Opinie o Hvac Systems Marcin Kowalski w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hvac Systems Marcin Kowalski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hvac Systems Marcin Kowalski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hvac Systems Marcin Kowalski w Zgierz

Andzia Nowy wpis

Chłopak już po szkoleniach z montażu jest to nie będzie ich od firmy raczej wymagał. Dobrze jednak by godziwie mu zapłaciła. Pracownicy sa tu należycie wynagradzani?

Piotr Nowy wpis

Firma krzak Dobre opinie na Google wystawiają koledzy pana Marcina Pan Marcin chce jak najwięcej zarobić ale nie zna się kompletnie na robocie Radzę się podszkolić bo firm z montażem pomp jest wiele i jak tak dalej pójdzie to rynek pana Marcina prezesa zweryfikuje boleśnie Omijajcie z daleka

Rarczo Nowy wpis

Może montaż w tej firmie istnieje bo serwis to niestety nie ,. Możesz czekać do US.. Ra. J nieskończoności.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Hvac Systems Marcin Kowalski? Dodali nowe ogłoszenia 1 listopada na Pracuj.pl.

Czy po rozmowie w Hvac Systems Marcin Kowalski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Roman

Zamontowali u mnie pompę Toshiba Estia 8 kW w ramach programu czyste powietrze, a u syna w nowym domu Daikin Altherma 6 kW. Wszystko działa jak należy i ciężko o coś się do chłopaków doczepić. Dobór pompy, poziom wiedzy na temat pracy urządzeń i samego wykonania instalacji na bardzo wysokim poziomie. Jak było zapocenie rurki zasilającej byli w 48 h, jak naklikałem w sterowniku, też przyjechali, mimo ze wina była po mojej stronie. Wiem, ze mogę na nich liczyć, a to chyba dość ważne we współczesnym świecie. Pozdrawiam, Roman.

Klient

Firma działa coraz gorzej i sami klienci to zweryfikują i patrzyć jak się zwinie z rynku, a zapowiadalo się tak dobrze. Jak to mówią wszystko wyszło na jaw do pierwszego konfliktu. Tak jak ktoś wcześniej napisał, co z reklamacja, a no co kiepsko, kiepsko. Lepiej szukaj innej firmy tj. dobrego rzemieślnika, a nie ludzi z przypadku, dobrze że nie z lapanki zresztą kto wie.

MAM pytanie. Jak wygląda u nich montaż pomp ciepła. Interesują mnie opinie klientów. Z góry dziękuję.....

Grażyna
@Anna

no montaż, a jak wygląda proces reklamacji, wygodny i szybki?

Electric
@Anna

W tych czasach chcesz pompa montować to dobrze się zastanów abyś za moment z torbami nie poszła ale powodzenia w poszukiwaniu dobrych rozwiązań. Teraz termin u polskich firm wykonawczych to pojecie względne jak zakłady produkcyjne padaja

Renata
@Electric

Serio tak sądzisz? Czyli niektórzy z ręką w nocniku zostaną? :/ No to teraz się zastanawiam jak na ceny tutaj to wpłynie. Myślicie, że mocno usługa podrożała?

Paula

Firma na medal!!! Profesjonalne podejście do klienta, szybko, sprawnie, miło. POLECAM :)

Kasia K.

Wzorowa firma!! Oferta przedstawiona przejrzyście (co ważne bez ukrytych kosztów), rzetelnie i konkretnie. Doceniam panów za rzeczowe odpowiedzi na wszystkie pytania, a przede wszystkim za szybki, terminowy, profesjonalny montaż klimatyzacji. Podsumowując - pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam firmę HVAC Systems.

Firma szybko realizuje zlecenie.Pracownicy znajà się na swoim fachu,doradzają chętnie.Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Hvac Systems Marcin Kowalski - Zgierz

Hvac Systems Marcin Kowalski