Opinie o Usługi Transportowe Jarosław Wołosiuk w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Usługi Transportowe Jarosław Wołosiuk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Usługi Transportowe Jarosław Wołosiuk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Jarosław Wołosiuk w Olsztyn

Kierowca

Nie polecam tej firmy, a tym bardziej jak się pracodawcę i jego żonkę na ekspresówce spotka, uciekać z dala!!!

Dopinguję sportowców

Polecam. Nadnaturalnie szybko dostarczony ładunek. 1200km ciężarówką w 15 godzin. Kierowca tłumaczył to suplementacją magnezu do tacho. Też zacząłem pić magnez jak jeżdżę.

Kaśka Nowy wpis

Osiem miesięcy temu szukali kierowcy c e , prawda? Ale forma umowy mnie zdziwiła, b2b obok umowy o pracę. W tej branży jeszcze tego nie spotkałam, nadal tak jest? Czym się różni praca w zależności od umowy? Mam nadzieję, że nie ma problemu z zatrudnianiem kobiet.

Tomek Nowy wpis

Ilu kierwców jest tu teraz zatrudnionych? Jeździ się po kraju czy też międzynarodówka? Pytam bo rozglądam się za pracą ale interesują mnie krótkie trasy żeby w weekendy być zawsze w domu. Tu w jakim systemie się jeździ? Każda informacja będzie dla mnie przydatna.

Własnie tak. Nowy wpis
@Tomek

Moim zdaniem jeździ się w systemie zajeżdżania drogi innym pojazdom, powodowaniu kolizji i ucieczce z miejsca zdarzenia (06.08.2022). Co ostatecznie kończy się wyrokami sądowymi.

Dopinguję sportowców Nowy wpis

Kierowca

Brałeś udział w rekrutacji do Usługi Transportowe Jarosław Wołosiuk. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Jacek

Spychają auta z drogi. Uciekają z miejsca zdarzenia zostawiajac ranna rodzine.

Urszula
@Jacek

Poważnie? Masz dowody?

LM
@Jacek

tak

Rowerkiem

Sprawa nadaje się do nagłośnienia na całą Polskę żeby pokazać innym jak takie zachowanie na drodze może zmienić nieodwracalnie twoje życie. Facet będzie żył z piętnem do końca swoich dni wytykany palcami, nawet nie miał odwagi się przyznać, mały ludzki robak.

Nie wiadomo, kto byl tym psycholem z Arteona - Jarosław W. przysięga, że to nie on, więc poczekajmy z tym ferowaniem wyrokow. Inna sprawa, ze jak Jaroslawa W. przylapali na dopingu, to tez sie zarzekal, ze nic nie bierze i dopiero gdy byly niezbite dowody, To Jaroslaw W. przyznal sie do swoich (usunięte przez administratora) i wyjasnil ze bardzo chcial wygrywac ,ale byl na to za slaby. Byc moze to nie Jaroslaw W. jest tym psycholem z arteona, ale w kazdym razie lepiej unikac tego (usunięte przez administratora) i wybrac jakas uczciwa i solidna firme. Pozdro!

Jesli szukacie normalnej, uczciwej i solidnej firmy, to omijajcie Jaroslawa W. szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)

I proces już ruszył. Miejmy nadzieję, że sąd ustali kto był bandytą z Arteona.

Wiktoria

I Pan deklaruje tego typu sytuacje oraz przed tym ostrzega jednocześnie będąc tu zatrudnionym? Czy ta sprawa będzie w jakikolwiek sposób rozstrzygana? Ktoś wspominał, że to mógł być po prostu jakiś wypadek

Poldi
@Wiktoria

Wypadek to nie był, bo kierowca Arteona celowo zajechał drogę rodzinie w Skodzie, a po spowodowaniu wypadku szybko uciekł. Ale być może to nie Jarosław W. jest tym psychopatycznym kierowcą. Śledztwo jest w toku. Poczekajmy na jego wyniki.

Poldi

Poczekajmy z ferowaniem wyroków. Śledztwo w sprawie Jarosława W. trwa. Być może to nie on jest tym (usunięte przez administratora)z Arteona. Poczekajmy na to, co powie sąd.

To nie był zwykły wypadek

Jeśli zależy wam na bezpieczeństwie, odpowiedzialności i profesjonalizmie - trzymajcie się z dala od tej firmy.

Arteon

Stanowczo ODRADZAM! Trzymajcie się z dala od tego człowieka i od jego firmy.

tak było

Proszę nie korzystać z usług tego człowieka - proszę poszukać filmu gdzie prawie zginęła rodzina przez kierowcę . Incydent na S&, sprawca jechał VW Arteonem. Proszę poczytać odpowiedzi tego człowieka - nie jest zdrowy i nikt przy zdrowych zmysłach nie powinien z nim współpracować !!!

Lidia
@tak było

A nie ma możliwości, że to po prostu jakiś wypadek? Chyba kazdemu może się takie coś przytrafić?

Mariusz

Potrójna próba zabójstwa na S7 oraz ucieczka z miejsca wypadku. Oczywiście małżeństwo próbuje się wywinąć i uniknąć kary.

morderca

Korba
@morderca

bo to prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Jarosław Wołosiuk - Olsztyn

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Jarosław Wołosiuk?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Jarosław Wołosiuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Transportowe Jarosław Wołosiuk?

Usługi Transportowe Jarosław Wołosiuk
  • Mieczysława Niedziałkowskiego 9 lok. 4