Opinie o Ogrodzenia Świętokrzyskie Paweł Wałęga w Kolonia Majków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ogrodzenia Świętokrzyskie Paweł Wałęga. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ogrodzenia Świętokrzyskie Paweł Wałęga o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogrodzenia Świętokrzyskie Paweł Wałęga w Kolonia Majków

Klientka Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam. Wlasciciel przyjal zlecenie, od kilku miesiecy ciągle mowi ze zaczną w tym i tym dniu po czym ani widu ani słuchu, a co najgorsze zadnej informacji ( rozumiem ze wszystko moze sie przesunąc itd ale wystarczy zadzwonic i powiedziec, a nie totalny brak informacji a co najgorsze kontaktu). Bardzo nierzetelny wykonawca

donaldownykolen

udane zakupy bez owijania , polecam

Halina Nowy wpis
@donaldownykolen

Co to znaczy bez owijania? :D Czyli twoim zdaniem firma na plus? Nie było żadnych problemów z dogadaniem się z nimi?

KatTok

Szybka realizacja, przystępne ceny i dobry kontakt z firmą. Jakość - Przy rozładunku zauważalne niedoskonałości ogrodzenia.

Szymon
@KatTok

Fajnie że są konkurencyjni cenowo bo to duży plus. Jak zauważyłeś jakieś obicia czy zadrapania to przecież zawsze możesz reklamować. Pisałeś że z firmą jest dobry kontakt to może wymienią ci obite przęsła? Jak myślisz?

Jerzy Nowy wpis
@Szymon

Nie warto dla małych zadrapań nic reklamować. Jak dla mnie dobrze wykonana robota

Halina Nowy wpis
@Jerzy

Czemu nie warto? Zawsze są jakieś zarysowania? Rozumiem, że ty też masz dobre doświadczenia z firmą? :D

Lidia

Z tego co wyczytalam komentarze są od zadowolonych z zakupow klientow, a czy nie ma zadowolonych z tego miejsca pracownikow, ani jeden sie nie odwazy napisac jak w roku 2022 pracuje sie w tej firmie? jest tak samo dobrze wewnatrz? :)

Kierowca

z polecenia

uprawnienia doświadczemie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
witold

bardzo miło i rzeczowo , tanio i szybko załatwione , doradzono i zostało na furtkę , godni polecenia .

sławo100%fazy

znalazłem na necie i nieco podpytałem u znajomych , troche się zdziwiłem na plus , pozytywa daję choć jestem podejrzliwy i zastanawiałem się gdzie jest haczyk promocji ale do tej pory go nie znalazłem , także wszystkiego dobrego polecam !

Łucja
@sławo100%fazy

Znaczy się, korzystałeś z usług firmy, nie pracujesz tam? Może chociaż powiesz, czy pracownicy kompetentni, mogłeś liczyć na pomoc w razie wątpliwości?

brawado291

zakupy ok. udane , polecam bez rozpisywania się !@

kaznodzieja

żadnych problemów , wszystko ok , szkoda że nie mają punktu w Nowym Targu ,chociaż tydzień oczekiwania do ,,przełknięcia" pozdrawiam . i polecam

malarzQ@82

byłem tam dzisiaj , umowa bez zaliczek , materiał ok. częściowo najważniejszy , odbieram sam bo po drodze , reszte mają dowieźć ludzie bezproblemowi i ugodowi cena ok!polecam

dariuszka @radomiak

bardzo miło się zaczęło i jeszcze milej zakończyło , co tu pisać wszystko w najlepszym pożądalu z ładzikiem i składzikiem pozdro wszystkim kupującym tam piąteczka !

fred123@merce

dobrze trafiłem choć z polecenia , w porządku cena jakość terminy , szkoda że nie mają w ofercie bram garażowych , można kogoś podesłać ? ok. polecam O.Ś. serdecznie !

doniu-doniu1@

prowadzę firmę budowlaną i robię u nich zakupy od lat, szeroki asortyment ogrodzeń i terminowość , są ok, serdecznie polecam.

bary1984

polecam , bo mnie również Ich polecono , dobrany materiał do moich potrzeb i finansów idealnie , planuję obecnie zakup bramy i ogrodzenie drugiej działki też się do Nich zgłosze , wszystko w najlepszym porządku. pozdrawiam!

mad

Firma jak najbardziej ok ogrodzenie zamówione i dostarczone w terminie jakość wykonania również dobra

zorro2002
@mad

Dla mnie ok , doradzono , przywieziono i nie obdarto ze skóry , poszło zgodnie z planem i oczekiwaniami polecam i pozdrawiam !

Niezadowolony

Gorzej nie można trafić. Wszystko opóźnione, słupki wychodzą z ziemi przy pociągnięciu rękami, brak pionu i poziomu, krzywo, a właściciel gbur jakich mało. Nie dajcie się nabrać na piękną śpiewkę przy pierwszym spotkaniu. Trzymać się z daleka od tej firmy.

dario 1980
@Niezadowolony

trzeba było umieć zabetonować , co ma materiał do tego czy słupki wychodzą z ziemi ? ja zakupiłem i jest ok dostarczone i zamawiam ekipe do montarzu , szkoda że nie mam szwagra :):):)

kłębek 1978
@dario 1980

zamówienie zrealizowane na czas , materiał ok. pozdrawiam

jaok.1980
@kłębek 1978

jak najbardziej ok! firma godna polecenia towar zgodny z opisem cena 100% zgodna z ustaleniami . polecam zdecydowanie !

moneta

bardzo profesjonalne podejście do klienta i fachowe doradztwo , towar na czas i zgodny z opisem , cena konkurencyjna zdecydowanie polecam.

mice

Witam, zdecydowanie nie polecam ogrodzenie marnej jakości zrobione (usunięte przez administratora)farba odpada, złożenie reklamacji graniczy z cudem . Pierwszy raz mam doczynienia z taką firmą . zdecydowanie NIE!!

Klient

Nie polecam. Wręcz odradzam. Ogrodzenie miałem mieć dostarczone już 2 tygodnie temu. Później pan z którym rozmawiałem mówił,ze o tydzień dostawa się przesunie. Rozumiem takie sytuacje. Niestety do tej pory ogrodzenie do mnie nie dotarło. Ekipa która miałem już umówiona musiałem przeprosić i odmówić. Kontakt z panem producentem ogrodzeń bardzo utrudniony ( nie odbiera telefonu, później nie oddzwania). Do tego wystawia ogłoszenie towaru którego fizycznie wcale nie posiada( dotyczy słupków ogrodzeniowych). Przestrzegam przed tym kontrahentem.

Zostaw merytoryczną opinię o Ogrodzenia Świętokrzyskie Paweł Wałęga - Kolonia Majków

• Jak się pracuje w Ogrodzenia Świętokrzyskie Paweł Wałęga?

Zobacz opinie na temat firmy Ogrodzenia Świętokrzyskie Paweł Wałęga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ogrodzenia Świętokrzyskie Paweł Wałęga?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ogrodzenia Świętokrzyskie Paweł Wałęga?

Kandydaci do pracy w Ogrodzenia Świętokrzyskie Paweł Wałęga napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ogrodzenia Świętokrzyskie Paweł Wałęga
4.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Leopolda Staffa 144
    26-110 Kolonia Majków