Opinie o Woj-Bud Wojciech Garboś w Stale

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Woj-Bud Wojciech Garboś. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Woj-Bud Wojciech Garboś o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woj-Bud Wojciech Garboś w Stale

Kornelia Nowy wpis

Też z chłopakiem jesteśmy z okolic Tarnobrzegu i patrzymy właśnie za jakaś robota dla niego, przy remontach już pomagał i tak Pana firma nam się pokazała. Nie widać jednak coś ogłoszeń w sieci a tutaj lata temu jakieś negatywy wpadały. Czy usługi są w ogóle jeszcze świadczone?

Gdaa Nowy wpis

Niestety to co tutaj pisza jest prawda. On nie przyklada sie do pracy i nie umie nic zrobic. Moze u siebie na wsi obory tak remontowac. Stracone pieniadze :(

Karol Nowy wpis

@f opiszesz bardziej swoją sytuacje ?

f Nowy wpis

Partacz. Pierwsza zasada fachowca - nie szkodzic. łamie ją już na starcie. Bezndzieja.

Czy po rozmowie w Woj-Bud Wojciech Garboś rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
JP

Najbardziej szokuje bezczelność i totalny brak przykładania się do roboty. Niczego nie szanuje, i jeszcze to wymuszanie częstowania kawą, jakby nie mógł zjeść śniadania w domu.Cwaniactwo, partactwo, niechlujność. Unikać jak ognia. ZMARNOWANE PIENIADZE!!!!!!!!!!!

Mokotów

Niestety również skorzystałem z usług tego pseudo-fachowca (2019). Straciłem 10 tysięcy i będę musiał robić remont od nowa. Wszystko czego się dotknął - uszkodził bądź zepsuł. To jest farsa - tnie na oko, wszystko krzywe, źle doklejone płytki, zalał łazienkę. Nie umie zamontować klamki, wszystko rozorane, rysy, ubytki, ościeżnica ucięta na oko, jedna strona wyżej, druga niżej. Krzywo położone płytki, źle przyklejone (pusto, dudnią), Krzywo przykręcona suszarka - woda ciepła pomylona z zimą. Krzywo zamontowane kraniki, elementy zlewu itd. Więcej szkód niż pożytku. Nieuważny, niestaranny, stara się oszukać na materiałach. Zmarnowane pieniądze, nerwy i kiepskie samopoczucie. Zrozumiałbym gdyby były pewne wady, niedociągnięcia, ale on nie przykłada się do niczego, i zwala wszystko na krzywizny mieszkania, krzywizny produktów (!) albo łże w żywe oczy że jest OK. Ewentualnie na współpracownika. Zero profesjonalizmu, (usunięte przez administratora) kompletny brak szacunku dla klienta, jego czasu i pieniędzy.

Ela

W. Garboś podjął się remontu mojego małego mieszkania . Remont , który powinien trwac ok. 3-4 tygodni trwał 2 miesiące .Ekipa p. Garbosia(usunięte przez administratora) wszystko , co tylko można było (usunięte przez administratora). Po 2 miesiącach gehenny i tak musze wziąć innego fachowca min. do naprawy drzwi, poprawy sufitu w duzym pokoju itp, itd. Garboś pracował od poczatku z (usunięte przez administratora) , który nie odróżnia koloru farb , a malowanie i inne czynności remontowe uważa za katorgę( non stop słyszałam jego jęki ,że coś jest np. za cię ciężkie ,za trudne ) .(usunięte przez administratora)Zapłaciłam temu (usunięte przez administratora) pieniądze przed skończeniem remontu- moja wina ! i na koniec okazalo się ,że nie potrafłił zamontowac prawidłowo drzwi w pokojach i poprawić wielu zepsutych przez niego rzeczy. Na koniec miał być remont balkonu- -W. Garboś zgłosił sęi do niego po ....tygodniu od umówionego terminu. LUDZIE !Uciekajcie od tego fajtłapy ! Nawet remontu chlewu mu nie powierzajcie !

Zostaw merytoryczną opinię o Woj-Bud Wojciech Garboś - Stale

Woj-Bud Wojciech Garboś