Opinie o Lmpak P.P.H.U. Mariusz Lewandowski w Goleniów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lmpak P.P.H.U. Mariusz Lewandowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lmpak P.P.H.U. Mariusz Lewandowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lmpak P.P.H.U. Mariusz Lewandowski w Goleniów

Aldona Nowy wpis

No takiej niepewności to ja nie lubię ze nie wiem w zasadzie jaka umowa mnie czeka a na zleceniu nie mam zamiaru robić. Czy tu w ogóle na start jest szansa żeby dostać wariant o pracę? idą na rękę?

Klara Nowy wpis

Praca w miarę fajna, ludzie (usunięte przez administratora)(oczywiście nie wszyscy), ale jest sporo osób naprawdę mega, zarobki ????to zależy ile dni przepracowanych, ile godzin ale czasem można zarobić fajne pieniądze, niestety umowa zlecenie, nie wiadomo kiedy normalna umowa, co do,, kierownika", to zależy od jego dnia, nie bardzo potrafi zarządzać ludźmi i produkcją,a jego żonka to już wg, więcej stoi i gada niż pracuje(a to zwykły pracownik jak inni) a inni muszą (usunięte przez administratora)jeśli chodzi o premie świąteczna, to też zależy od widzimisi szefa, raz da raz nie da.Ale ogólnie atmosfera spoko.

Jaka atmosfera jest między działami w Lmpak P.P.H.U. Mariusz Lewandowski?

Anna Nowy wpis

Witam, @Pracodawca czy są przyjęcia do pracy?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Lmpak P.P.H.U. Mariusz Lewandowski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Lmpak P.P.H.U. Mariusz Lewandowski odbywa się również w języku angielskim?

Klaudia

Od 13.02.2023 firma działa w Redostowie,nowa hala,lepsze warunki jeśli chodzi o miejsce no i ogrzewanie.

Czy w Lmpak P.P.H.U. Mariusz Lewandowski występują paczki/bony świąteczne?

Klaudia

Na święta premia świąteczna,od 13.02.2013 firma przeniesiona do Redostowa,nowa hala,lepsze warunki jeśli chodzi o miejsce pracy no i w końcu ogrzewanie ????.

nie polecam

szukają pracowników co chwilę zwalniają pracowników co chwile pewnie, złozyłem u nich zamówineie (usunięte przez administratora)mi przyszło - jaki szef tacy pracownicy, jacy pracownicy takie produty - nie polecam

@nie polecam

Z rur z pod dachem kapie woda na głowę wuzek widłowy jeździ na butle gazowa po chali zamkniętej gdzie jest zakaz truje ludzi gazem w podłogach dziury umywalka rozwalona ze można ręce pokaleczyć i czarno od pyłu syf wszędzie szatnia malutka wspólna z mężczyznami że nawet nie można się przebrać brak obuwia i ubrania roboczego od pracownika ani korków do uszu a jest bardzo głośno zima jest tak zimno że trzecia w ciepłym ubraniu grubej kurtce czapce i szaliku pracować by wytrzymać nie polecam.

Maja

Świetna praca,mili ludzie i miła atmosfera,polecam,można dobrze zarobić.

Andy
@Maja

Ile można zarobić bez nadgodzin?

@Maja

Dobrze zarobić? Rozmawiałam z pracownikami na święta nic nie dostali 2700 z tylko zarabiają za pełną frekwencję bo jak nie to mniej umowa zlecenie nie chce dać o pracę słabe warunki pracy straszny (usunięte przez administratora) w łazience bardzo zimno z grubej kurtce zimowej mi było zimno dojście do pracy po błocie nie ma chodnika ani asfaltu.

Witam, firma ciągle poszukuje pracowników na olx, czy ludzie nie mogą się utrzymać czy są zwalniani ?

Michu
@Marcin

Warunki pracy na hali w okresie zimowym, kurtka, dwie bluzy, czapka szalik , a nadal jest zimno , temperatura po 6 stopni przy pracy głównie siedzącej lub stojącej.

@Marcin

Byłam na okresie próbnym który miał trwać 3 dni a przeciągnął się do tygodnia jeszcze nie dostałam wszystkich pieniędzy oszukano mnie za 250zl umowy nie dostałam mimo że się sprawdziłam bo szef się tłumaczył że gdy byłam na kwarantannie to nabrał tyłu Ukraińców że narazie nie ma miejsc pracy i jak tylko się coś zwolni to w pierwszej kolejności zadzwonią do mnie i bym sama się dowiadywała raz w tygodniu czy się zwolnił miejsce to mnie wezmą na umowę zlecenie wyzysk w biały dzień nie polecam!!!

@Marcin

Zamiast 19.70 najniższa krajowa to 14 mi zapłacił! A za sobotę normalnie zapłacił zamiast +50/.

ona

@Marcin aż taka rotacja może jest?

Tonik

Jak nastroje w firmie? Czy epidemia wprowadziła wiele zmian w pracy?

Martyna

@agnieszka a da się awansować ?

Agnieszka Kobzowska

Pracowałam tam prawie 2 lata,super atmosfera,dobre zarobki,praca nie dla obiboków tylko dal tych co cenią prace.Premie za nie opuszczanie dnia pracy,dodatkowo na święta bonusy,niestety musiałam odejść bo urodziłam .Na pewno tam wrócę.

Maja

Super praca,dobre zarobki,polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Lmpak P.P.H.U. Mariusz Lewandowski - Goleniów

• Jak się pracuje w Lmpak P.P.H.U. Mariusz Lewandowski?

Zobacz opinie na temat firmy Lmpak P.P.H.U. Mariusz Lewandowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lmpak P.P.H.U. Mariusz Lewandowski?

Lmpak P.P.H.U. Mariusz Lewandowski
  • Stargardzka 60