Opinie o Maria Maćkowska Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Rystal w Niepołomice-bochnia-brzesko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Maria Maćkowska Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Rystal. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Maria Maćkowska Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Rystal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maria Maćkowska Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Rystal w Niepołomice-bochnia-brzesko

Kiero Nowy wpis

Kierowców mają za nic. Takie firmy powinni zamykać @Pracodawca

Jak z tymi dodatkami i generalnie jakimś socjalem? Po opiniach widzę, że z rok już minął od ostatnich komentarzy tutaj i ciekawi mnie czy cokolwiek się zmieniło? jak wpisuje ogłoszenia w neta to niby wyskoczył mi tokarz ale sprzed lat. biorą jeszcze do takiej pracy? jeśli tak to w jaki sposób teraz płacą?

Dziupla

Premia na święta to jakiś żart firma dno obracają milionami a ludzia dają o resztki rozrzucone na ziemie

Halina Nowy wpis
@Dziupla

To ile tej premii było? Może chociaż w ciągu roku macie jakieś inne dodatki i benefity pozapłacowe?

Killer Nowy wpis
@Halina

Nie ma dodatków i brak Funduszu Świadczeń Socjalnych. Jest za to zabieranie premii pieniężnej pod byle pretekstem

Brud i smród. Jak nie przyjdziesz w sobotę to premii nie ma. A co drugi to donosiciel i dziobak.

Renata

a duża ta premia, opłaca się w te soboty jednak przychodzić?

@Renata

300 za sobotę oprócz premii miesięcznej . Ale jeśli nie przyjdziesz to ci wezmą premię.

Kwazi
@Renata

Premia jest tylko dla walcownikow reszta dostaje grosze

@Kwazi

Grosze czyli?

Lidero
@Emilia

Czyli raz dostajesz 400 zł premi uznaniowej a na drugi miesiąc powiedzą ci że dostajesz 200zl premi uznaniowej i 200 za to że nie chodzisz na l4 i wychodzi na to samo

@Lidero

Aha, czyli taka trochę zgniła marchewka. Czyli prócz podstawy i tej premii co ją wymieniasz to finansowo niczego więcej się nie wyciągnie? A co z rzeczami pozapłacowymi?

%%%
@Emilia

tak dokładnie zgniła marchewka niby np. robią zebranie dla pracowników ze ci co nie chodza na l4 dostana wiecej np 200 zł a przy wypłacie wychodzi dali mniej premii uznaniowej dołożyli te 200 zł i wychodzi na to samo a jak pójdziesz sie zapytać kadr to wszystko jest dobrze

@%%%

No ale to jest sens wgl tak kręcić skoro widać, że każdy wie o co chodzi?xd Wcześniej też podobne rzeczy wymyślali czy to dopiero pierwszy raz tak?

Nikodem
@Emilia

Tak to już nie pierwszy raz

@Nikodem

Aha, to pewnie nikt wprost nie powiedział co o tym sądzi? Tu to ogólnie ludzie jak myszy pod pod miotłą generalnie siedzą przy nich? Bo ciekawa jestem co by było, gdyby ktoś wprost wyraził co mu leży na wątrobie

lipa

Tylko 1 walcownik z agr 3 chodzi we wszystie soboty bo jemu sie opłaca

@lipa

A to on ma jakieś inne zasady, że akurat temu się to opłaca? wiadomo dlaczego?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Maria Maćkowska Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Rystal? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Jakie wartości są cenione w Maria Maćkowska Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Rystal?

Rolnik

Tony tylko tony !!

Halina
@Rolnik

dlaczego tak uważasz? Może jakoś dbają o pracowników, relacje z nimi itp?

he he
@Rolnik

smiechłem nawet

Dawid

Firma ma stałe zarobki czy zdarzają się podwyżki?

Dzedaj
@Dawid

Nie ma podwyżek w tej firmie a jak są to tylko groszowe sprawy

Rh-
@Dawid

Podwyżkę na umowie dostaniesz jak się zwolnisz i zatrudnisz na nowo. Podwyżki nie dostaniesz bo szefa nigdy nie ma a jak jest to cie odsyła do kadr. Porażka

Jarcho
@Dawid

Tylko walcownicy dostali największe podwyżki bo o nich tylko dbają reszta wrzucona do jednego kosza za niedługo tylko walcownicy będą pracować w tej firmie

Oij
@Rh-

Jakie podwyżki ludzie dostali 300 zł i to pewnie jednorazowo a walcownicy 4 razy tyle

Halina
@Oij

Ale jak to? Z czego wynika ta różnica? Czemu akurat oni są tak dobrze traktowani w firmie?

Brygadzista

Podwyżki są regularnie

@Brygadzista

Co jaki okres czasu i o ile? To jest jakiś stosunek % do całości?

bordowy

podyzki sa tylko jak sie ludzie zwalniaja albo ida na l4

nowy

czy moze ktos opisac jak wyglada praca w tej firmie jak z czystościa warunkami praci i atmosfera

Puszek
@nowy

Atmosfery nie ma w tej firmie nigdy nie było i nie będzie

Łucja
@Puszek

A czemu tak sądzisz? :D co tam się dzieje?

Łucja
@nowy

Widzę po nazwie ze jesteś nowym pracownikiem. Też zastanawiam się nad rekrutacją do firmy, zdradzisz może jak tam warunki? :)

Killer
@Puszek

Atmosfery nie ma przez Andrzeja W ( Conan)

Pracuś
@nowy

Praca bardzo dobra nie przemęczy się człowiek czystosc w miarę ok

@Pracuś

W miarę? A co w tej czystości w takim razie byś poprawił, żeby całkiem była ok?

byly kandydat
@nowy

Byłem na rozmowie o prace w firmie nie ma Zakładowego Funduszu Świadczeń socjalnych brak karty multisport wynagrodzenie standardowe jak w całej Bochni nic specjalnego

Kowalski
@nowy

Nie polecam pracy w tej firmie kierownicy nie szanują pracowników jeden z nich ciągle krzyczy straszy jak ci nie pasuje to się zwolnij nie liczą się z pracownikami kierownictwo najgorsze jakie widziałem

Suport

Znamy IP

Starszy Gałkowy

Atmosfera i lody to podstawa można rozbić polecam. Lubię się pucować P.P

mpzh
@Starszy Gałkowy

tak wiemy ze sie pucujesz i kim jestes

Jak długo czekaliście na odzew z Maria Maćkowska Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Rystal? Oddzwaniają zawsze?

mpzh

odzwaniaja zawzyczaj ale warto samemu dzwonic i sie pytac

Najgorsza firma jaką znam, a kupuje materiał w całej Polsce. Nie wywiązują się z kontraktów, zrywają jak im się podoba. Nie polecam nikomu współpracy z tą firmą

@Andrzej

Można jaśniej odnośnie współpracy

Ksawier

Zarobki najniższe w rejonie brak organizacji na magazynie ludzie zwalniają się masowo

Czy nowo zatrudnione osoby w Maria Maćkowska Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Rystal otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

ferqw

tak

new

Praca bardzo dobra ,zarobki wporzadku premia na święta wynosiła po 800zl także polecam

Lech

Witam widnieje obecnie oferta na operatora maszyn . Czy jest to praca zmianowa ? Jeśli tak to jaki tryb ?? Jaki zakres zarobkowy ??

Jerry
@Lech

Tez jestem ciekaw jak to wygląda ? Jeżeli byłeś na rozmowie to daj znać.

stal
@Jerry

praca 3 zmianowa na produkcji od 6 do 14 od 14 do 22 od 22 do 6 ,załadunki tylko 2 zmiany od 6 do 14 od 14 do 22 praca bardzo wporzadku

loki

od 2700 do 3400

Czesław
@loki

A co z ewentualnymi dodatkami do pensji podstawowej? Czy takowe występują? W niektórych firmach można otrzymać premie uznaniowe, dlatego chciałbym ustalić, jak wygląda to w firmie Rystal.

Oleo
@loki

Zapomniałeś dodać że najniższa przelewem a reszta pod stołem.

Jedj
@Lech

Unikaj tej firmy jak ognia

Dzedaj

Zarobki do 2600 max brutto

Ityy
@Oleo

Wynagrodzenie jest najniższe jeżeli chodzi o stalownie w Małopolsce

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Maria Maćkowska Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Rystal?

Kiju

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wkurzony

Szczerze nie polecam. Wystawione ogłoszenie na olx. Wysłałem cv, zadzwonili bym przyszedł na rozmowę do pana Sebastiana. Przychodzę a pan gbur pyta czy jestem od Józka? Wtf? Ja mówię, że nie, to pan gbur mówi, że się wszystko pozmieniało, że zadzwonią do mnie. Co się przez jeden dzień pozmieniało, że pan Józek ma znajomego przysłać? To po co z ludzi sobie żarty robicie i im czas marnujecie? Wy jesteście powarzną firmą? Po co to ogłoszenie na olx, szef kazał, a Józek jakiegoś ziomka i tak znajdzie?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Maria Maćkowska Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Rystal?

Kazi

W firmie nie ma żadnego awansu każdy jest operatorem i nigdy nie było

GG

OBSLUGA ZERO !!!!!

stalowy
@GG

najlepsza obluga pod sloncem

Zostaw merytoryczną opinię o Maria Maćkowska Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Rystal - Niepołomice-bochnia-brzesko

• Jak się pracuje w Maria Maćkowska Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Rystal?

Zobacz opinie na temat firmy Maria Maćkowska Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Rystal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maria Maćkowska Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Rystal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maria Maćkowska Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Rystal
  • Partyzantów 17