Opinie o Marfab-Bud Monika Noga w Jodłownik

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Marfab-Bud Monika Noga. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Marfab-Bud Monika Noga o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marfab-Bud Monika Noga w Jodłownik

Jak się pracuje z ludźmi z Marfab-Bud Monika Noga?

Pracuś Nowy wpis

Z ludźmi roznie ale z szefem ok . Wymaga dużo ale i uczy wiele .

Czy firma Marfab-Bud Monika Noga w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Szef Nowy wpis

Nie finansuje bo nowych pracowników nie potrzebuje .

Fifik

Ludzie nie mogą później odzyskać swoich ciężko zarobionych pieniędzy

@Fifik

Jakoś płacono mi na czas

Bo to prawda .

Marek M

Witam pracowałem w tej firmie ponad pół roku i miło wspominam nie zgadzam się z opinniami powyżej poprostu piszą je ludzie którzy chcą zarabiać a nie pracować pozdrawiam właścicieli krys i mon

@Marek M

Wszystko ok.

@Lucjan

Widać, że zaangażowany jesteś tutaj jeśli chodzi o wypowiadanie się na temat firmy. Może napisałbyś coś więcej o samych warunkach tutaj itp? Bo niestety większość negatywów tu jest rzuconych, a może Ty wniesiesz coś konstruktywnego o nich? ;)

@Wanda

Nie wiem gdzie pani widzi same negatywy skoro ocena ponad 4 to skalę macie do 8 10 czy więcej?

@Andrzej

O właśnie chodziło mi głównie o ten dość treściwy komentarz Pana Darka, do którego się Pan odniósł. Z tymi używkami to tak na poważnie? Bo jeśli tak to czemu nikt tego nie zgłaszał?

@Wanda

A co tu do szgłaszania każdy ma swoje życie.

@Andrzej

Czyli w firmie to jest akceptowalne, żeby pracownicy takie rzeczy robili?

@Wanda

Nie jest akceptowalne ale takie jest teraźniejsze społeczeństwo a zwłaszcza młodzi ludzie .

@Wanda

Jak pani zdarzyła zauważyć negatywy biorą się w większości przez to że pracownicy przesadzali z (usunięte przez administratora)i zostali zwolnieni .

@Andrzej

No właściwie to tak, skutkiem czego dochodzi do nieporozumienia odnośnie tego jak ktoś firmę może postrzegać, dlatego zaskoczył mnie brak większej reakcji w tym zakresie. To teraz podczas rekrutacji jest przeprowadzana jakaś lepsza selekcja, żeby problem się nie powtórzył?

@Wanda

Już nie ma selekcji z tego co wiem mają pracowników na stałe . Takie czasy że ludzie się nie rozwijają intelektualnie tylko cofają. Dotyczy to życia prywatnego jak i zawodowego .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Marfab-Bud Monika Noga spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Pracuje i jest bardzo dobrze bo można się czegoś nauczyć i być pod okiem fachowca . A że nie można pić I ćpać w pracy to niektórych to boli mocno .

Daro

Nie polecam Firmy z okropienstwem traktuja czlowieka przerwa do marzenie wieczne wyzwiska kierowane w strone pracownika nie doceniaja pracy pracownika ciagle wiecznie malo niby zrobil umowa nie ma mowy o umowie oszukuja klamia to xo tam sie wyprawia w firmie nadaje sie do Prokuratury czepiania o nic szukanie za co by tu nie zaplacic placa grosze nie pakujcie sie w tą firme szef szantażuje zastrasza pracownikow i to co dzien udaje milego malo tego wlazi butami w zycie prywatne ludzi mam nadzieje ze ktos w koncu zakonczy dzialalnosc tej firmy oszustow i klamcow pracowalem tam miesiac i kasy nie zobaczylem do tej pory dojezdzalem z dzierzoniowa rozmowa kwalifikacyjna wyglada tak ze podjeżdża ten niby szef i obiecuje cuda na kiju klamstwo za klamstwem

Jacek
@Daro

Napisałeś dość niepochlebny komentarz o firmie. Wspominasz w nim o umowie o pracę. Możesz napisać jakie kontrakty są stosowane w firmie dla nowych pracowników. Zlecenie, czy na czas określony?

@Daro

Co ty chłopie piszesz pracowałeś ze mną razem u Krystiana i co pokazałeś chyba lenistwo .

@Daro

Pracowaliśmy razem z Darkiem tylko kolega za dużo nie umie a telefon cały czas w ręku i z tego co wiem wypłata co tydzień a kolega wiecznie zaliczki a później dziwne ze wypłaty nie ma lub mało. A dojazd do pracy szef zapewniał.

@Lucian

czyli to była opinie niezadowolonego pracownika tak? A orientujesz się czy umowa o pracę na czas nieokreślony wchodzi w grę?

Sebastian
@Daro

Pracowałem tam i jak się pracuje utrzciwie szef płaci jak trzeba .

@Lucian

Zgadzam się z kolegą Pan Darek nie umiał nic a telefon ładował trzy razy dziennie tyle z niego korzystał

Tak jest możliwa

@Daro

Panie Darku o Panu to chyba krąży legenda w miejscowych firmach słyszałem że lubi Pan telefon w pracy tak jak i piwko z plecaka a o używkach nie wspomnę .

Naciak

Nie polecam ludzi! (usunięte przez administratora)Zatrudniają ludzi bez umowy tłumacząc że dadzą ja później co jest kolejnym kłamstwem.. Później traktują tak pracownika że sam musi odejść bo nie ma innego wyjścia i z wypłatą za swoją ciężka pracę można się pożegnać.. I jak się człowiek upomni o swoje ciężko zarobione pieniądze to dostanie parę wyzwisk i tyle.. Jak najdalej od takich ludzi!

Krystian
@Naciak

Co ty piszesz za bzdury . Ile pracowałeś ?

@Naciak

Proponuję byś spojrzał na siebie .

Beata
@Lucian

Lucian, a Ty pracujesz czy pracowałeś? I co z tą umową, otrzymałeś pierwszego dnia, czy musiałeś się upominać?

Sebastian
@Naciak

Traktują ludzi bardzo dobrze . Nie lubią leniów i pijaków .

@Beata

Nikt się o nic nie upomina . Szef sam wychodzi na przeciw .

@Beata

Nie trzeba się upominać . Wystarczy pracować i chcieć coś dać od siebie . A i nie każdy załuguje na umowę czy też ubranie robocze.

Magdalena
@Sebastian

A zdarza się u was że szef sprawdza was alkomatem??

@Naciak

Zamiast pisać głupoty weźcie się do pracy

@Tomek

Zdaje mi się, że oni wszyscy i tak już tu nie pracują to raczej nie ma co ich gonić? ;) A jak aktualnie sytuacja wygląda w zespole, na dzień dzisiejszy też są tacy co narzekają i lekko odstają czy wręcz przeciwnie?

Może ktoś z obecnych pracowników podzieli się informacjami na temat pracy w firmie? Jak wygląda rekrutacja w firmie Marfab-Bud Monika Noga w miejscowości Jodłownik?

Lucian

Rekrutacja jak u większości pokaż umiejętności jak ktoś tylko gada a nie robi tylko później wypisuje bzdury .

Zostaw merytoryczną opinię o Marfab-Bud Monika Noga - Jodłownik

• Jak się pracuje w Marfab-Bud Monika Noga?

Zobacz opinie na temat firmy Marfab-Bud Monika Noga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marfab-Bud Monika Noga?

Marfab-Bud Monika Noga
4.6/5 Na podstawie 18 ocen.
  • 10A
    58-262 Jodłownik