Opinie o Superokno.Net.Pl Marzena Nierle w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Superokno.Net.Pl Marzena Nierle. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Superokno.Net.Pl Marzena Nierle na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Superokno.Net.Pl Marzena Nierle w Zabrze

Pracujący Nowy wpis

Myślałem, że tu same okna, a na stronie to i drzwi mają i bramy garażowe. Piszą też o sobie, że profesjonaliści. To z jakimi kwalifikacjami tu przyjmują do roboty przy montażu? I czy wypłata też jest, jak dla fachowca?

Mariola Nowy wpis

Polecam Jestem bardzo zadowolona. Szybko solidnie wszystko jak w zamówieniu Pozdrawiam.

Oceny klientów na ogół pozytywne, z wyjątkiem tych na samym początku. Czyżby to efekt przeprowadzanych w firmie szkoleń, dotyczących obsługi klienta w salonie i tych przeprowadzanych dla montażystów? Bo jak tu jest, szkolą w ogóle? I z jakimi kwalifikacjami przyjmują?

WITOLD KOCUR Nowy wpis

Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Potrafią wszytko dokładnie wytłumaczył i pomóc w doborze odpowiedniego produktu. Polecam w 100%

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Superokno.Net.Pl Marzena Nierle? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Wszystko przebiegło super.

Roman

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie. Polecam

widzę, że pytano już o różne stanowiska pracy... ja natomiast chętnie przyjąłbym się w to miejsce jako dostawca. ;p czy jest taka możliwość? jeśli tak, to czy jest się w stanie zarobić tutaj przynajmniej 4500 złotych na rękę? ;p

Czytam, że klienci są zadowoleni z usług firmy... Może orientujecie się, czy nie potrzebują tutaj kogoś do pracy przy montażu? Jeśli tak, to czy można liczyć na stabilne zatrudnienie (UOP na czas nieokreślony)? Montażu dokonuje się na terenie całej Polski, czy w jakichś ograniczonych regionach? Pracujecie również w sobotę? ;-) Na montaże jeździ się w kilka osób? Robię rozeznanie w kontekście przyszłego złożenia CV ;-)

Gosia Z.

Wszystko zgodnie z ustaleniami zainteresowanymi jak najbardziej polecam

Jak szefostwo w Superokno.Net.Pl Marzena Nierle traktuje ludzi?

Halo halo? Zagląda tu jakiś pracownik? Nikt nic nie pisze o pracodawcy same opinie klientów, tych zadowolonych. Przewaznie dobry pracownik to odpowiednio wynagrodzony pracownik i No.. dobrą motywacją. Wie ktoś coś o wolnych stanowiskach? Ogłoszeń nie widzę :(

Malgorzata

Zamówiłam okna i rolety na cały dom. Z towaru oraz montazu jestem zadowolona. Wszystko na 6. Bardzo dziękuję i na pewno będę polecać.

Czy w Superokno.Net.Pl Marzena Nierle pracuje się na open space?

Maciej Wojtala

Jestem powykonanej usłudze Pan który przyjechał na pomiar pełen profesjonalizm, wiedział co mówi, co sprzedaje zna się na tym co robi. Cała reszta również przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Teraz można się tylko cieszyć super towarem. Gorąco polecam. Bardzo dziękuję

Izabela

Czy są jakieś wakaty w dziale obsługi klienta? Mam już doświadczenie z branżą budowlaną i chciałabym spróbować aplikować. Powiecie mi jak atmosfera w firmie się przedstawia? I czy zarobki dobre? Są podwyżki inflacyjne?

Gosia

Zamawiałam okna rolety wraz z montażem wszystko przebiegło pozytywnie kontakt sprzedawcą przebiegał bez problemu. Bardzo dziękuję.

Natalia

Cześć, widzę że chwalili tutaj pracę montażystów i właśnie potrzebuję się zorientować jakie warunki im tutaj proponują. Ktoś wie i napisze? Jaka jest forma umowy i sposób rozliczania za taki montaż? I ilu panów aktualnie jest zatrudnionych?

Piotr Zawada

Dziękuję za szybką realizację zamówienia montażu okien i drzwi.Produkt jakościowo bardzo dobry. Pełen profesionalizm

Marian Tomala

Super montazysci wszystko idealnie zrobione. Jestem bardzo zadowolony polecam

Justyna Z

Piekne okna.Wszystko na czas i dobrze zamontowane polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Superokno.Net.Pl Marzena Nierle - Zabrze

Superokno.Net.Pl Marzena Nierle
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Alfonsa Zgrzebnioka 8 lok. 1
    41-808 Zabrze