Opinie o Tomasz Szewczyk w Wierzchowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tomasz Szewczyk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tomasz Szewczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Szewczyk w Wierzchowo

Jak długo czekaliście na odzew z Tomasz Szewczyk? Oddzwaniają zawsze?

Czy pracownicy dość często rozstaja się w niezgodzie z firmą czy to akurat jednorazowa sytuacja, o której pisała jedna Pani jakiś czas temu na forum? I zastanawiam się czy nie dochodzi do pomylenia Pracodawców? Chodzi o to, że nie widzę podanej nazwy firmowej a pkd wskazuje, że Pan jest chyba lekarzem? Ja tu przyszłam z ofertą od firmy ubezpieczeniowej. Dla jasności co to za branża?

MM Nowy wpis

Nie chce być niesprawiedliwa wobec Pana Tomasza Szewczyka .Zawdzięczam mu to ,że podpisał pięknie się zachowując umowę ze mną i mogłam z nim współpracować ,nie musiałam rozstać się z tą firmą. Chociaż jest bardzo młodym managerem umiał stworzyć miłą atmosferę .Nie było doskonale .Nie zrozumieliśmy się. Odeszłam .Odczuwałam trudy pracy w zawodzie i niesprzyjające warunki życia. Nikt z nas nie jest doskonały .Pewnie chciałby naprawić i poprawić co było niedobre. Ja to właśnie robię .Nie chcę go krzywdzić. Powinien mieć szanse poprawić swoje życie .Chcę żeby wybaczył mi co ma mi za złe. Ja jemu wybaczyłam. ŻYCZĘ JEMU SZCZĘSCIA i ZDROWIA. Jego firmie życzę dobrego rozwoju .

MM Nowy wpis

Jestem autorką tej dobrej opinii o Tomaszu Szewczyku . Napisałam ,że jest dobrym managerem i dobrym człowiekiem. Współpracowałam z nim. Rozwiązałam moją umowę z tą firmą .Tomasz Szewczyk nie jest dobrym człowiekiem i dobrym managerem .Tomasz Szewczyk jest (usunięte przez administratora)

Witold

Ktoś wspomniał na początku roku że firma może nie istnieć. W sieci nie znalazłem żadnych takich informacji. Ale nie ma też żadnych nowych rekrutacji. To firma jednoosobowa czy zatrudnia pracowników? Skoro właściciel był chwalowny jako dobry manager to chyba miał pracowników pod sobą? Ktoś ma info na ten temat?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tomasz Szewczyk? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
mm

może już nie istnieje

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Tomasz Szewczyk?

MM

komputer

Renata
@MM

ale to mowa o pracy zdalnej czy o pracy stacjonarnej w firmie? nie mogłam zadnego info o tej firmie pod tym nazwiskiem znaleźć :( firma jeszcze działa?

Świetny menedżer

sympatyczny człowiek .Umiejętny i dobrze zorganizowany oraz pracowity. MM

Tomasz Szewczyk jest dobrym

Jest dobrym menedżerem. MM

Bardzo dobry menadżer i dobry,

Bardzo dobry menadżer i dobry, sympatyczny człowiek .Umiejętny i dobrze zorganizowany oraz pracowity. MM

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Szewczyk - Wierzchowo

• Jak się pracuje w Tomasz Szewczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Szewczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Szewczyk?

Tomasz Szewczyk
  • Długa 43