Opinie o MŚ Nieruchomości Michał Ślusarz w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MŚ Nieruchomości Michał Ślusarz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MŚ Nieruchomości Michał Ślusarz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MŚ Nieruchomości Michał Ślusarz w Mińsk Mazowiecki

Maria Nowy wpis

Hej. Szukam praktyk biurowych teraz na wakacje. Zastanawiam się nad branżą nieruchomości. Do Pana nawet ofert o pracę nie udało mi się odszukać a mimo to pojawiały się osoby, które były nią zainteresowane. Sprawdzał może ktoś z was czy praktyki też są możliwe?

Igor warszawa Nowy wpis

Witam reprezentuje mieszkańców naszej wspólnoty. Zatrudniliśmy Pana Michała sugerując sie Jego bogatym doświadczeniem oraz jak i w tym przypadku kwotą którą sobie zażyczył. Na początku współpraca wyglądała przyzwoicie ale teraz to już jej nie ma. Bardzo trudno się z nim skontaktować , olewa terminy , brudno w budynkach oraz na całym osiedlu. Bardzo żałujemy że doszło do naszej współpracy. Działamy aby pozbyć się pasożyta. Doradzam ostrożność przy wybieraniu tego człowieka.

Wiecie może, czy w MŚ Nieruchomości Michał Ślusarz szukają chętnych na staż?

Chciałbym się dowiedzieć czy konserwatorzy są zatrudniani, proszę o te informację. posiadam doświadczenie i szukam zatrudnienia w Mińsku. Nie widzę by ktokolwiek pisał wprost o pracy konserwatora. Zajmuje się tym firma zewnętrzna?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MŚ Nieruchomości Michał Ślusarz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Czy temat tamtych faktur został już może rozmówiony? Do teraz nie pojawił się już żaden komentarz na forum. szukam pracy w biurze, zatrudniałam się już u jednego administratora. Nie wiem tylko ilu osób tu ewentualnie potrzeba?

Johny Bravo

To nieudacznik który nawet nie powinien pełnić takowej funkcji jak administrator. Nie robi nic a wystawia rachunki za swoje usługi Kłamca (usunięte przez administratora)

@Johny Bravo

Co z tymi fakturami może być nie tak? nie podaliście szczegółów. a jak do tej całej opinii maja się teraz osoby zatrudnione bezpośrednio? Mam na myśli wypłatę i tak dalej, z tym bezpośredni pracownicy nigdy nie mieli problemów?

Jonny Bravo

@IX chodzi o dziwne fv, np konserwacje których nie było I co mają osoby zatrudnione bezpośrednio one nie są zatrudnione przez WM

Co z tą składką zdrowotną? Jaka odpowiedz na pytanie nie padła i teraz będzie mnie to zastanawiać. Ja to bym chciał się przede wszystkim dowiedzieć czegoś o potencjalnych naborach. Gdzie teraz publikowane są oferty pracy? chciałbym sprawdzić aktualne warunki, które są oferowane

Jarosław Kwiatkowski spod 4a

Czy to prawda że nie odprowadza Pan składkę zdrowotnych za swoich pracowników?

Osińscy

Brak Panu kompetencji do wykonywania tego zawodu!! Ignoruje Pan prośby, sugestie mieszkańców jednym słowem ma Pan nas w szerokim poważaniu!

Agnieszka

Na osiedlu Klonowa nie widac Pana Administratora. Wszędzie jest brudno, roślinność mizerna, płot jak został zniszczony tak jest od około miesiąca. Bierze Pan grube pieniądze za prace, ktorej jak widac Pan nie wykonuje. W klatce nr 2 z dźwigowni wycieka olej i nikt nic z tym nie robi. Czas na zmianę "administratora".

Kościniak Tadeusz
@Agnieszka

A czy to oby należało do obowiązków administratora ? Dlaczego Pani tak mocno uderza w Pana Michała. Mnie to pachnie hejtem z Pani strony!

Agnieszka
@Kościniak Tadeusz

A przepraszam, faktycznie Pan Admin poza braniem pieniądzy nie powinien pojawiac się na osiedlu, robić czegokolwiek bo to dziwne, że ktos wymaga pracy za pobieranie pensji. Faktycznie hejt....

Kościniak Tadeusz
@Agnieszka

Pani Agnieszko przyznaje Pani rację nie zapoznałem się wcześniej z innymi komentarzami. Przyznaje Pani rację że jeżeli za coś płacimy to powinniśmy to dostać. Koleżanka napisała aby bronić tego Pana. Stanąłem w jego obronie i teraz mi jest wstyd za to. W mojej opinii nadaje się taki administrator do zmiany. Nigdy bym takiego nie utrzymywał. Dlatego jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam Panią bardzo serdecznie

Czy na przestrzeni ostatnich 3-4 miesięcy Wasze wspólnoty też miały problem z faktorami ?

Izabela

Od kiedy i z jakich przyczyn wybraliście sposób komunikacji z zarządcą przez forum? jakie są w zasadzie szanse, że to zostanie przeczytane? była kiedyś już jakaś reakcja? i co jaki czas w sumie się je zmienia, jest jakiś regulamin?

Grzybowski Janusz

Panie Michale ja wszystko rozumiem są święta ale do dnia dzisiejszego nic pan nie zrobił z zabezpieczeniem naszego śmietnika przed bezdomnymi. Wczoraj i przedwczoraj ja i mój kolega dzwoniłem w tej sprawie. (usunięte przez administratora) Pobiera pan spore wynagrodzenie więc za coś chcemy panu płacić. (usunięte przez administratora)

Izabela

Jasne, ja po prostu zastanawiam się nad perspektywą zwykłego pracownika i czy mógłby mieć na tę sytuację jakikolwiek wpływ. Interesuję się zatrudnieniem, ile osób obecnie tu pracuje przy obsłudze?

JA

Przykład kogoś kto niemając pomysłu na siebie, podstaw komunikacji między ludzkiej i empatii wymyślił sobie sposób na życie polegający na nic nie robieniu. Miałam wątpliwą przyjemność poznania tego pana jak wciął mi się w transakcję sprzedaży mieszkania i podłączył się do kupującej udając jej siostrzeńca i zaburzając pertraktacje. Obecnie ten pan udaje administratora bloków , na których pojawia się rzadko lub wzywany wcale, ma specyficzną metodę gdy już dotrze robienia zdjęć co wdl niego jest nie tak ( obsikane przez psy fundamenty bloków, (usunięte przez administratora) obok kosza) I rozsyłanie ich e-mailami z okrzykami PROSZĘ TAK NIE ROBIĆ! A prośby o wymianę przepalonej żarówki w windzie zajmuje mu ponad 2 miesiące. Jego naganne nadzorowanie bloków to również stawianie wytycznych gdzie stać ma rower, na pytanie czy możnaby zorganizować dodatkowy stojak ma w odpowiedzi zdawkowe okrzyki, a jak przestawisz w inne ,nikomu nie przeszkadzające miejsce to w ramach braku argumentów i posiadanej wiedzy, że nie ma tam kamer poprzebija opony w kołach. Ktoś kogo stać na takie czyny nie powinien nawet z domu wychodzić, niech niszczy i zarządza u siebie a nie jeszcze żąda wynagrodzenia za to co robi, w przerwie między ,,wykonywaniem obowiązków,, wydając te pieniądze w miedzyblokowej Żabce nadwuseteczki Bellsa. Człowiek pomyłka.

On
@JA

Droga Pani to są wyssane z palca pomówienia. Jakim autem byłem? Czy ma Pani na to jakieś dowody?

Do administracji

Zamiast płakać że mieszkańcy wypowiadają swoją niezależną opinię mógłby Pan udowodnić że coś robi. Wtedy zapewne pojawia się pozytywne opinie na Pana temat. Na dzień dzisiejszy ich brak. Pozdrawiamy

Mieszkaniec

Ostatnio byłem świadkiem jak mieszkaniec zwrócił uwagę temu panu aby nie wsiadam do auta pod wpływem alkoholu. Niestety pan administrator budynku nie chciał słyszeć o niczym i odjechał spod naszego bloku kompletnie pijany. Policja powinna się przyjrzeć dokładnie temu panu

@Mieszkaniec

Coraz to poważniejsze występki opisywane przez kolejne osoby muszą zacząć być zgłaszane, bo wszyscy czytamy a jak dojdzie do nieszczęścia to każdy będzie udawał greka i szukał winy wokolo

JA
@mieszkanka

Masakra, ten Pan musi odejsc od powierzonych mu zadań i zając się sobą i swoim problemem dopóki nie zdążył nikomu zrobić krzywdy

Wojtek

Panie Michale gratuluję zachowania dziś po 14:00!! Prawie potrącił Pan starszą Panią na osiedlu. Biedna i wystraszona musiała udać się do szpitala. Niech się Pan czasem zastanowi nad swoim zachowaniem

@Wojtek

Myślę że takie i tak czesto opisywane tu zachowania pana Ślusarza to już nie temat na tą stronę a trzebaby działać w trakcie i interweniować w organach ścigania, za chwilę będziemy czytać tu o cięższych i trudniejszych do odkręcania sytuacjach , aż w końcu się komuś coś stanie

Zaniepokojony

Dzisiaj byłem świadkiem jak Pan Michał zwyzywał starszego Pana który zwrócił mu uwagę aby wymienił żarówkę. Niby prosta sprawa A ten Pan jak zwykle nie stanął na wysokości zadania. Na najbliższym zebraniu poruszymy kwestie zmiany na kogoś lepszego bardziej rzetelnego.

Mieszkańcy

Bardzo przykro mi i mojemu mężowi czyta się te komentarze na temat Michała. Ale niestety my też musimy dodać coś od siebie. Wybierając Jego osobę do wspólnoty kierowaliśmy się głównie jego doświadczeniem. Niestety nie jest to osoba godna polecenia gdyż nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Częściej zagląda do buteleczki whisky niż do nas mieszkańców. Jesteśmy za rezygnacja z jego usług. Czy państwo też tak uważacie?

@Mieszkańcy

Niestety, jeśli kogoś przerasta zakres obowiązków to trzeba podjąć konsekwencje takich działań z jakiego osiedla Państwo jesteście?

Zostaw merytoryczną opinię o MŚ Nieruchomości Michał Ślusarz - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w MŚ Nieruchomości Michał Ślusarz?

Zobacz opinie na temat firmy MŚ Nieruchomości Michał Ślusarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MŚ Nieruchomości Michał Ślusarz?

MŚ Nieruchomości Michał Ślusarz
  • Janusza Kusocińskiego 55