana do wystawienia zaświadczenia MEN. Podstawa do jakichkolwiek roszczeń są świadome zgody z danymi modelek które znajdują się w moim gabinecie jak i regulamin Szkoleń który obowiązuje w Naszym studiu ( w którym również jest określony czas realizacji szkoleń, zestawów startowych). DODAM JESZCZE PARĘ SŁÓW DO OPINII TYPU "NADĘTA" CZASEM BYWAM SMUTNA, GŁODNA LUB ZMARTWIONA JAK KAŻDY CZŁOWIEK ALE W PRACY ZAWSZE STARAM SIĘ Z UŚMIECHEM PRZYJĄĆ KAŻDĄ PANIĄ, KTÓRA OBDARZYŁA MNIE ZAUFANIEM I POSTANOWIŁA WYBRAĆ WŁAŚNIE MNIE. ŻYCZĘ WAM MIŁEGO DNIA DROGIE EKSPERTKI I ZASTANAWIAM SIĘ DLACZEGO ANONIMY???

Rozczarowana
@ALEKSANDRA KLEPACKA

Szkoda, że w swoim "wypracowaniu" nie odnosi się Pani do konkretnych zarzutów. Czy informuje Pani klientkę o przebiegu zabiegu? Czy robione jest znieczulenie? Czy robi Pani wstępny szkic brwi i pyta klientkę o sugestie? Czy ZAWSZE ma Pani maseczkę i rękawiczki? Czy klientka dostaje paragon?

@Rozczarowana

Widzę,że aż wrze , więc ja opowiem jakie ma mam wrażenie. Byłam modelka, umówiona na konkretną godzinę, weszłam do salonu Pani z recepcji dała arkusz do wypełnienia, powiedziano mi żebym przeszła do konkretnego pokoju.Pani Ola nie powiedziała,nawet dzień dobry zrobiła kilka zdjęć, zero powtarzam zero informacji jak to będzie wyglądało.Kursantka jakaś nitką zrobiła wstępny zarys, zapytała czy mam jakieś oczekiwania co do kształtu,Pani Ola tłumaczyła co i jak kursantce.Pani Ola pilnuje ,poprawia kursantkę.Nastepnie Kazano mi się położyć, zrobiono zdjęcia ,rozpoczął się zabieg, zabieg jak dla mnie bardzo bolesny, ale każdy ma inny próg bólu, po tym jak został zrobiony zarys otrzymałam znieczulenie z kremie,dużo nie pomogło ale zawsze coś.Całosc trwała 55 minut.Co mi przeszkadzało bardzo głośna muzyka w salonie ,ale o gustach się nie dyskutuje.ogolnie w salonie taka luźna, przyjacielskie atmosfera. Fryzjerka Madzia,petarda zawsze z Niej jestem zadowolona.Salon mogę polecić, Pani Olu proszę się częściej uśmiechać i rozmawiać z klientami. Nawet z modelami, będą wracać, polecać, czekam na dopigmentowanie zobaczymy jak będzie. POLECAM. Pani Aleksandro pisze Pani, o telefonach i groźbach niech Pani zagości to na Policji,bo takiego zachowania nie popieram.Czasami lepiej zacisnąć zęby i poprawić co trzeba.

A
@Rozczarowana

I wszystko staje się jasne. Brak odpowiedzi oznacza, że jednak nie wszystko jest ok w tym salonie. Mam wrażenie, że Panie z BG mówią tylko o tym co dla nich wygodne. Mam nadzieję, że jakieś kontrole sprawią iż Panie przestaną nabijać sobie kasę kosztem źle wykonanych zabiegów. I to nie tylko moja opinia, ponieważ miałam okazję rozmawiać z wieloma klientami tego "salonu".

ROZCZAROWANA 3
@A

Ten salon to jedna wielka banda pseudo przyjaciółczek, interes kręci się wyłącznie dzięki reklamie na fb, modelki jeśli chodzi o makijaż permanentny rozczarowane,ja wykonałam zabieg w promocji za 499 zł porażka, jasne brwi, zero instrukcji co dalej , czy smarować, czy unikać słońca,w recepcji Pani miała mnie zapisać na kontrole po 2 tygodniach. Osoba wykonująca zabieg to maszyna , zero rozmowy, zero uśmiechu no nic .....salon nastawiony na trzepanie kasy, idziesz raz i już nie wracasz, przykro mi, bo twarz każdej kobiety to wizytówka i nie wszystko da się poprawić po takim zabiegu.

Klientka100
@ROZCZAROWANA 3

Gdyby było tak jak Pani opisuje to salon nie istniał by tak długo. Firma działa zaraz będzie 10 lat, klientek przybywa a te wszystkie negatywne opinie posypały się dziwnie podejrzanie w ostatnich tygodniach??? Myślę, że nie udało by się w tej sytuacji otwierać kolejnych punktów i wciąż rozwijać??? Ja dostalam instrukcje po zabiegu co prawda nie na kartce tylko Pani Ola opowiedziała mi czego nie robić a dopigmentowanie robilam i ja i moja siostra się po 8 tygodniach a nie po 2 i to chyba w roli klientki jest się na niego umówić. No i umówmy się, zabieg permanentnego to nie zabieg relaksacyjny i ja np. Nie mialam najmniejszej ochoty rozmawiać w trakcie :)

@Klientka100

W dniu dzisiejszym zdjęcia dodane na stronie(usunięte przez administratora)..Jednak w tym salonie nie dba się o bezpieczeństwo klientek. Panie wykonujące zabiegi bez maseczek!!!!

Dini
@ROZCZAROWANA 3

Miałam to samo...nawet tego nazwać nie idzie zero zainteresowania klientem ..okropne podejście zimne ! Wręcz bym powiedziała olewające! Nigdy więcej!

Dominika
@ALEKSANDRA KLEPACKA

Ola, za przeproszeniem skończ pieprzyć! Dobrze wiesz do robisz nie tak!!!!! Pokaz swoje certyfikaty, i pozwolenia na wstrzykiwanie tego (usunięte przez administratora) ludziom! Gdyby nie Twój były mąż który otworzył ten salon (szkoda tylko ze nie pomyślał ze wtedy jesscze jego żona nie ma pojęcia co to znaczy estetyka) to może wzielabys się za kursy a nie oszukiwanie ludzi! (usunięte przez administratora)

Xander
@ALEKSANDRA KLEPACKA

Pani drugie imię powinno brzmieć "kłamca "

Poszkodowana
@ALEKSANDRA KLEPACKA

To nie jest żaden hejt, to są opinie o pani oszustwach! Jak śmie pani jeszcze mówić że ktoś panią hejtuje! Jest pani oszustką która okrada z pieniędzy kobiety p! Otwiera pani kwasy za plecami, nie pokazuje ile wstrzykuje pani ilości kwasu! Wykonuje pani zabiegi przy otwartch drzwiach! I co najważniejsze zero efektu.. A na końcu jeszcze potrafi pani swoich klientów oczerniać.. Straszne.. Ostrzegam przed tym salonem.

@Poszkodowana

to straszne co piszesz!! jak tak można się zachować, współczuje wszystkim pokrzywdzonym kobietom!!

Nigdy nie wrócę
@ALEKSANDRA KLEPACKA

Ja żadnej naklejki od preparatu nie dostałam , a jak prosiłam o reklamację a potem o zwrot pieniędzy zostałam wyśmiana.. Pomijając fakt że efektu żadnego 500 zl poszlo w las.. Współczuje osobą które sie jeszcze ponacinają..

Mania

Ta nacpana wypisjje farmazonh

Xander
@ALEKSANDRA KLEPACKA

Pani Olu jest Pani podła i jest Pani bardzo zakłamana,nie ma Pani żadnej wiedzy w zawodzie który Pani wykonuje nie polecam

oszukana?

jakiś czas temu wypełniałam usta. Robiłamto nie pierwszy raz wiec mam porównanie. Niestety śmię stwierdzić że zamiast kwasu podano mi ....toksynę botulinową? zero efektu wypełnienia. po kwasie usta są twarde i spuchnięte i nawilżone, a u Oli nie było śladu tylko opuchlizna po wkłuciach. Czy któraś z Pań miała podobną sytuację? odradzam i przestrzegam. kasa w błoto.

oszukana
@oszukana?

a raczej sól fizjologiczną lub inne badziewie. w kazdym razie to cos koło kwasu nie stało

Oszukana 2
@oszukana

Szkoda,że osoba wykonująca zabieg nie potrafi zadzwonić i wyjaśnić sprawy.Duży minus, w tym salonie liczy się tylko kasa i psiapsiółeczki.Ja byłam na brwiach permanentnych i po 3 zabiegach nikt nie widzi różnicy....nie widać,że miałam wykonywany makijaż permanentny brwi. Znam kilka osób które są niezadowolone z zabiegów i obsługi w tym salonie.

@Oszukana 2

Jak mogę się z Panią skontaktowac? Wydalam pieniądze ale efektow zero. ???? Szukam pokrzywdzonych i (usunięte przez administratora)kobiet tegoż salonu

K
@oszukana?

Ja również mam taki sam "efekt" jak można się z Panią skontaktować?

Lena
@Oszukana 2

Jak można się z Paniami skontaktować

@K

Skoro raptem jest tyle osób poszkodowanych i wszystkie panie chcą się skontaktować, chociaż jestem przekonana że to zagrywka Pań pracujących w salonie.Próbowałam dzwonić i umówić się na poprawkę, pisałam dzwoniłam i nic. ....kompletna olewka. Skoro jest tyle Pan niezadowolonych należy cis z tym zrobić.

@oszukana?

Przychodząc do kosmetyczki na rzęsy, paznokcie lub mikrodermabrazję zawierasz z nią klasyczną umowę o dzieło, a zatem chronią cię przepisy Kodeksu cywilnego. Nie jest istotne, czy umowę zawierasz na piśmie (z reguły nikt tego nie robi), czy ustnie. Dlatego bardzo ważne jest szczegółowe ustalenie tego, jaki ma być efekt usługi, np. przebarwienia mają zniknąć lub stać się mniej widoczne, hybryda ma ozdabiać paznokcie przez ok 3 tyg., makijaż permanentny powinien być wykonany we właściwym kolorze i kształcie. Jeśli efekty pracy twojej kosmetyczki są nijakie lub niebezpieczne dla twojego zdrowia masz podstawę do złożenia reklamacji. Ewentualnie jest fajna kancelaria prawna jeśli będzie Pani zainteresowana proszę pisać podam namiary.

Nina
@Oszukana

A ja jestem zadowolona, nie mam zbyt wielkiego doświadczenia ale efekt jest ok.

Oszukane?
@Oszukana

Hej dziewczyny zapraszam na grupę BG negatyw, jeżeli nie jesteście zadowolone zapraszam.

@Oszukane?

Jak można znaleźć grupę?

@Oszukane?

Nie mozna znalezc tej grupy. Moze link?

X
@oszukana?

Dokładnie u mnie to samo

Haush
@Oszukana

Proszę o maila rowniez w tej kwestii, tez mam te same doświadczenie. haushinka00@wp.pl

Haush

Proszę o namiary na mail haushinka00@wp.pl

@oszukana?

Tak miałam tak samo, zero efektu, ale to był mój pierwszy teraz wiec nie wiedziałam jak ma być. Bardzo duża promocja co może zastanawiać. Wizyty przekładane wiele razy, kilka osób na tą samą godzinę…. Nie wyglada to tak profesjonalnie jak na IG

Ola

Ja po volumetrii zero efektu stracone 450 zł

@Anonim

To już samo w sobie jest podejrzane zachowanie. Bardzo wszystkim paniom współczuję, dobrze że nie wdało się żadne zakażenie albo inne świństwo. Z tego wszystkiego trzeba się cieszyć że chodzi TYLKO o brak widocznych efektów.

Xyz
@oszukana?

Niestety Beauty Gang jest z tego znany i wypowiem się na ten temat jako zabiegowiec. Wszystkie byłe klientki z BG które do mnie przychodzą twierdzą, ze miały podaną sól fizjologiczną. Znajome z branży dzwonią do mnie i się pytają czy znam może BG bo mają plagę klientek po powiększaniu ust gdzie nie czuć by był w tkance w ogóle kwas. By nie doszło do reakcji alergicznej nie powiększa się innym kwasem usta do 3 miesięcy, jedynym wyjątkiem są właśnie byłe klientki BG gdzie po 2 tygodniach wykonuje normalnie zabieg bo- w tych ustach nic nie mają! Uważam ze wszystkie Panie powinny wytoczyć proces właścicielce albo chociażby gdzieś ją zgłosić. Nie znam żadnego innego salonu w trojmiescie i okolicach by tak (usunięte przez administratora) klientów !

Joanna
@Xyz

A nie wiesz od tych pań, czy właścicielka sama robi te usługi, czy jest kilka pracownic zajmujących się ustami?

Nigdy nie wrócę
@oszukana?

Po volumetri to mialam tylko siniaki nic poza tym i tez kaszla poszła w las ???? nie jestes pierwsza..

emi
@Joanna

sama wykonuje. i robi to nadal. nadal kaleczy kobiety. jak pojechałam po swoje pieniądze to bezczelnie mnie zapytała po co tu w ogóle przyszłam! siedzące dwie psiapsiólki mnie wysmiały pod nosem a ja posiniaczona po raz kolejny pokonując do niej 50 km czułam jak jestem poniżona.( Omijajcie ten pseudo salon

@emi

Ta właścicielka oszczędza na wybranych klientkach? Wspominano, że powiększenie ust kosztuje 450 zł, a efektu jak rozumiem nie ma? Pisano też o zabiegu brwi, że nie widać efektu po krótkim czasie. Czy udało się już którejś z Pań wyegzekwować zwrot pieniędzy, za niesolidnie wykonaną usługę? Jeśli to permanentny problem tego salonu i prośby skierowane do właścicielki o zwrot pieniędzy są zbywane, to może warto rozważyć udanie się do urzędu ochrony konsumentów?

Porażka
@Antoni

Niestety to prawda! Efekt modelowania ust kwasem hialuronowym utrzymał się jeden dzień. To samo z volumetrią… o asymetrii brwi jaką mi zrobiono nawet nie chce wspominać… sprzedaje vouchery, a potem oszczędza na klientkach. Nie zjawia się na wizytach i zawsze ma wymówkę, a potem „obsługuje” kolejkę po 10 minut każda lecąc, aby tylko zrobić swoje, bo kasę już dawno za to wzięła…

Jolanta
@Porażka

No to jak jeden dzień, to naprawdę ;D Brak pojawienia się na wizytach, to mega słabo. No ale otrzymałaś zwrot pieniędzy?

Oszukna
@Antoni

Również stwierdzam fakt że pani Ola wybiera sobie klientki. Po zrobieniu brwi permanentnych nie widać nic że było coś robione. Zabieg trwał około 15 minut. Umówiłam się więc na poprawkę. Gdy przyjechałam do salonu okazało się że pani Ola nie pracuje w niedzielę. Więc poruszona i wściekła zadzwoniłam lecz nikt nie odebrał. Napisałam więc SMS. Dostałam zwrotnego SMS że bardzo pani Magda przeprasza za jej pomyłkę i zaproponowała termin na styczeń gdzie dodam że już i tak czekałam 1 miesiące na korektę. Poprosiłam więc o zwrot pieniędzy za nie wykonana dobrze usługę lecz pieniędzy do tej pory nie ma oraz brak wiadomości również. Nie polecam salonu.

Magda

(usunięte przez administratora), nie polecam. Pani Aleksandra i jej pseudo promocje to czyste (usunięte przez administratora). Kobieta zadłużona komorniczno wszędzie, gdzie się da.

Maria
@Magda

No dobra ale piszesz to jako klientka z tego co widzę - to ma jakiś wpływ na obsługę klientów w ogóle nawet jeśli to prawda? No i czemu piszesz o pseudo promocjach, bo to też mocno zastanawiające?

Martyna

Jak to mówią do trzech razy sztuka. Salon przyciągnął mnie swoim profilem na instagramie. Piękna zdjęcia. Dużo zadowolonych komentarzy klientek. Co mogłoby pójść nie tak? 1. Rzęsy. Kompletnie nie takie o jakie prosiłam. A chciałam delikatnej grubości, maksymalna długość na 3/4 lini rzes 12stki. Wyszłam z rzęsami po całej długości jednakowym rozmiarem. Mało tego WSZYSTKIE odpadły po 3 dniach. Rzesy robiła Pani Klaudia. 2. Powiększanie ust. Pani Ola zrobiła wywiad wszystko wytłumaczyła. Prosiłam o 0,5 ml kwasu Pani jednak uparcie chciała przekonać mnie do 1ml. Usta były piękne mimo opuchlizny. Dlatego się tez umówiłam się na brwi permanentne. Jednak po miesiącu usta znikły. Nad ustami został mi paskudny wałek po przesunięciu się nad nie kwasu. Zostały w nich grudki które mam do dziś a minęły 3 lata. 3. Brwi permanentne zrobione niemiłosiernie krzywo. Najbardziej liczyłam na to ze moje brwi dzięki temu zabiegowi w końcu będą na wyrównanej lini. mimo tego ze nie są bardzo nierówne. Zabieg wykonany bez geometrii mimo poproszenia. Pani Ola stwierdziła ze „nie trzeba”. Brwi nasmarowane byle jak jedna krótsza druga dłuższa. Jedna prosta druga wygięta w luk. Po prostu dramat. Po miesiacu brwi nie ma! I dzięki Bogu. Na korekte już nie wróciłam. Po prostu dramat. Brak profesjonalizmu w salonie jest przerażający. Nigdy więcej nie postawie tam nogi.

Gabriela
@Martyna

Nie próbowała Pani iść zareklamować usługi i domagać się zwrotu pieniędzy? Ja bym tak zrobiła!!

Natalia

Nie przywyklam do wystawiania negatywnych opinii również z tą czekalam dość długo. Tak długo, aby uprzednio skonsultować to ze specjalistą. Robiłam w BeautyGang powiększanie ust oraz FullFace - w obu przypadkach był to mój pierwszy raz. Pełna obaw po stosie negatywnych komentarzy postanowiłam zaryzykować z uwagi na rekomendacje znajomej. Zabieg zaczął się od FullFace Pani Aleksandra robiła wszystko za moimi plecami, nie widziałam sterylnie zapakowanej igły, strzykawki, ani preparatu. Nie wiem co i w jakiej ilości zostało mi podane. Przy iniekcji kości policzkowych KILKUKROTNIE igła wyskakiwała ze strzykawki zostając w moim policzku, Pani Aleksandra tłumaczyła się małą przepustowością igły oraz że nie ma grubszej bo sie skończyła. Kuła mnie kilkukrotnie i za każdym razem to samo. Czułam przerażenie, ale zaciskałam zęby. W końcu udało jej się rzekomo podać preparat w zmasakrowane i pokłute wielokrotnie policzki. Następnie przyszedł czas na usta 4 wkłucia i po krzyku. Dostałam lusterko i na znak ze to juz wszystko w pośpiechu opuściłam gabinet. Nie dostałam nawet naklejki co było mi podane i z jakim terminem ważności. Nie wiedząc czym są powiększone usta opuchnięta wróciłam do codziennych obowiązków- opuchlizna zeszła a usta jakie były takie są. Kości policzkowe również. Mialam zgłosić się na korektę, próbowałam się dodzwonić jednak numer podany nie odpowiada, a na sms nikt nie raczył odpowiedzieć. Postanowiłam zatem z czystej ciekawości umówić się do innego salonu z wzorowymi opiniami na konsultacje. Niestety, ale to co usłyszałam przerosło moje oczekiwania. Pomijając fakt braku pokazania próbki i igły, braku naklejek dowiedziałam się ze w moich policzkach i ustach nic nie ma i nic nie było. Najprawdopodobniej została mi wstrzyknięta sól fizjologiczna która to podaje się igłą o zmniejszonej przepustowości. Dowiedziałam się również o pewnym incydencie z Panią Aleksandrą która to już kilka lat temu na grupach kosmetyczek oczerniana była. Przewijał się wątek o podawaniu soli fizjologicznej zamiast kwasu i oszukiwaniu klientów - same te informacje naświetlane były przez uprzednią wspólniczkę Pani Aleksandry. Cóż więcej można powiedzieć? Opinie mowią same za siebie, może przez Google nie ma ich za dużo jednak na GoWork na ponad 160 opini ocena 1.7 i wciąż te same zarzuty mówią Wszystko. Bardzo przykry spotkał mnie incydent, cieszę się, że nie wyszło nic gorszego. Mogłam zostać okaleczona na całe życie. Przestrzegam Wszystkie Panie, jeśli już zdecydujecie się na wizytę w BeautyGang patrzcie na ręce. Może i kompetencje ta Pani ma i potrafi robic robotę- nie mnie to ocenić bo u mnie efekt żaden, ale szczerości za grosz, a tupetu i (usunięte przez administratora) od groma

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Urody Beautygang Aleksandra Klepacka-Krajnik - Rumia

• Jak się pracuje w Studio Urody Beautygang Aleksandra Klepacka-Krajnik?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Urody Beautygang Aleksandra Klepacka-Krajnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Urody Beautygang Aleksandra Klepacka-Krajnik?

Studio Urody Beautygang Aleksandra Klepacka-Krajnik
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Gdańska 22 lok. 42
    84-230 Rumia