Opinie o Jarosław Tytek Remo-Serwis w Legionowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jarosław Tytek Remo-Serwis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jarosław Tytek Remo-Serwis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Tytek Remo-Serwis w Legionowo

Bs Nowy wpis

Bardzo polecam usługi Pana Jarosława, jestem bardzo zadowolona.

Tomasz Nowy wpis

Remont wykonany bardzo solidnie, nie ma się do czego przyczepić. Polecam wszystkim tego wykonawcę.

Beata Nowy wpis

Bardzo solidny, pracowity wykonawca. Z dużą wiedzą i doświadczeniem, polecam

Andrzej Nowy wpis

Pełen profesjonalizm, bardzo solidna usługa

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jarosław Tytek Remo-Serwis. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Dyrektor Sprzedaży branża OZE
ID Energy Sp. z o.o.
Roki

Bardzo uczciwy pracodawca, polecam

Bardzo profesjonalny wykonawca. Usługa wykonana bardzo rzetelnie, mało takich fachowców na rynku w dzisiejszych czasach. Bardzo duża wiedza merytoryczna, dużo cennych uwag. Polecam wszystkim

Doroti

Jestem super zadowolona, firma Pana Jarosława bardzo profesjonalna. Bardzo dokładny i uczciwy człowiek, po prostu złota rączka, oprócz solidnych prac remontowych bardzo duża wiedza praktyczna i zyciowa w zakresie praktycznie calego gospodarstwa domowego, elewacja, ogrodzenie, ogród itp Firmę Pana Jarosława zarekomendowały mi inne isoby, które były bardzo zadowolone nie tylko z wykonania tego fachowca ale również z dobrego człowieka, o którego teraz tak trudno. Jestem oburzona wcześniejszym wpisem Pana. Jesli bierzemy Fachowca do swojego domu a nie fachowczyka, nieudacznika to jest dla mnie jasne, że uczciwie się rozliczamy w dwie strony, chyba ze ktoś chce skorzystać na wyremontowanym domu czy mieszkaniu. Ja osobiście bardzo dziękuję tym, co mi polecili tą firmę i z całym przekonaniem bardzo Państwu polecam. BĄDŹMY ŻYCZLIWSI DLA SIEBIE, Tyle osób jest zadowolonych z remontów Pana Jarosława z wykonania jego dokładności i precyzyjności, więc chwalmy a nie oczerniajmy uczciwych i pracowitych.

Dariusz

Przestrzegam przed firmą Remo-serwis Jarosław Tytek. Firma mająca blade pojęcie o pracach remontowo-budowlanych. Pan Tytek nie potrafi określić zakresu prac i potrzebnych materiałów, pomimo kilkukrotnej wyceny ! Prace oszacowane na 2 tyg. trwały miesiąc (w tym 3 dni prac dodatkowych), zabrakło 40l farby ! Czy można się tak pomylić ? Chyba po to, żeby kosztorys był atrakcyjny ? Bierze się za prace których nie potrafi – 3 tyg. robiony cokół niecałe 16m2 (!), zero wiedzy o kładzeniu fug w klinkierze, 2 dni wymiana baterii w wannie, bo „nie zapisał jak wężyki były podłączone” ! Swoją niekompetencję przerzuca na klienta, zwiększając prawie dwukrotnie wycenę, bo chce w miesiąc zarobić tyle ile sobie zaplanował ! Wymyśla dodatkowe pozycje do kosztorysu - np. wycena malowania była za pokój, a dolicza: za wnęki (bo ich nie zauważył), za biblioteczkę (też nie zauważył), za podstopnie (tu też się ukryły), za przygotowanie do malowania i gipsowanie co wcześniej było częścią malowania (osobna pozycja tam gdzie sporo poprawek) ! Robota słabej jakości – ogromna ilość niedoróbek i wielokrotne poprawianie. Nie kończy prac i ucieka, bo „nie był chwalony i cały czas chodził zdołowany” !! Ewidentnie wyznaje zasadę, że remontem może zająć się każdy – w tym jego pracownicy z Ukrainy – elektryk i były żołnierz, a klienta można orżnąć na kasę. Zachowanie karygodne - przeklinanie i krzyki na pracowników ! Zdecydowanie ODRADZAM

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Tytek Remo-Serwis - Legionowo

• Jak się pracuje w Jarosław Tytek Remo-Serwis?

Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Tytek Remo-Serwis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarosław Tytek Remo-Serwis?

Jarosław Tytek Remo-Serwis
  • Olszankowa 44H