Opinie o Zakład Galwanizacyjny Elżbieta Gajęcka w Byków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Galwanizacyjny Elżbieta Gajęcka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Galwanizacyjny Elżbieta Gajęcka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Galwanizacyjny Elżbieta Gajęcka w Byków

Bronisław Nowy wpis

Podobno robota tu jest ciężka. Wcześniej ktoś o tym pisał. Płacą też odpowiednio dobrze? Podacie mi stawkę?

Pracownik Nowy wpis
@Bronisław

Odpowiedni.

Tadek Nowy wpis

Czy do pracy na takim zakładzie trzeba mieć jakieś szkolenia, certyfikaty ? czy też każdy może podjąć taką pracę przy cynkowaniu ?.

Dawid Nowy wpis

Co tu tak mało opinii?

Tomasz

Kontakt, obsługa zamówienia, dostawa i odbiór, termin - wszystko w normie. Jakość cynkowania tez wygląda bardzo dobrze.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakład Galwanizacyjny Elżbieta Gajęcka? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Hugo

Robota ciężka, niebezpieczna, nie zachowane przepisy bhp, wszystko stare psuje się, a w dodatku śmierdzi chemią i oparami,pracują tam sami pijacy, kierownik przymyka oko na wszystko i sam (usunięte przez administratora)zakład.

Wiki

Zmieniło się coś w zakładzie jeśli chodzi o pracę w związku z Covidem ?. Szukają teraz ludzi ? Nie widzę ogłoszeń od nich ? Wysyłać CV na pałę ?

Kondziu
@Wiki

Wysyłam. CV się nigdy nie zgubi. W zakładzie wprowadzono oczywiście specjalne zasady postępowania w kontakcie z klientem, i na samej hali produkcyjnej.

Benek

Słyszał ktoś czy firma jest zainteresowana pozyskaniem nowych pracowników?

Ad
@Benek

Aktualnie otwartej rekrutacji nie ma, lecz możesz wysłać CV na adres: cynkownia@cynkownia-gajecki.pl Na pewno zostanie zapisany, i wykorzystany gdy przyjdzie na to odpowiedni czas :).

Wszystko zawsze przygotowane na czas i zgodnie z wytycznymi. Sprawnie działają. Jeszcze mi się nie zdarzyło czekać na coś dłużej niż termin który określili na początku realizacji. A i magazyn sprawnie działa - zawsze jak podjadę towar jest już praktycznie gotowy do załadunku.

Rado

Dobra, stabilna robota gdzie na pewno nie będziesz miał możliwości obijania się :P. Wypłata o czasie, atmosfera też na plus.

Alex

Witam Aleksander z Ukrainy. Powiedz nam, kto wie, jakie są warunki i jakie są dokładnie obowiązki pracownika?

Karol
@Alex

Praca na 8 godziną zmianę. Umowa o pracę, finansowo korzystna. Na produkcji jak to na cynkowni, praca fizyczna gdzie w większość czasu spędzasz na przygotowaniu materiału. Dużo roboty jest też na magazynie. Zależy co chcesz robić :).

Jeju
@Karol

Panno Dorotko powodzenia :)

Biernat

A jak z nadgodzinami na zakładzie ?. Zdarzają się ponad etat, jeśli tak to jak są rozliczane ?

Karol
@Biernat

Nadgodziny rzadko się trafiają. Wszystko zależy od tego jakie wpadną zlecenia. Z reguły wszystko jest terminowo poukładane, lecz gdy trafi się firma która potrzebuje coś na szybko to trzeba zakasać rękawy, i wtedy nadgodziny wchodzą. A za same nadgodziny masz oczywiście dodatkową kasę. Jest wszystko normalnie liczone.

Bronisław
@Karol

Prócz nadgodzin, które jak sam piszesz nie zdarzają się często, można ubiegać się o regularne premie lub inne dodatkowe benefity motywujące do pracy? Chętnie się tego dowiem.

Dorota

Złożyłam CV jako pracownik do biura - dam znać jak wygląda proces rekrutacji, oraz sam kontakt z firmą. Opinie które mają są pozytywne więc wierzę że uda mi się tutaj załapać.

Dorota
@Dorota

Aktualnie jestem po rozmowie. I jestem pełna nadziei że się uda. Na rozmowie pełna kultura, wyjaśnione zadania, odpowiedziane bez wymijania na wszystkie pytania. Może coś z tego będzie :)

Marzena
@Dorota

To świetnie! Tak się składa, że sama właśnie miałam dopytywać tu o wrażenia z rozmowy rekrutacyjnej w tej firmie. Mam też nadzieję, iż ostatecznie zaproponują Ci pracę. A czy w trakcie rozmowy poruszaliście może temat ewentualnej formy współpracy? Chętnie się tego dowiem.

Fachowiec

Osobiście dużo firm już zwiedziłam, i nigdy jakoś specjalnie miejsca zagrzać długo nie umiałem - uczciwość pracodawców to rzadko spotykana cecha dzisiaj, a bez niej nie da się normalnie pracować według mnie . Tutaj pracuje już ponad dwa lata, więc sam ten fakt już dobrze świadczy o firmie :). Wręcz nie ma się do czego przyczepić !.

Wszystkie opinie pozytywne - a to oznacza że chyba warto tam spróbować się dostać. Orientuje się ktoś czy teraz szukają pracowników ?. Oglądałem ogłoszenia o prace , ale nie mają żadnych aktualnych. Możecie podesłać jakieś informacje czy potrzebują ludzie a jeśli tak to do kogo się zgłosić ?

PS: Tomek z tej strony - jak będziecie mieli odpowiedź na moje pytanie to piszcie też na tomek.strzyk76@o2.pl

Na tą chwilę chyba nie ma żadnej otwartej rekrutacji, lecz wejdź na stronę : https://www.cynkownia-gajecki.pl , tam w kontakcie będziesz miał adres mailowy do biura. Spróbuj wysłać maila z CV - na pewno osoba która zajmuje się rekrutacja u nas go otrzyma, i kto wie, być może jak tylko ruszy rekrutacja to sama się do ciebie do odezwie.

Już trzy lata tam pracuję. I robotę sobie bardzo chwalę. Zakład ma tyle roboty że zawsze jest jej dość, a sama firma szanuje pracowników którzy znają się na robocie i się nie obijają. Pensje też są na dobrym poziomie, więc liczę na to że jeszcze kilka albo kilkanaście lat tam spędzie :).

Damian

Bardzo miłe wspomnienia z pracy tam posiadam. Zgrana ekipa, praca bez ciśnienia. A jeśli robisz swoje tak jak należy, to masz gwarancję zatrudnienia bo szanują tych co chcą pracować a się nie obijać.

Wiktor

Pracowałem tam trzy lata, po czym się zwolniłem i wyjechałem za granicę. Teraz wracam do Polski i na pewno spróbuję się do nich dostać ponownie, bo bardzo dobrze wspominam tą robotę. Wszystko poukładane, wypłaty w terminie, szefostwo wie co robi. Mam nadzieje że się dostanę po starej znajomości :).

Iwona

Regularnie zamawiamy u nich materiały. Zawsze dobra obsługa, i konkretne rozmowy z ludźmi którzy znają się na swojej pracy. Generalnie firmę można spokojnie polecać.

Filip

Jest w porządku. Śmiało składaj CV. Narobisz się porządnie :D, ale za to na pewno nie będziesz na wypłatę narzekał.

Zakład jest niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Wiem że robotę można u nich znaleźć, tylko pytanie jak z warunkami pracy - wypowie się ktoś kto tam pracuje lub pracował. Będę wdzięczny za rzetelną opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Galwanizacyjny Elżbieta Gajęcka - Byków

• Jak się pracuje w Zakład Galwanizacyjny Elżbieta Gajęcka?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Galwanizacyjny Elżbieta Gajęcka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zakład Galwanizacyjny Elżbieta Gajęcka
  • Wrocławska 1A