Opinie o Megamax Jacek Chaciński w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Megamax Jacek Chaciński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Megamax Jacek Chaciński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megamax Jacek Chaciński w Pruszków

Pracownik. Nowy wpis

P. Jacek szuka ludzi na świecie żeby go dorabiać. Jest (usunięte przez administratora) w ogłoszeniu pisze coś innego a potem się wykręca żeby tylko urwać kasę najlepiej żeby pracować 24h to lubi a z rejestracjo ma problem zawsze cos ato ma awarie ato księgowa odradzam pracę u tego gościa.

Mega lipa Nowy wpis

Pracując u Pana Jacka to był chorror z osiedla na husa zrobił sobie prywatny (usunięte przez administratora) biorąc dodatkowe zlecenia od zarządów brał pracownika do różnych zadań wymiana osw na klatkach na przykład gdzie brał za to kasę a tobie w ramach twojej pracy robić to (usunięte przez administratora)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Megamax Jacek Chaciński?

pracownik Nowy wpis

pan jacek nie wyplaca na czas zmusza ludzi do pracy po 12 godzin.za ktore nie chce wyplacac.pozatympoliwo do kosiarek kaze kupowac za wlasne pieniadze poczym niechce za nie zwracac.twierdzac ze to wklad w rozwoj firmy.pracy u tego pana nie polecam nikomu.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Megamax Jacek Chaciński? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Czy Megamax Jacek Chaciński organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dawny pracowni

Pracując w Meg max stwierdziłem że właściciel stawia na rygor i zastraszanie nie wypłacał nadgodzin za pracę miał przymuszał do pracy ciągle coś nie pasowało oczywiście długo miejsca nie zagrzałem

Oxana

Praca u niego wyglada tak że jak kogoś nie ma w pracy,to zmusza inne osoby do dodatkowych prac bezodpłatnie,jak ktoś się nie zgodzi to grozi zwolnieniem. Robiłam swoje bloki i bloki obok,jak koleżanki nie było w pracy. Głównie takie sytuacje dzieją się na osiedlu Husa koło Selgrosu we Warszawie. Przedłuża wypłaty nie wypłaca do końca. Kilka osób już było w Inspekcji pracy na Pana,ale widocznie to nie pomaga. Nie polecam Firmy.

Gosia

Zgadzam sie z opina pana Andrzeja. Pracujac u Pana Jacka przeżyłam to samo co Pan pisze.Wrescie powinien ktoś zrobić porzadek z tym co tam się dzieje i zgłosić to w odpowiednie miejsce. Przez pare miesiecy pracy u Pana Jacka nabawiłam sie depresji.Nie dostarczał środkòw to mało tego.Kazał kupywać gąbki i inne płyny sobie do pracy obiecując zwrot pieniędzy,a tego nie robił. Obecnie Pan Jacek Urzeduje na Warszawskiej Białołęce mając kilkanascie osiedli na ktòrych prawdobodobnie dalej wykorzystuje ludzi. Ostrzegam innych przed Pracą u tego Pana i nie Polecam!!

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Megamax Jacek Chaciński w miejscowości Pruszków? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne info. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Praca u Pana Jacka wygląda jak w (usunięte przez administratora)pracowników do (usunięte przez administratora)pracy nie wypłaca całego wynagrodzenia. Pracownicy pracują bez przedłużonej umowy i nie są tego świadomi ,a później Pan Jacek wyrzuca ich z dnia na dzień. Nie dowowozi środków na czas,a jak przywozi to mieszane z wodą na osiedla,żeby zaoszczedzic. Nie polecam nikomu tej firmy,ani pracy w niej.

Zostaw merytoryczną opinię o Megamax Jacek Chaciński - Pruszków

• Jak się pracuje w Megamax Jacek Chaciński?

Zobacz opinie na temat firmy Megamax Jacek Chaciński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Megamax Jacek Chaciński?

Megamax Jacek Chaciński
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego 3 lok. 8