Opinie o Adrian Zimny Rister w Jarosław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Adrian Zimny Rister. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adrian Zimny Rister na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adrian Zimny Rister w Jarosław

aron Nowy wpis

Czytam kolego te opinie i nie jest mi do smiechu ten pracodawca prowadzi ta firme nie majac mozgu, Gdzie tak mozna dusic ludzi chyba ze oni tak chca, Moze sa czopkami do jego,,,

Max Nowy wpis

W tej firmie to nie praca a wyzysk w biały dzień . Kiedyś pracowałem tam i dobrze że odszedłem bo firma nie posiada żadnych odciągów . Pył z laminatu , ze szpachli , styren który się unosi jest to wszystko mega szkodliwe a szef ma gdzieś zdrowie pracowników tylko kasa się liczy . Stawka jest śmieszna za takie ekstremalne warunki . Praca niby nie jest na akord ale szefu jest oderwany od rzeczywistości i wymaga zbyt wiele za marną kasę . Jest tam kilku pracowników co piją a są lepiej traktowani niż ci co nie piją i pracują . A ci co piją niemal codziennie zepsują swoją pracę ale i tak są przez szefa uznani za dobrych pracowników bo to jego włazid... . Omijać firmę bo szkoda zdrowia . A chamstwo jest tam totalne . Dziwne że nikt się nie wziął za tą firmę, za te warunki, ale niestety jak ktoś ma kasę to prawo go omija kosztem innych .

Pracowałem jako pracownik fizyczny i chciałem napisać że jest to najgorsza firma jaką pracowałem liczy się (usunięte przez administratora) z pracownika żeby jak najwięcej zrobił a płaca dla pracownika jest to najniższa krajowa pomieszczenia nie są wentylowane. Płaca w trudnych warunkach powinna być dużo wyższa niż w normalnych warunkach bo się naraża na zdrowie i na życie. Omijać firmę długim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Adrian Zimny Rister - Jarosław

Firma Adrian Zimny Rister prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• PRACOWNIK WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE, Widna Góra - Kwiecień 2023
  • POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE, Widna Góra - Wrzesień 2022

Czy pracujesz w firmie Adrian Zimny Rister lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Adrian Zimny Rister?

Zobacz opinie na temat firmy Adrian Zimny Rister tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Adrian Zimny Rister
  • Chmielna 6