Opinie o P.P.H.U. „SPAW-MET” Sebastian Ziemba w Mstów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P.P.H.U. „SPAW-MET” Sebastian Ziemba. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.H.U. „SPAW-MET” Sebastian Ziemba o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. „SPAW-MET” Sebastian Ziemba w Mstów

Aleks Nowy wpis

No i firma zawiesiła działalność, choć jeszcze trzy lata temu wrzucili do sieci ogłoszenie na ślusarza-spawacza. Tylko, co z zatrudnionymi tu ludźmi? Jak firma ich potraktowała, co do odpraw choćby?

Może ktoś z wierzycieli tu zajrzyi przeczyta jak firmą wyprzedaje swój majątek na olx, gdzie są komornicy?! Wózki widłowe po 75k wystawione, hale na wynajem... Wystarczy poszukać i można odzyskać część pieniędzy

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w P.P.H.U. „SPAW-MET” Sebastian Ziemba?

Ślusarz

Drogi kolego "luki" i inni koledzy, skoro tak strasznie wam praca w firmie spaw-met nie odpowiada to się zwolnijcie. Ja od roku pracuje w tej firmie i szczerze powiem bardzo fajna atmosfera panuje, może czasem ktoś ma jakieś złe dni ale jest spoko. Patrząc na czasy jakie są to i tak wielki szacunek dla właściciela że jednak walczy o to aby utrzymać dla nas miejsca pracy a nie lekką ręką wystawić zwolnienie i zasłonić się redukcją etatów. Jeśli chodzi o szkolenia to również jeśli jest zainteresowanie to wysyła a jak ktoś nie umie się odezwać to się cofa w rozwoju.

@Ślusarz

W końcu ktoś prawdę napisał, a nie złośliwe bzdury, które mają na celu tylko bezpodstawnie obrażać. Również pracuję ponad rok jako pracownik biurowy i ani w biurze ani na warsztacie nie widziałam nigdy nikogo do kaloryfera przykutego, przecież nic na siłę. Jeśli w czasach korony, gdzie ludzie masowo są zwalniani z pracy przeszkadza Wam umowa o pracę, dogodne godziny pracy, możliwość dogadania się z Szefem w praktycznie każdej sytuacji to może faktycznie idźcie na śmieciówkę do marketu na kasę albo do gułagu typu X-Kom, gdzie będziecie mieć czas rozliczony nawet z wizyty w toalecie. Albo za granicę - tam to już w ogóle kokosy za leżenie dostaniecie.

Ulalalaaaaa.....
@Marta

To napisała obiektywnie pracownica która z szefostwem spędza urlop i wieczory przy drinku! Żle widziana jest rozrzutność szefa który kosztem terminowych wypłat wczasuje się w różnych zakątkach polski

Spawacz
@Ulalalaaaaa.....

Co prawda to prawda w końcu ktoś kto ma jaja aby tu z imienia napisać jaka jest prawda w firmie, ja tam z szefem nie mam żadnych kłopotów zawsze mogę się z nim dogadać a pracuje tam już jakiś czas i również nie widziałem nikogo przykutego do kaloryfera. Jedyna rzecz jaka mnie wkurza to ten pseudo konstruktor który nic nie potrafi zaprojektować na miejscu szefa bym już go dawno zwolnił a i tak dostaje szanse za szansą inny właściciel już by chłopa dawno na zbity ryj wyrzucił.

@Ulalalaaaaa.....

Hahahaha rozbawiłeś mnie niesamowicie Drogi Hejterze, ale niestety nie udało sią trafić - każdy pracownik w firmie traktowany jest DOKŁADNIE tak samo zarówno pod kątem egzekwowania obowiązków, jak i ewentualnych przywilejów - nazywa się to po prostu sprawiedliwość i wzajemny szacunek. Proponuję zacząć oddzielać życie prywatne od zawodowego - warto posiadać taką umiejętność, bardzo ułatwia życie. Co do rozrzutności, nawet nie chce mi się komentować takich tekstów podyktowanych jakąś dziwną zawiścią, zazdrością, zgorzkniałością - każdy ma prawo do urlopu i to chyba nie podlega nawet najmniejszej dyskusji. Najbardziej martwi fakt, że podpisałeś się jako pracownik czyli jeśli to oczywiście prawda, na nasze nieszczęście, pracujesz w naszym zespole, ale po tym co wypisujesz, mam nadzieję, że już niedługo. Do wszystkich zainteresowanych pracą w firmie Spaw-Met - nie sugerujcie się komentarzami, które dodają właśnie takie zgorzkniałe, niezadowolone ze wszystkiego osoby, którym chyba w życiu nie wyszło i które tylko anonimowo potrafią się poużalać się nad swoim ciężkim losem. Przyjdźcie i sprawdźcie sami, a na pewno nie pożałujecie, gwarantuję.

Dziękiwielkie
@Spawacz

Jak się zatrudnia osobę bez doświadczenia za gorsze to co tu narzekać na czyjes umiejętności? Panie właścicielu zatrudnij pracownika z kwalifikacjami, zapłać tyle ile się płaci na rynku takim specjalistom i dopiero wymagaj cudów

Wolf_1234
@Ślusarz

Zgadzam się - te negatywne komentarze to zwykle złośliwości. Ale każda firma się niestety z tym zmaga, takie uroki internetu. Wszystko w porządku, atmosfera bardzo dobra, polecam szukającym pracy.

ACME PPHU Pierchała Jerzy Nowy wpis
@Marta

No to jak pani pracuje w biurze to proszę sprawdzić niezapłaconą fakturę FA/89/2021 na kwotę 2929,86 zł . Niezapłacona do dzisiaj. To (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Umieszczony w KRD przez kilka firm - moją też.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.P.H.U. „SPAW-MET” Sebastian Ziemba, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
Jekus

Raczej odradzam ze względu na warunki zatrudnienia oparte o najniższą krajową na umowie, pracodawca z kłopotami finansowymi i niesłowny. Są lepsze miejsca do pracy.

koleżanka
@Jekus

Jekus czemu piszesz pod pseudonimem a nie napiszesz prawdziwego imienia w ostatnim czasie tylko jedna osoba się zwolniła z firmy która przyszła ze względu na szkolenia jakie szef oferuje, szef zainwestował w te szkolenia dla ciebie a ty co? uciekłeś jak (usunięte przez administratora) i tacy jak ty niszczą tą firmę a szef i tak jest w porządku bo mógł żądać zwrotu kosztów od ciebie.

Marcin K
@koleżanka

Nie wiem czy do mniej pijesz, faktycznie odbyłem szkolenie i zaraz po szkoleniu odszedłem z firmy. W związku z tym że podpisałem lojalkę, pieniądze za szkolenie zwróciłem, bo z natury staram się być uczciwy. Sebastian zna mój powód odejścia i nie muszę wylewać żalu w necie. Mam na tyle oleju w głowie że załatwiam takie rzeczy w 4 oczy. Pozdrawiam Sebastiana, Sylwię, Martę,Patrycję ekipę Allegro, technologów, ekipę pakowania i chłopaków z produkcji.

Marcin K

@Jekus

Drogi użytkowniku, dziękujemy za opinie, jako pracodawca nie możemy się z nią zgodzić. Nasi pracownicy mogą liczyć na umowę o pracę a wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia oraz stażu pracy. Jesteśmy dobrze prosperującą firmą, która ciągle się rozwija i zatrudnia nowych pracowników. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod nr tel 667-771-910

ACME PPHU Pierchała Jerzy
@koleżanka

Ja pisze z imienia i nazwiska. Gościu mnie okradł. Zakupił towar i pomimo wielu zapowiedzi do dzisiaj nie zapłacił. Jest umieszczony w KRD nie tylko zresztą przeze mnie.

Czy w P.P.H.U. „SPAW-MET” Sebastian Ziemba zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Bombardiera

Tak zaszły zmiany firma ogłosiła upadłość i nadal przyjmuje i szuka (usunięte przez administratora) ludzi co przyjdą robić jako spawacz za najniższą krajową na umowę a co do reszty to musisz się prosić i czekać aż prezes się zlituje

Łucja
@Bombardiera

Ogłosili upadłość i jednocześnie szukają pracowników? Jak to możliwe, gdzie o tym słyszałeś? Ciekawa jestem bardzo, o co tutaj chodzi.

@Łucja

Gdzie słyszałem ? Nie muszę się pani tłumaczyć najpierw umawiają ludzi na rozmowy potem podpisują umowy a na samym końcu robia z człowieka (usunięte przez administratora)a może pani coś napisze co pani wie na temat tej firmy ?? Z chęcią poznam pani zdanie co z umową ? Co ze stawką ? Jak jest wypłacana pensja w całości czy reszta pod stołem ??

@Bombardiera

Łucja jest chyba samym panem Sebastianem że tak podważa wszystkie absurdy które mają miejsce od lat w tej firmie, ciekawe kiedy prokuratura zainteresuje się tymi wszystkimi wy**dzeniami , bareja mógłby się uczyć absurdu od tego małżeństwa "biznesmenów"

@Łucja

Usłyszeć można wszędzie! Firma jest znana w całym województwie albo dwóch ze swoich praktyk wobec kontrahentów oraz pracowników, swego czasu nawet w sądzie przegrali z pracownikiem! Było głośno... Pracownicy i inne osoby mlznajace specyfikę tych ludzi głośno wszędzie ostrzegają innych i opowiadają o swoich przykrych doświadczeniach.

Sam Pan Sebastian

Witam wszystkich użytkowników tego nadmuchanego portalu niezbyt rzetelnymi wpisami. Na początku chciałem serdecznie podziękować za wpisy pozytywne ale również i te negatywne. Chcący rozwiać wątpliwości zainteresowanych to firma nie prowadzi na chwile obecną naboru, jeśli chodzi o nowych pracowników jak również nie jest w likwidacji ani w upadłości. Natomiast co do zarzutów o finanse wobec pracowników nie jest prawdą abym komuś coś zalegał każdy pracownik otrzymał swoje wynagrodzenie zgodnie z warunkami zawartymi w umowie jeśli jest inaczej zapraszam do firmy aby wyjaśnić taką sytuacje. Już kiedyś była taka propozycja na tym portalu i do dnia dzisiejszego żadna osoba pokrzywdzona się nie zgłosiła. Interesuje mnie fakt dlaczego byli pracownicy nie wspomną o tym że pracowali jak chcieli, chodzili jak chcieli, nikomu nie odmówiłem załatwienia sprawy w godzinach pracy jak również zrobienia sobie prywatnej rzeczy w godzinach pracy, a gdy już przyszedł moment że rozstawaliśmy się to nawet mogli sobie wybrać jakieś produkty dekoracyjne będące w naszym asortymencie. Podsumowując jak wiemy każdy może wejść na ten portal wpisać byle jaki Nick i wystawić obojętnie jakiej firmie komentarz niezależnie od stanu faktycznego. I gdzie tutaj rzetelność informacji ??? narodził się drugi "Pudelek". Dlaczego nikt niema jaj aby się podpisać imieniem. I już kończąc swoją wypowiedz pisze w imieniu właściciela gdyż znam Pana Sebastiana fakt pracownicy nie pomogli mu rozwinąć tej firmy lecz doprowadzili ją do upadku widziałem jak pracowali po prostu żenada a on i tak płacił zgodnie z tym co było uzgodnione. Sam osobiście nawet nie czyta tych waszych wypocin a jak ktoś chce wyrzucić żale i ma mu ulżyć to śmiało tutaj można to i tak jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) kłamstw i bełkotu niedorobionych pracowników którzy mają pretensje do całego świata że im się nie wiedzie w życiu. A panu Sebastianowi życzę powodzenia. Były zadowolony pracownik z możliwości współpracy w tej firmie.

@Sam Pan Sebastian

Leżę... Najpierw pisze jako właściciel firmy a później znajomy!! Tak wygląda każda rozmowa z panem Sebastianem...sam się gubi w swoich kłamstwach. Prawdą jest to że płaci pracownikom to co na umowie a tego co pod stołem ustala powołując się na trudną sytuację firmy już nie placi bo przecież na umowie nie było! Pudelek to jest w tej firmie, podsłuchy , kamery i wnikanie w sprawy osobiste pracowników...chleb powszedni szefa i szefowej i oczywiście oni swoje problemy małżeńskie na forum formy wywlekają, wstyd. Pracownicy doprowadzili do upadku firmy? Przecież firma nie jest w upadłości - żenada. Jaki szef taka firma i jaka płaca taka praca. Firmę tylko kupiła inna firma z Myszkowa łącznie z przejęciem pracowników.... Ot tak bez powodu

Zeus
@Sam Pan Sebastian

Muszę przyznać że kiedyś Sebastian miał bardzo mocną ekipę. Konstruktorzy, spawacze to były solidni ludzie na których można było liczyć. Nie tłumacz się że jak ktoś potrzebować coś załatwić to zawsze dostawał, bo to nie wiek 18 i to jest już wszędzie standard. Tak jak standardem jest premia na papierze a nie pod stołem. Zapłać wszystkim co do grosza i myślę że komentowanie tego wątku się skończy

@Zeus

Wszyscy solidni pracownicy odeszli już dawno temu, pierwsza ekipa biura i warsztatu była jedynie wartosciowa, każdy chciał pomóc szefowi ale nikt swoim kosztem i nie wzamoan za brak wypłaty i wieczne humory szefostwa. Jedni dłużej inni krócej trwali ale każdy w końcu odszedł od ludzi bez szacunku do innych. Kolejni pracownicy z łapanki dawali się tylko nabrać na jego uczciwość i tłumaczenie że w internecie piszą tylko ci nieuczciwi pracownicy, (usunięte przez administratora) co im się robić nie chciało aż przejrzeli na oczy. Za poniżanie nikt pracował nie będzie. Jak widać wyżej sam pan Sebastian mówi o pracownikach "niedorobieni" myśli tak o wszystkich - o pracownikach, kontrahentach i o swojej żonie wszędzie dookoła wyraża swoje opinie z wielką dumą, z takim człowiekiem nie da się żyć w żadnej relacji. Brak szacunku i zadufanie w swoim cwaniactwie w jego osobie nie ma żadnych granic. Panie Sebastianie co nie czytasz tych wypocin swoich niedorobionych pracowników - kiedyś pan trafi na takiego kontrahenta lub pracownika który pójdzie do prokuratury ze swoją wiedzą i wtedy się zacznie droga do sprawiedliwości a jest się za co zabrać. Tylu ludzi wpędził pan w problemy finansowe

Pracownik warsztatu

Nie rozumiem komentarzy, które pojawiają się na temat firmy. Wygląda to tak jakby jedna osoba uwzięła się i wypisywała głupoty. Firma Spaw-Met jest dobrze rozwijającą się firmą, która jak każda ma swoje problemy ale i mnóstwo sukcesów. Walka z przeciwnościami losu dla pracodawcy to chleb powszedni. Niestety czasy nie są łatwe ale Pan Sebastian próbuje jak może poradzić sobie z sytuacją. Firma rozwija się bardzo dobrze i zaczyna powoli wychodzić na prostą, na szczęście od dłuższego czasu kadra pracownicza to świetni ludzie, którzy zaczynają tworzyć w firmie bardzo fajny klimat. Oby tak dalej. Polecam serdecznie.

Burbek
@Pracownik warsztatu

Pojawiające się od 2019 roku złe opinie nie wziely się od jednej osoby, nie bez pwodu tak duża rotacja pracownicza. W obecnych czasach które wcale nie są cieżkie bo ogloszeń o prace jest bez liku, pracowników nie zatrudnia sie na najniższą ze stawką godzinowom a reszta pod stołem a składki do zusu i tak nei zapłacone.... głupota narodu się skońćzyłą! ucziwi pracodwacy o tym wiedzą i dają normalne umowy, w spawmet pracownicy nie odchodzą bo za obijanie się po kontach nikt tak dobrze nie płaci ha-ha , tylko nikt tego głośno nie mówi. każdy udaje że zarobiony a nikt się nie porzepracowuje a szef taki dobry bo wie że płaci źle, że umowy są na najniższe a składki nie zapłacone do zusu.... kontrachenci z okolicy którzy mieli doczynienia z tą firmą mogą się wypowiedzieć jakim biznesowym partnerem jest szef, wszystko łatwo zweryfikować bo świat mały

Lidia

Z czego się śmiejemy, co mnie ominęło? :D

ACME
@Pracownik warsztatu

Firma rozwija się bardzo dobrze bo bierze towar od dostawców i nie płaci. Jest już umieszczona przez dwie firmy w Krajowym rejestrze długów

ACME
@Burbek

Justyna
@ACME

A wiesz moze jak z pracownikami? W tej kwestii jest wypłacalna?

@Pracownik warsztatu

Ta firma to dno właśnie jest w upadłości i płacić nie musi pracownika

boczek

To jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) niby nie ma na wypłaty dla pracowników A remont domu było za pensje pracowników zrobił za nie ocieplenie domu pompy ciepła i farmę paneli słonecznych. Nie dojść że (usunięte przez administratora) na podatkach zatrudnia na najniższa krajową reszta pod stołem. Właściciel kawał (usunięte przez administratora) i cha. Klientów traktują podobnie jak się da pieniądze już (usunięte przez administratora). Człowiek nie nadaje się do niczego tworząc projekty maszyn nie potrafi stworzyć bez 2 letniego poślizgu zawsze poprawki

@boczek

Popieram kolegę właściciel (usunięte przez administratora) i gbur do tego (usunięte przez administratora) a reszta to tak jak kolega napisał wyżej najniższa krajową a reszta to ponad stolem pozdrawiam panie Piotrze mniej kłamania więcej dotrzymywania słowa (usunięte przez administratora)

Praca do kitu

Co mogę powiedzieć o tej firmie ?? Nic ciekawego umowa na najniższą krajowa reszta pod stołem rozmowa kwalifikacyjna to jakaś kpina

Zakup ładowacza

Również nie polecam firmy Spaw-Met jest to firma nieuczciwa do awarii ładowacza przyjeżdżali 7 razy po czym nadal go nie potrafią doprowadzić do 100 % sprawności ładowacz jest na gwarancji lecz cały szef wielki odmawia dalszego serwisowania maszyny oraz nie chce zwrócić pieniędzy za zakupioną maszynę niestety aby nauczyć ich szacunku do klienta oraz że nie są pępkami świata pozostaje droga prawa którą oczywiście zastosuje. NIE POLECAM OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TRZYMAĆ SIĘ JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY !!!

Jakie są mocne strony pracodawcy P.P.H.U. „SPAW-MET” Sebastian Ziemba?

luki

Kłamstwa, zdrady i wciskanie ludziom kitu. Oby ręka sprawiedliwości dosiegnela kiedyś właściciela i jego żonę, chociaż patrząc na marne życie które wiodą bez pieniędzy, szacunku, miłości i dzieci to już chyba zaczęła dosięgać. Oliwa nieżywa ale sprawiedliwa

Er
@luki

Brak szacunku do ludzi, w niektórych przypadkach kilkumiesięczne oczekiwanie na wypłatę. Oby los odwdzięczył się za wszystko...

@Er

Poważnie było tak jak piszesz? Bo jeśli tak to może zamiast losu wymienisz prawo? PiP nie zwróciłby uwagi chociażby na te wspomniane opóźnienia w wypłatach?

Jakilossss
@Lidia

Przecież pip nałoży karę i wezwie do naprawienia sytuacji, już to grali w tej firemce , dodatkowo co może pip kiedy na umowie masz najniższą krajową a reszty nie ma jak udowodnić bo żadnych rozliczeń godzin pracownik nie dostaje nawet nieoficjalnie

@Jakilossss

No a teraz nowy ład nie miał czegoś takiego wprowadzać jak demaskowanie dorabiania na czarno czy coś? Bo ta druga część bez umowy chyba pod to podchodzi czy źle rozumuję?

barbara

Jego mocne strony to krętactwa kręci wszystko i wszystkich. Jedną wielką ściemą. Nadaje się na polityka.

@barbara

I to tak dalej niby sobie od miesięcy trwa? Bo to podejrzane może się zacząć zdawać jednak. Chyba że Twoja opinia nie jest na aktualny okres tylko na jakiś sprzed lat?

Pacik
@Lidia

Ty tam masz jakieś etat PRowy? Jeśli tak to uzasadnij sprzedaż firmy przez twojego pana i brak płatność kontrahentom

@Pacik

Nie patrzycie na takie wypowiedzi bo to są osoby z gowork które wypisują takie rzeczy żeby podtrzymać dyskusje.

Arnold Boczek

Ludzie ciśnijcie Sebastiana o wasze pieniądze, walczcie do końca!! Gościu jak nie ma głowy do interesów to niech sie za takie nie bierze, ale to nie jest wasza wina i nie powinniście ponosić za niego konsekwencji. Trzymam kciuki za Was :)

Pacik
@Arnold Boczek

Firma się zamyka? Pracownicy bez pieniędzy? Pracujesz w tej firmie? Napisz coś więcej o co chodzi

@Pacik

A tak właściwie to wierzysz w te sugestie zawarte w swoich pytaniach?

Wojtek

Hmm a jakie trzeba mieć kwalifikacje żeby w ogóle się do firmy dostać ? Pracowałem na maszynach ale nie wiem czy np nie oczekują ukończonych kursów jakichś ?

Dorota
@Wojtek

Nie domagać się o wypłatę

Oleg
@Dorota

Czy to prawda że wiele osób zwolniło się w ostatnim czasie?

@Dorota

Ale tylko na początku przyjąć taką taktykę, a jak dobra umowa siądzie to wtedy można się domagać? ;)

Luluje
@Lidia

Chyba nie dotrwasz do czasu "dobrej umowy" żyjąc bez wypłaty. Chyba że jesteś wolontariuszem i chcesz wspierać tych państwa swoją dramowa pracą i ciągle słyszeć że to chwilowe problemy. A starzy pracownicy mówili że problemy z wypłatami są od 2019 roku.

@Luluje

Od końcówki 2019? Bo w takim razie mogą zrzucać winę na pandemię?

O!!!

Nie polecam

Czy w P.P.H.U. „SPAW-MET” Sebastian Ziemba odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Tak, rekrutacje są zewnętrzne jak również i wewnętrzne. Wszystko zależy od stanowiska pracy oraz kwalifikacji kandydatów.

Witamy serdecznie!

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy

Przedstawiciela Handlowego/ Handlowca

Osoby zainteresowane  prosimy o kontakt:

Aktualność
Firma Spaw-Met poszukuje Freelancera!!!

Jeśli cenisz sobie:

• elastyczny czas pracy

• możliwość pracy z domu i z każdego innego miejsca na świecie

• dowolność w wyborze projektu, nad którym chcesz pracować

• samodecyzyjność.

Jeśli posiadasz:

• prawo jazdy kat. B.

• znajomość obróbki metodami CNC, cięcia laserowego, gięcia, walcowania, spawania

• znajomość rysunku technicznego.

• umiejętność samodzielnego analizowania i kalkulowania zapytań ofertowych oraz dokumentacji technicznej,

• wiedzę w zakresie maszyn (branża spożywcza) a temat automatyzacji procesów technologicznych nie jest Ci obcy

To nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dodatkowo gwarantujemy:

• Miłą atmosferę

• Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
E-mail: biuro@spawmet-inox.pl

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jaki jest okres rozliczeniowy w P.P.H.U. Spaw-Met Sebastian Ziemba? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Do 10-tego dnia każdego miesiąca, za miesiąc poprzedni.

Witamy serdecznie!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy chętne osoby do pracy na stanowiskach:

Spawacz/ Ślusarz

Kierowca/ Zaopatrzeniowiec/ Magazynier

Przedstawiciel handlowy

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
Pracownik.

Świetna atmosfera w pracy, szef propracowniczy, stawki są przyzwoite i wypłacane w terminie. Firma z dużym potencjałem i w fazie intensywnego rozwoju.

orzeł czy reszka
@Pracownik.

Zgadza się, warunki poprawiły się jeszcze na plus, ponieważ firma od ostatniego roku baaaaaaaaaaardzo mocno się rozwinęła. Polecam serdecznie!

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. „SPAW-MET” Sebastian Ziemba - Mstów

• Jak się pracuje w P.P.H.U. „SPAW-MET” Sebastian Ziemba?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. „SPAW-MET” Sebastian Ziemba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. „SPAW-MET” Sebastian Ziemba?

P.P.H.U. „SPAW-MET” Sebastian Ziemba
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.

P.P.H.U. „SPAW-MET” Sebastian Ziemba