Opinie o Speedtech Łukasz Szybko w Września

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Speedtech Łukasz Szybko. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Speedtech Łukasz Szybko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Speedtech Łukasz Szybko w Września

Kacper Nowy wpis

Macie umowę zlecenie czy można liczyć na umowę o prace ? Pozdrawiam

Speedtech Nowy wpis
@Kacper

Oczywiście można liczyć na umowę o pracę.

Praktykant

Odradzam pracę w tej firmie! "Szef Senior" od kilkunastu lat nie nauczył się kompletnie nic. Ogólnie firma opiera się na wiedzy pracowników. Każdego- tak jak mnie usiłują najpierw wepchnąć na staż, żeby nie płacić ze swojej kieszeni. "Szef Junior" nie ma nawet wykształcenia technicznego z resztą drugi też. Brak odpowiednich narzędzi . Prywatne auta pracowników traktują jak służbowe. Wystarczy popytać kogoś kto miał z nimi kontakt-potwierdzi moje słowa :) Towar załatwiają w dniu wykonywania pracy. Dziwne że jeszcze istnieją na rynku. Wszyscy się od nich zwalniają po krótkim czasie, więc nie trzeba nic więcej dodawać.

Pracownik Nowy wpis
@Praktykant

Pracuję w firmie Speedtech od czerwca 2018. Jeśli chodzi o szefostwo to z pewnością mogę powiedzieć, że są to wykwalifikowane osoby z wykształceniem technicznym na bardzo wysokim poziomie praktycznym i teoretycznym. Nie miałem ani razu problemów z wynagrodzeniem. Szef nagradza zaangażowanie i wiedzę systemem premiowym. Cały zestaw narzędzi i materiałów uzyskuje każdy kto zaczyna pracę (jak się nie dba o narzędzia to się nie ma czym pracować :)). Za każdy przejechany kilometr swoim samochodem jest płacona niemała stawka. Nie miałem problemów z tym ani razu. Firma rodzinna jest na rynku od 20 lat, niech każdy sobie odpowie czy to długo.

SzuwaR Nowy wpis
@Praktykant

Ja pracuje w firmie SPEEDtech od dwoch miesiecy i nie mam zadnych zastrzeżeń. Przyjemna atmosfera można powiedziec jak w rodzinnym gronie, jestesmy dobrze i na czas nagradzani za naszą prace i przede wszystkim doceniani jako pracownicy. To sie nazywa mega pozytywna motywacja dla nas. Pracowalem w "gownianych" firmach i ktos kto to pisal najwyrazniej dopiero dorasta i nie ma pojecia o złych firmach, a ocenia naprawde przyzwoitą. Ja zmieniajac prace na SPEEDtech wkoncu odżyłem i moge powiedzec, że pracuje w porzadnej firmie z wieloletnim doświadczeniem i doskonałym zapleczem technicznym, zarowno jesli chodzi o wiedze współpracownikow oraz szefostwa jak i sprzęt. Dodam tu iz wszystkie narzedza zarówno sieciowe jak i serwisowe dostosowane do potrzeb firmy jak i moich życzeń zakupiono mi w drugim dniu pracy. Co do aut firmowych nikt nie narzuca, wrecz odwrotnie jestea pytany czy chcesz jezdzic swoim za godziwa stawke czy firowym. Dodam ze mam do pracy prawie 40km a niektóre robory sa w innym kierunku, wiec wyobrazmy sobie jechac pod firme 40km brac firmowe auto i jechac kolejne tyle, a moge jechac swoim i zrobic 50km bezposrednio na robote a nie krazyc i marnowac czas, ktorego piszacy ta opinie najwyrazniej ma za duzo, ale tak bywa, jak sie za dużo podstawia pod nos... tyy mamusia nawet cie karmila do 18 roku życia? ciekawe czy informatykę za ciebie tez skończyła :D Nie mam tym bardziej zamiaru sie zwalniać po kilku miesiącach, jestem bardzo zadowolony z warunków pracy, nie jestem juz młodym pracownikiem, mam za sobą wieloletnim doswadczeniem w różnych przedsiębiorstwach. Ty ja wiem, pewnie cie nikt nie lubil, uciekles i sie wyzywasz :D ...chociaz to az dziwne bo w tej firmie panuje naprawde sympatyczna atmosfera, jak w gronie rodzinnym, a specjalisci wzajemnie sie uzupelniaja jesli chodzi o wiedze. Masz chusteczke wytrzyj nosek, nie placz juz i uwierz inne firmy cie jeszcze zaskocza i to nie zbyt pozytywnie skoro tak marudzisz na SPEEDtech :D

Zostaw merytoryczną opinię o Speedtech Łukasz Szybko - Września

Speedtech Łukasz Szybko