Opinie o Walus Trans Marlena Walkowiak w Szczaniec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Walus Trans Marlena Walkowiak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Walus Trans Marlena Walkowiak o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walus Trans Marlena Walkowiak w Szczaniec

Perko

Otwarcie można powiedzieć ,ze są psychiczni ..sami alkoholicy i ćpuni, którzy myślą ze są nie wiadomo kim . życzę tej firmie jak najgorzej i mam nadzieje ze trafia na takiego, który doprowadzi ich do życia pod mostem możne wtedy naucza się traktować ludzi jak choćby ludzi .. co do Adriana i Marleny ...upośledzeni ludzie, którzy maja klapki na oczach i jak nie jest tak jak chcą to traktują człowieka jak śmiecia . nie polecam i nie życzę nikomu takich przygód po latach pracy potrafią potraktować z buta za parę slow szczerości . tfu niech zdychają

Byly pracownik
@Perko

Zgadzam się z kolegą wyżej. Jak kogoś interesują przemyty do UK to jak najbardziej taka firmę można polecić.

Więc, tak: O (usunięte przez administratora)szef wie i ma świadomość. O (usunięte przez administratora)szef wie i ma świadomość. Potocznie daje przyzwolenie, byle by auta wyjechały. Wynagrodzenie lipa, płaci względnie humoru. Brak kontaktu z szefostwem. Obstawia się ludźmi. Zjeżdżasz z trasy i Lipton ice tee. Co innego na rozmowie a co innego realia. Spedycja 8 rano i nic ich nie interesuje. Rotacja bliska 100 kierowców na rok ????????????

Pracownik Nowy wpis

Byly kierowca Nowy wpis

Czy nadal są słabe zarobki ? Czy mozna dalej przewozić dragi ?"do dziś dnia się to robi począwszy od belgii" Czy zmieniła się postawa szefa wobec pracowników?

Perko

Byly pracownik Nowy wpis
@Perko

Jeżdżę już parę miesiecy i nie mam na co narzekac, nie wiem skad tyle negatywnych opini. stawka jak na busa wysoka, jak wyjezdzam o 23 to dniowka nie jest liczona to fakt, ale jak wracam o 2-3 to zawsze. wyplata zawsze na czas, mozna sie dogadac z zaliczkami nie ma problemu a za darmo kasy nikt ci nie da wiec ile dni wyjezdzisz tyle kasy bedziesz mial. Jeżdże w systemie 3 na 1 ale jak chcialem dluzej lub krocej to mozna sie dogadac

Łucja
@Tomek

Jak to mówią "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" :) Pewnie wcześniej było gorzej, stąd te negatywne opinie. Fajnie że jesteś zadowolony. Mógłbyś jeszcze napisać ile zarabiasz?

Pedro Nowy wpis
@Tomek

Ile jest do ręki?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Walus Trans Marlena Walkowiak.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Arek

Prawda, notorycznie przeladowane auta (i rób tu spalanie), wyjazdy najczęściej ok 21 (czyli nieplatny dzień, a cisniesz nockę, bo na rano trzeba być), jak stoisz bez kursu to potrafią wypalić że też będzie nieodpłatnie. Jak wyżej- przeladunki też za darmo. Zdarzały się też kursy niesprawnym autem. Omijanie niektórych odcinków to normalka, dla nich pieniądz w kieszeni, a twój czas nieistotny. No i Marek-właściciel. Straszny burak i dziad. Fakt, u siebie czuje się tak pewnie, że potrafi się przysadzic, a i rzekomo z łapami skoczyć. Lokalny pan, poza swoim Szczancem jest zwykłym łapciem.

Aleksander
@Arek

Brzmi to niezbyt zachęcająco. Przepraszam, że zapytam, ale w takim wypadku, gdzie zdarzały się niepłatne postoje, to ile wynosiła pensja pracownika w danym miesiącu? Chciałbym orientacyjnie to ustalić.

Arek
@Aleksander

Nie powiem Ci dokładnie. Inną dniowka na Polskę, inna na miedzynarodowke. Ile najezdzisz tyle będzie. Nikogo nie interesuje, że może wyjść Ci bieda. Z takiego przykładu dziadostwa to jeszcze mi się coś przypomniało. Paczki na święta- zapomnij, nie dla Ciebie. Rozwozisz po klientach przy okazji kursu. Powaga ???? nie wierzyłem, póki nie przeżyłem. (usunięte przez administratora)

Mała Mi
@Arek

masz racje . niedorozwinięci ludzie . oby kiedyś za to co robią z ludźmi zapłacili . salut szanującym się kierowcom nie jeżdżącym w tej patofirmie

Gustaw

Nikt na siłę nie trzyma w firmie. Idealnie to z pewnością nigdzie nie jest ale chęci do pracy na pewno potrzebne są wszędzie!

Mała Mi
@Gustaw

jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. więcej takich idiotów to mniej będzie tropów

Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Walus Trans Marlena Walkowiak w miejscowości Szczaniec? Czy jest osoba pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami?

Grzegorz

Temat jest bieżący , jeszcze tam oficjalnie pracuje , pracodawca charakteryzuje się wyjątkową butą oraz chamstwem(usunięte przez administratora)

@Grzegorz

Dodam jeszcze że to jest firma "rodzinna" prowadzona przez małżeństwo państwa Walkowiak . Oficjalnie byłem zatrudniony w firmie Walus trans Marek Walkowiak to ta sama firma , wszystkie dokumenty oraz rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzała p. Marlena Walkowiak .

Potwierdzam w 100 %

@Grzegorz

Dokładnie siedzą razem w biurze , ona atrakcyjna kobieta nie pasuje do tego "kogoś"

Harnas

Szukają jeleni. Ostatnio nawet (usunięte przez administratora) Adrianek kierowcę z busa wywalił razem z jego rzeczami. Zero szacunku dla kierowców. A spedycja ich to tez pożal się boze waldus ma generalnie w (usunięte przez administratora) czy jedziesz 20 godzin, jest zlecenie laduj i jedz

Tonik

Czy w tym roku potrzebują kierowców.? Jakie warunki pracy i zarobki?

Ona

Mój przyjaciel jeździ tam od kilku miesięcy . Fakt najeździ się ale nie narzeka. Chce się zarobić to trzeba jeździć. Robi Anglię i naprawdę sobie chwali. Więc każdy ma inne zdanie.

Kierowca

Firma wywiązuje się z umowy pieniążki na czas polecam.

Kurczę , nie kumam tej firmy , po co te kłamstwa na rozmowie ? a w realu je . . e sz nocki i kilometry , jakieś smsy żeby omijać jabeke bo tam ściągają na wagę , kur w .. a najpierw ładują po 1700 kg a potem sms : nie jedż przez jabeke , dziad nic więcej .

Grzegorz

Witam, trafiło i mnie.... Przestrzegam wszystkich przed podjęciem pracy w firmie Waluś Trans z miejscowości Szczaniec. Przez pierwsze 3 kółka wszystko ok, potem stopniowo co raz większy nacisk na dłuższą jazdę, brak czasu na posiłki czy też toaletę aż w końcu próba wykorzystania do prac mechanicznych. Przy wypłacie dowiadujesz się że brak jest kilku stówek, po zadaniu pytania dlaczego? Otrzymujesz odpowiedź że za wyjazdy we wtorek wieczorem nie płacimy ????, praca w kółkach pl-GB kółka miejsc zał i rozł, częste przeładunki(niepłatne) agresywny szef grożący pobiciem lub też jak on to mówi : zaraz tam będę i ci wytłumaczę ???????? zdecydowanie mega dziad nie polecam.

Pierdzikonik
@Grzegorz

Kolego aż tak źle? Ja właśnie dostałem propozycję pracy u nich

Zostaw merytoryczną opinię o Walus Trans Marlena Walkowiak - Szczaniec

• Jak się pracuje w Walus Trans Marlena Walkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Walus Trans Marlena Walkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Walus Trans Marlena Walkowiak?

Walus Trans Marlena Walkowiak
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 81
    66-225 Szczaniec