Opinie o Apteka Przyjazna Jacek Biernat w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Apteka Przyjazna Jacek Biernat. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Apteka Przyjazna Jacek Biernat na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apteka Przyjazna Jacek Biernat w Poznań

Celina Nowy wpis

Już raz tak miałam, że inaczej było na umowie a co innego kazali mi robić. Ja się chociaż na próbnym skapnęłam i zawinęłam od firmy. tutaj dalej jest tak jak ktoś pisał czy jednak firma jest słowna i nie ma problemów?

UWAGA!!! Właściciel nie dotrzymuje umowy ustnej!!!!! Pracownik jest tylko robolem. Bardzo duża rotacja pracowników i ciągłe braki w personelu. Przerzucanie pracowników z jednej apteki do drugiej. Liczy się tylko kasa, kasa właściciela. Praca bez podwyżek. Stażyści pracują bez nadzoru zalogowani na magistra. Inne godziny pracy a zupełnie inne listy obecności. Na zapleczu w magazynie (gdzie przechowywane są leki) panuje b.wysoka temperatura. Klimatyzacja tylko tam gdzie są pacjenci. Bardzo nie polecam. Odradzam.

Jedno WIELKIE kłamstwo! :) konkurencję chyba serce boli, że wypisuje tego typu bzdury!

anna Nowy wpis
@Kasia

ty tak wspominasz dobrze tą aptekę ze teraz opinie dodajesz? a dlaczego tam nie pracujesz skoro tak cudownie? mnie oszukano i wykiwano a dziewczyny tam są fałszywe i obłudne

Jola J Nowy wpis

Zgadzam się z tą opinią w 100%. Pracownik nie ma czasu nawet wypić herbaty, na umowie inny zakres obowiązków niż w rzeczywistości. Praca bardzo ciężka, nie polecam.

Justyna Nowy wpis

Ile zarabia kierownik w aptece ?

anna

ciekawe dlaczego negatywne opinie które czytałam rok temu poznikały i moja wczorajsza również??nie polecam tej firmy, straszna obłuda, zawiść zazdrość, nie ma w pracy pozytywnej atmosfery tylko kazdy na kazdego zrzuca swoje obowiązki i obgaduje każdy każdego, fałsz, co do temperatury latem faktycznie klima z przodu przy otwartych drzwiach a na zapleczu 40stopni i leki się gotują. właściciel nie słowny, nie pilnuje pracowników i robią co chcą

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Apteka Przyjazna Jacek Biernat spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Czy jest możliwość w Apteka Przyjazna Jacek Biernat pracy na część etatu?

anna

nie polecam ,wszystkie negatywne opinie sa usuwane po kilku dniach, poszukaj pracy gdzie indziej tam jest straszny kołchoz

Aga

Wiecie może czy firma potrzebuje kogoś do pracy?

Krzysztof

Mam blisko do tej apteki i nigdy nie zaznałem złego słowa ze strony personelu. Właściciele to przemili ludzie. Polecam wszystkim z Poznania.

Danka

Jedyny minus pracy w tym miejscu, to ciągłe przerzucanie pracownika z jednej placówki do innej na zastępstwo, bo ludzi nie ma.

Jolanta
@Danka

Skoro - jak sama powiedziałaś - jednym minusem pracy w Aptece Przyjaznej jest częsta zmiana miejsca pracy danego pracownika, to pozostaje się jedynie cieszyć z takiego stanu rzeczy. Teraz chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś bardziej konkretnego na temat tamtejszych warunków zatrudnienia. Czy w celu podnoszenia Waszych kwalifikacji zawodowych macie tam organizowane (od czasu do czasu) jakieś szkolenia? Przybliż nam proszę ową kwestę.

Była pracownica

Bardzo dobra i wspaniała firma. Cudowni i bardzo rodzinni właściciele. Ciepła i przyjazna atmosfera!

Jolanta
@Była pracownica

Świetnie, że zechciałaś udzielić się na tak mało uczęszczanym wątku. Może teraz ktoś jeszcze postanowi dołączyć do naszej dyskusji. Praca w Aptece Przyjaznej Jacek Biernat sprawiała Ci dużo radości, ale tak naprawdę w dalszym ciągu nie wiemy nic o tym pracodawcy. Byłabyś tak uprzejma i opisała Nam chociażby to, jak przedstawia się tam kwestia wynagrodzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Przyjazna Jacek Biernat - Poznań

Apteka Przyjazna Jacek Biernat