Opinie o Kolekt Wiesława Tyburska w Międzychód

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kolekt Wiesława Tyburska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kolekt Wiesława Tyburska o rekrutacji.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kolekt Wiesława Tyburska w Międzychód

Praca w firmie Kolekt Wiesława Tyburska się opłaca? Podobno można zarobić nawet 4400 PLN. Czy to prawda?

KaMal

Wiać i z daleka . Pracowałem tam, i choćby dali 6000netto nie wrócę.

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoim doświadczeniem? Nie widać zbyt wielu wieści o przedsiębiorcy Kolekt Wiesława Tyburska w mieście Międzychód, może ktoś z pracowników da znać co u nich się dzieje?

@Tom

To chyba komentarz sponsorowany. Nijak się ma do prawdy. Pomiatanie pracownikiem,(usunięte przez administratora) zachowanie. Pracy ogrom a płacą grosze.

Kacha Nowy wpis

A na dzień dzisiejszy potrzebni są tu magazynierzy? Mąż zrobił uprawnienia na wózki i chce się przebranżowić, ale nie ma doświadczenia. Czy dostałby tu pracę mimo, że doświadczenia nie ma? Jest sumienny i szybko się uczy. Proszę o info czy z tego tytułu miałby mniejsze wynagrodzenie niż inni....

Młody Nowy wpis

Rozmowa ok. Chociaż coś poczułem trochę ładowanie kitu i bajek. Byłem na dniu próbnym, za który nie dostałem złamanego grosza. Praca to praca powinna być zapłata. Oferują grosze, zero za nadgodziny. Bajki typu raz wrócisz wcześniej raz później, pytałem innych, są nadgodziny notorycznie. To pod PIP podlega. To co oferują za wypłatę to kieszonkowe a nie pieniądze za pracę . Szukają jeleni na Facebooku i OLX. NIE POLECAM !!!! Nawet na rozmowę kwalifikacyjną iść szkoda czasu jest więcej wartościowych firm i za lepsze pieniądze.

Rysiek

Ktoś tu z firmy pisał o jakiś potrącaniu z wypłaty ale nie podał żadnego przykładu. To może ktoś inny napisze, czy to prawda i za jakie zdarzenie jaką kwotę mogą odciągnąć? I czy to są czyjeś arbitralne decyzje, czy opiera się to o zapisy w umowie o pracę bądź regulamin, który dają do zapoznania? I mam nadzieję, że na spokojnie można to sobie przeczytać? Chciałem pierwotnie pytać o robotę dla kierowcy samochodu dostawczego. Było kiedyś takie ogłoszenie z UoP na okres próby. I jak długo on trwa w tej firmie i co po nim? UoP na czas nieokreślony, jakaś podwyżka?

KaMal Nowy wpis
@Rysiek

Arbitralnie uznanie twojej winy i potrącenie. Jak szukasz czegoś z kodeksu pracy to nie tutaj

AleksP.

Nie polecam pracy w tej firmie. Wykorzystywanie pracownika w każdy możliwy sposób , ogrom obowiazków , niedoceniane pracowników , bezpłatne nadgodziny , brak atmosfery oraz zgrania. Pensje na najniższym szczeblu. Zero zrozumienia człowieka , za każdą szkode wyrządzoną podczas pracy ściągają z wypłaty. Przemiał ludzi , nie ma mowy o pracy w jednym zespole . Nikt nie szanuje synów 'wlascicielki' firmy która jest nią tylko na papierze. Groźby karalne w kierunku pracowników. Wydawanie przez szefostwo poleceń nie zgodnych z harmonogramem pracy. Kłamstwa , (usunięte przez administratora) na porzadku dziennym !!! Słabe zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy , firma która dosłownie powstała na "trupach" - były przypadki targnięcia się na życie niestety udane. Straszenie pracowników sądami i policja . Monitorowanie na kazdym kroku , montowanie nowych kamer bez wcześniejszego poinformowania pracowników. Oszukiwanie klientów firmy "Kolekt" oraz Klientów synów właścicielki prowadzących inne działalności dotyczące handlu czesciami samochodowymi. Wspólczucie dla obecnych pracowników. Jeśli to czytasz ODPUŚĆ SOBIĘ adekwatne łamanie praw pracownika a może i człowieka . INSPEKCJA PRACY i Urzad Skarbowy to jedyne instytucje które mogą zrobić coś tym burakom i temu syfowi na kółkach .

Tom

Pracowałem i jestem zadowolony i to bardzo mlo spędzony czas a jeśli ktoś pszenica o wykorzystywaniu to chyba się myli albo coś przeskrobał polecam pracę tam

Joanna
@Tom

"Przeskrobał"? I co odnośnie tego insynuujesz? Że jednak za karę może dojść do takich sytuacji jednak?

KaMal Nowy wpis
@Tom

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kolekt Wiesława Tyburska? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Spedytor?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

SUZI

Nie jest to prawda . Znam pracowników co niektórzy muszą płaszczyć się przed szefostwem o podwyżkę. Pieniądze i ich korzyści są dla nich ważniejsze niż ich pracownicy . Najlepiej żeby każdy robił za darmo bo I tak odciągają za kazdą głupotę . Szefowie są bardzo ebnieci .

Krystyna
@SUZI

Ale co masz na myśli, że odciągają za każdą głupotę. Składki i podatek każdy musi płacić, chyba że o coś innego Ci chodzi?

@Krystyna

Krystyna czy Katarzyna? Za każdą pomyłkę osobista , wypadek podczas pracy odciągają pieniądze. W tej firmie nie ma premii . Kombinowanie na każdym kroku z umowami .

R.b.rt

Generalnie na umowie najniższa krajowa, reszta pod stołem, jeden błąd i potrącone z pensji. Nie docenia się pracownika tylko wymaga pracy w nadgodzinach za darmo. (usunięte przez administratora) jeden na drugiego to norma.

KaMal

Wiać i z daleka . Pracowałem tam, i choćby dali 6000netto nie wrócę.

Firma Kolekt Wiesława Tyburska poszukuje kandydatów na stanowisko Przewoźnik. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

SUZI

DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Szukajcie uczciwych pracodawców.

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Kolekt Wiesława Tyburska?

SUZI

Żadnych . Nawet w niektórych przypadkach nie pytają o prawo jazdy . Przekłamują cała rzeczywistość . O nadmiarze pracy człowiek dowiaduje się z dnia na dzień . Na rozmowie jest pięknie

SK26

Chcielibyśmy tą drogą podziękować za rzetelne dostarczenie przesyłki i bezinteresowną pomoc Pana Tomka T. przy wniesieniu na piętro przedmiotu kłopotliwego ze względu na gabaryty. Brawo Panie Tomku. Dotychczas mieliśmy co najmniej mieszane, a raczej złe doświadczenia z kurierami w tym względzie.

Cześć, zaciekawiła mnie ta firma bo jest niedaleko mnie, w jakim stanie są tam samochody kurierskie? Chyba ze można jeździć swoim?

Grzegorz78889

Witam. Czy ma ktoś jakieś opinie na temat pract w tej firmie?

anonim 234
@Grzegorz78889

Nikomu nie polecę tej firmy, pewnie administrator zaraz usunie wpis. 3000 do 3500 brutto to bzdura, Ciężko dostać umowę brak organizacji, bardzo dużo jest na głowie i ciągle ktoś od Ciebie coś chce a Ty już masz masę na głowie, jeżeli chodzi o godziny pracy to już wgl kpina , niby od 9 do 16:30 hahahha bywa tak ze jak lecisz gdzieś w trasę to musisz być na firmie o 6:30 a wracasz około 18 do 19 a zapłata normalna bez nadgodzin, lusterko przetrzesz co się każdemu zdaża to za wszystko płacisz TY i pracodawca nigdy nie potrafi docenic pracownika jak chcesz coś zrobić dobrze dla tej firmy ahaaa i na każdym kroku jesteś monitorowany i żadnych dodatkach nadgodzinowych nie ma mowy .

Zostaw merytoryczną opinię o Kolekt Wiesława Tyburska - Międzychód

• Jak się pracuje w Kolekt Wiesława Tyburska?

Zobacz opinie na temat firmy Kolekt Wiesława Tyburska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kolekt Wiesława Tyburska