Opinie o Itodo Hairspot Joseph Igoche w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Itodo Hairspot Joseph Igoche. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Itodo Hairspot Joseph Igoche o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Itodo Hairspot Joseph Igoche w Gdańsk

Fryzker stylista Nowy wpis

Nie polecam salonu. Nieuczciwe warunki zatrudnienia. Brak wyplat za urlopy, współpraca z Panem szefem ciągłe proszenie się o pieniądze. Obiecywanie lepszej umowy, lepszej stawki to tylko mit. Teraz pracuję nadal w zawodzie, w mniejszym salonie gdzie zarobię więcej i atmosfera jest miła

Ala Nowy wpis
@Fryzker stylista

Co to znaczy obiecywanie lepszej umowy, masz na myśli przejście z umowy zlecenie na umowę o pracę? Widziałam jakiś czas temu że potrzebowali fryzjera, miałam teraz podpytać czy nie ma wolnego etatu... ale już sama nie wiem czy warto:/

Poszukuję miejsca, w którym będę realizować swoje praktyki fryzjerskie. Będę musiała zacząć już od września. Czy w tej firmie byłaby taka opcja? Jeśli tak, to jaka jest szansa, że po ich zakończeniu otrzymam propozycję współpracy? Chcę znaleźć miejsce, który zapewni mi później pracę i nie będę musiała się o nią martwić...

Paulina

Bardzo dobra opinią..przez pomyłkę wysłało się wcześniej błędnie kliknelo

Halina
@Paulina

Hej, a powiedz mi ja jakość oceniasz? Mam na myśli zapisanie się na praktyki, wiesz czy można?

@Halina

Nie wiem.....moim zdaniem albo fryzjer skupia się na klientce albo uczy...od tego jest szkoła fryzjerska i główki treningowe a nie klienci można dużo klientów przez to stracić takie ryzyko.W czasie gdy ja pracowałam była stażystka miła dziewczyna....szczerze robiła schody grube błędy bo nikt jej nie nauczył we wcześniejszym salonie.Takiej osobie powinno się poświęcić dużo czasu a jak się pracuje tego czasu nie ma to raz a drugi nie wolno uczyć na klientkach .Na modelach i główkach po zdaniu egzaminu dopiero może wykonywać usługi.

Halina
@Paula

o dzięki, czyli teoretycznie można ale już ze wstępnym doświadczeniem tak? no bo tak jak piszesz to rozumiem o co z tym chodzi... a ta stażystka w jakimś konkretnym okresie była czy zawsze można się zgłosić, np od początku stycznia?

Jakości nie oceniam .Na praktyki musisz zadzwonić .pozdrawiam serdecznie

@Halina

.Uczen nie ma doświadczenia dopiero się uczy a stażysta też nie ma doświadczenia i dopiero je zdobywa ucząc się i uzupełniając braki wiedzy i brak doświadczenia.Pytanie ostatnie nie do mnie.pozdraskam serdecznie

@Paula

Jakości nie oceniam od tego są klienci....Ten portal ma pomôc innym w ewentualnej pracy z tad opinie...i bynajmniej nie szkodzić tego wymaga kultura osobista i etyka zawodu.Niemniej każdy pracownik może mieć inną opinie i inne doświadczenia .pozdrawiam serdecznie

Gabriela
@Paulina

a jak teraz z wypłacalnością bo ktoś wcześniej pisze ze firma nie płaci ma czas??jaka panuje tu atmosfera pracy bo to dla mnie też ważna kwestia? ile osób zatrudnia firma?

@Gabriela

Hej Gabriela....czy wynagrodzenie na czas ? z tym się zgadzam niestety były problemy mimo umôwienia nie było na czas więc prośby i jeszcze raz prośby wręcz żebranie no ale nie każdy ma empatię w tych kwestiach tego zabrakło u szefa ...nieraz były łzy ....z tego powodu ...niestety dlatego pracuje w innym salonie....no i minus to taki że szef uważał się za doskonałego....a nie był ....poczátek był fajny pôzniej orzyznaję się pogorszylo i to mocno ....przedemná pracowała Joanna która wystawiła opinię że nie płaci .Teraz pracuję w lepszym salonie .Mimo to każdy musi sam się przekonać.Ja się cieszę że tam nie pracuję.pozdrawiam

@Gabriela

Atmosfera niemiła była z czasemDużo pracy .Musisz pracować szybko Szef zwracał uwagę że masz 15 min przerwy i szybko zjeśc bo nie będzie czasu..Pracowalam od 10 do 21To wielkie minusy dla mnie.pozdr

Aneta
@Paulina

Przecież 11 godzin, to ponad ustawowy czas pracy... Chyba, że w ten czas były też wliczone przerwy? Ile tam zarabiałaś?

@Aneta

Anetko ...nikogo nie obchodzi ustawowo ...to wręcz śmieszne ....oj co tam się dzialo lepiej zostawić to dla siebie niech każdy sam się przekona.Jak charujesz zarobisz ale to największy zysk ma pracodawca.A zdrowie i wyczerpanie nie sá tego warte....pieniádze to nie wszystko....dlatego taka rotacja...

@Aneta

11 godzin okres letni jedna przerwa 15 min ja byłam wykończona.Sprôbuj się przekonasz .pozdrowionka

@Aneta

Na loczátku bylo ok ale potem się pogorszylo i to mocno.Na tamten czas można było zarobić e jak podzielisz to na godziny i wysiłek to nie są to jakieś niesamowite wynagrodzenia.Wniosek za ciezká prace należy się wynagrodzenie na poziomie średnim było.Jak popracujesz po 12 godz zarobiszTen salon nie jest wyjátkiem gdzie się pracuje po godzinach . .Ja wybrałam pracę gdzie jestem szanowana i mam też czas dla siebie a praca jest pasjá.pa pa

Paulina Nowy wpis
@Paulina

Wynagr.suoer ale okupione łzami ...z opóźnieniem proszeniem zebraniem

Paulina

Pracowałam i byłam bardzo zadowolona z szefa miły i doceniał pracę wynagrodzenie wtedy było super.Zmian pracy nie było ...wtedy gdyż koleżanka nie chciała się zamieni ć.A szef super i jego żona także.

@Paulina

Dodam że na dezynfekcję nie można było narzekać.O dezynfekcję musi dbać fryzjer osobiście.

Brałeś udział w rekrutacji do Itodo Hairspot Joseph Igoche. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kameleon

Nie polecam jako pracodawcy , nieuczciwy , niewyplacalny , wykorzystuje do zarobkowania sprzęt pracownika , narzędzia zwłaszcza maszynka i nasadki są niezdezynfekowane !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Itodo Hairspot Joseph Igoche - Gdańsk

• Jak się pracuje w Itodo Hairspot Joseph Igoche?

Zobacz opinie na temat firmy Itodo Hairspot Joseph Igoche tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Itodo Hairspot Joseph Igoche
  • Franciszka Rakoczego 11 lok. U2