Opinie o Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon w Izabelin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon w Izabelin

JMS Nowy wpis

Pan Korzeniewski to: ... nie piszę, bo wszystkie epitety i tak zostaną wycięte:) Mam wygraną sprawę w sądzie za pobraną zaliczkę, niezrealizowane zlecenie i należne odszkodowanie, ale oficjalnie p. Korzeniewski nic nie ma... Biedny człowiek to jest, a zarazem ma trochę szczęścia, że w naszym państwie chroni się takie miernoty, wierzę jednak, że w końcu sprawiedliwość go dopadnie. Karma wraca. Nieanonimowy Janusz Mamla

Aga Nowy wpis

Ja od 2016 roku walczę , sprawa sądowa wygrana a on sobie dalej robi i (usunięte przez administratora) ludzi !!! wszystkie moje opinie w internecie zostały usunięte. Ze ten człowiek jeszcze spokojnie chodzi po ziemi to się dziwię!! (usunięte przez administratora) !(usunięte przez administratora)

Piotr Nowy wpis
@Aga

pisaliśmy że trzeba mu zrobić sprawę karną.Bez wspólnego działania poszkodowanych będzie ciężko. Czy udało się Pani cos odzyskać? Mało tego słyszałam że on jest sołtysem w miejscowości Koczargi Stare :)

@Piotr

Ma już założoną sprawę zbiorową w gdańsku w 2018 r

Czy Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

wydymany

Tak jak (usunięte przez administratora) innych z zaliczkami.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon?

Korzeniowski to (usunięte przez administratora) - bierze zaliczki, nie wykonuje usługi i nie oddaje pieniedzy -więcej 606417233

Piotr Żmijewski

trzeba pomyśleć o sprawie karnej dla tego oszusta. Tylko musi być kilku poszkodowanych do 10 lat wstecz. To ewidentne celowe działanie w celu wyłudzenia pieniędzy od innych

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon?

Norma

Pan Korzeniewski jest skończony

kk

Korzeniewski to (usunięte przez administratora) bierze zaliczki na kontenery i nie wykonuje usługi i nie zwraca pieniędzy Więcej tel 606417233

Norma
@kk

Dokładnie tak jest

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon?

Kto pyta nie błądzi ale kto pyta czytając poniższą historię ten jest debil

człowieku o co ty pytasz, czytaj opinie ze zrozumieniem, nie widzisz że ta świnia nie ma żadnej firmy po to aby zarabiać uczciwei pieniądze tylko po to żeby łoić ludzi??????

lysy

krzysiu juz lata pod nowym komen i nowa dzialanoscia

Aneta

Witam, ktoś ewidentnie chce zaszkodzić Panu Krzysztofowi. U nas zaczął robić pawilon, i nie ma historii tak jak powyżej Panowie brzydko obsmarowują. Będę pisać na bieżąco jak jest u nas, oraz opisze efekt końcowy. Ale Panom radze się ograną z wypisywaniem, i oczernianiem innych. Bo można komuś zniszczyć życie. Ja zaufałam Panu Krzysztofowi, i jak na razie daje rade :)

piotr
@Aneta

i co dalej Pani Aneto, jakoś nie widzę informacji dot wykonania tego pawilonu u Pani?

Mariusz
@Aneta

Dziwna Pani (usunięte przez administratora)broni oszusta , he he żona czy sam zainteresowany

Mariusz
@Aneta

a pawilonu nie będzie, nie ma co się łudzić.

@piotr

też jestem ciekawy:)

MATBUD Kula Kazimierz
@Aneta

Mnie też (usunięte przez administratora) zapłaciłem 50% zaliczki za Pawilon i nie mam dostarczonego Kontenera ani chce zwrócić zadatku. Kontakt do mnie MATBUD Kazimierz Kula Gliwice ul. Andersa 20 606417233

@Piotr Żmijewski

Witam, przykro niestety mial Pan racje. Pan Krzystof tez mnie (usunięte przez administratora)

Bronisław
@Aneta

Udało Wam się wyjaśnić całą sprawę? Wasze wpisy wprowadziły niepokój w tym wątku, dlatego chciałbym wiedzieć, czy udało Wam się dogadać z firmą.

Wydymany przez Korzeniewskiego
@MATBUD Kula Kazimierz

Witam a nie było lepiej wrzucic go w internet? teraz działa pod dzialnością żony i syna.

@Mariusz

Niestety nie zdołałam sie dogadać z tym Panem

Ropa

Panie Kazimierzu niestety dał się Pan oszuka ć jak my wszyscy temu nałogowemu zakłamanemu gno jowi. Musi Pan teraz roznieść tę informację gdzie się da aby innych j nie miał możliwości orznąć.

NIESTETY SAMEMU TRZEBA SIĘ O TYM PRZEKONAĆ

prawda

Co jaki okres czasu w Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon można ubiegać się o podwyżkę?

Piotr Żmijewski

Sprawa w toku. Poszkodowanych bardzo proszę zgłosić się na najbliższy posterunek policji jako świadek do sprawy a od razu w zeznaniach zaznaczyć, że jest się również oszukanym i równolegle będzie się toczyła własna sprawa - im więcej ludzi tym lepiej - należy ukracać perfidne oszustwa). Należy powiedzieć, że sprawę prowadzi Komisariat Policji Gdynia Śródmieście nr sprawy KP.I.DS.560-595/19/AB. Powodzenia. JA już byłem i się podpiąłem.

Dawidek

@Tomek Łatwo się oskarża ale czy są dowody? Słysząłem sporo dobrego o firmie!

@Dawidek

Zapewniam pana ze sprawa tego gościa jest w prokuraturze Gdańsk u oraz ma już sądowe tytuły egzekucyjne.

Piotr Żmijewski

potwierdzam, byłem na zeznaniach.. tak więc kwestia czasu...

@Dawidek

Potwierdzam , ja mam zeznania jutro :)

Podwyżka po latach tylu ile dostanie Mr Krzysio za to ilu (usunięte przez administratora) i na jakie kwoty. Z tego co się udało zebrać jest to naprawdę dużżżżża sprawa. Wiec nie licz na cokolwiek

Renata
@Marek

Nie do końca rozumiem, o czym piszesz. Wyjaśnij, czy dostaliście podwyżki w pracy i co o tym myślisz, dzięki. A na czym polega Twoja praca w Ac Pawilon?

Dowody są jasne jak słońce, mam je w dłoni więc daruj sobie te pierdy. KK to (usunięte przez administratora) i nic tego nie zmieni, nawet dezinformacja prowadzona przez kogokolwiek

nie no bez przesady, kto chciałby z o szus tem pracować, pogięło was

Lidia

Czy ktoś z was jest obecnie zatrudniony w firmie? Czekamy na wasze wypowiedzi. To bardzo ważne aby przyszli pracownicy poznali waszą opinię o zatrudnieniu. Jaka obecnie panuje atmosfera między pracownikami jak również kadrą zarządzającą?

Piotr Żmijewski

pilnie poszukuję osób poszkodowanych przez firmę AC Pawilon do przygotowania pozwu zbiorowego, którym nie jest obojętna forma działalności tej firmy. Osoby które chciałyby się przyłączyć proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

Piotr Żmijewski

koljna opinia zPKT Krzysztof jest naciągaczem i oszustem!!! Pomimo podpisanej w roku ubiegłym umowy do dnia dzisiejszego pawilonu brak! Pawilon miał być gotowy na 10.03.2019 Pomimo wielu telefonów przesuwanie terminu. Później nie odbieranie telefonu. Po kontakcie z innego numeru zmiany terminów i ciągłe obiecanki. Następnie informacja iż pawilon gotowy lecz nie m transportu. Już prawie transport załatwiłem okazało się iż pawilonu brak. JEDEN WIELKI (usunięte przez administratora) NIE DAJCIE SIĘ WCIĄGNĄĆ JEDYNE WYJŚCIE TO SPRAWĘ DO SĄDU, KOMORNIKA, ODSIADKĘ ORAZ URZĄD SKARBOWY W CELU PRZEPROWADZENIA DOKŁADNEJ KONTROLI ZASAD DZIAŁANIA TEGO OSOBNIKA

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon - Izabelin

Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon
1.3/5 Na podstawie 14 ocen.

Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon