Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.

Opinie o Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.

On

Witam chcialem sie podzielic moja opinia bylem na rozmowie jako informatyk pierwszy etep to byla rozmowa oczywiscie naobiecywane nie wiadomo co jaka to wspaniala firma drugi etap w pruszczu kilka godzin aby sprawdzic umiejetnosci w tym momencie mialem wrazenie ze sa nie przygotowani odpowiedzialny za to byl Pan Lucjan . Ale mysle sobie ok . Na drugi dzien dzwonia ze sa bardzo zadowoleni ale zapraszaja na kolejny etap to juz bylo dosc dziwne bo mial odbyc sie w gdynii , oczywiscie pojechalem na miejscu okazalo sie ze to jest zewnetrzna firma z ktora sie do konca nie umowili i rekrutacja miala polegac na podlaczeniu komputerow i zrobieniu porzadkow z kablami nie wiem co to mialo pokazac wiedzac wczesniej nawet byl nie pojechal . Na domiar hamstwa nie zostalem poinformowany wczesniej ze przesuwaja na za tydzien bo nikogo nie bd na miejscu do przypilnowania nas rj mnie i Lucjana . Zostalem odeslany do domu od tamtego czasu zero tel . Bardzo dziwna sprawa . Mieli zwrocic koszt dojazdu i kase za godziny stracone, oczywiscie juz czekam 2 miesiace pan lucjan przez ten czas nie odbieral tel i po pewnym czasie mial wylaczony. Mialem wrazenie ze ta rozmowa to tylko dlategonze ludzi do zrobienia czegos za nich im brakowalo . Bardzo malo profesjonalne podejscie do pracownika odradzam ta firme

Iza
@On

Przykro mi, że masz takie doświadczenia z Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K. Mam nadzieję, że uda Ci się jakoś skontaktować z firmą i wyjaśnić tę sprawę. Napisz, jeśli coś się zmieni.

@On

Dziękuje Panu za opinię dotyczącą procesu rekrutacji na stanowisko Informatyk. W jej obliczu w przyszłości bardziej podkreślimy kandydatom fakt, że proces rekrutacji składa się kliku etapów sprawdzających ich wiedzę , na które kandydat musi być przygotowany starając się o pracę na tak odpowiedzialnym i poważnym stanowisku. Na stronie internetowej są dostępne dane kontaktowe przedstawiciela każdego działu a nasza polityka otwartości nie powinna zniechęcać do wykorzystywania tego gdy jest taka potrzeba. Kandydaci zostali sprawdzeni pod względem ich umiejętności i możliwości dalszego rozwoju w wymagającym środowisku. Jeżeli się ktoś nie stawił na kolejny etap rekrutacji to oczywiście nie przeszedł jej. Życzymy Panu wielu sukcesów zawodowym.

On

Witam byłem na rozmowie kwalifikacyjnej jako informatyk po pierwszym spotkaniu zostałem zaproszony na drugie do Pruszcza potem drugie do Gdyni na miejscu się okazało że mam podłączyć komputery dla zewnętrznej firmy która nie była do końca poinformowana i oczywiście zostałem odesłany z kwitkiem . Miałem dostać zwrot kosztów dojazdów oczywiście po wielu telefonach pan Lucjan postanowił nie odbierać tel i już czekam dwa miesiące . Pragnę jeszcze dodać że pierwsza rozmowa przebiegła szybko na drugiej tzn próbie nie byli przygotowani miałem wrażenie że jest wielka spontaniczność nie polecam tej firmy naciagaja ludzi

Em

Hej, może ktoś coś więcej powiedzieć nt. Specjalisty ds logistyki? Warto aplikować ?

Maciej
@Em

Pracodawca na tym stanowisku oferuje wynagrodzenie etatowe plus system prowizyjny, szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego. Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży usług logistycznych możesz aplikować. Opisz później przebieg rozmowy kwalifikacyjnej, jakie warunki pracy Ci zaproponowano i czy rekrutacja przebiegła pomyślnie?

Staszek

A ja uważam, że nikt nie chce kupować kota w worku więc robią test. Firma dobra i dba o swój wizerunek.

Czy kandydat na stanowisko Młodszy Spedytor w firmie Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
cała prawda

Warto napisać to na forum jak firma, która kreuje się na wielce profesjonalną stosuje nielegalne zagrywki dla potencjalnych kandydatów. Pomijając bajki na rozmowie rekrutacyjnej, firma proponuje DARMOWE dni próbne, wciskając, że oczywiście dostaniecie za nie kasę, gdy Was zatrudnią. Zdesperowani ludzie szukający pracy zgodzą się. Na dniach próbnych każą dzownić i pozsykiwać klientów - oczywiście przedstawiając się jako pracownik firmy northgate, podkreślam, że wcześniej nie została podpisana ŻADNA UMOWA o dniach próbnych, czy cokolwiek. Fajnie tak wziąć kilku ludzi, którzy na czarno bez umowy znajdą potencjalnych klientów, po czym poinformować, że rekrutacja zakonczona, no nie?:) Takie wykorzystywanie do pracy bez umowy nadaje się do zgłoszenia w PIP. Omijać szerokim łukiem jeśli szukacie poważnego pracodawcy, bo to jedna wielka kpina. Pomiając opinie jaką ma firma w branży, że nawet podwykonawcy omijają szerokim łukiem.

@cała prawda

@Cała Prawda Nie możemy pozostać obojętni wobec, tak poważnych zarzutów. Celem przeprowadzenia udanej rekrutacji, każdemu zaproszonemu kandydatowi poświęcamy czas, po to by mógł lepiej poznać charakter pracy jaką proponujemy, a nam ocenić, czy kandydat będzie spełniał oczekiwania. Jest to powszechny element rekrutacji. Klarownie przedstawiamy proponowane warunki, łącznie z przebiegiem procesu rekrutacyjnego. Krzywdzące staje się dla nas zatem stwierdzenie, jakoby firma miała wykorzystywać kandydatów. Prosimy pamiętać, że przy poważnych zarzutach bardzo łatwo o pomówienie. Na ten moment wskazujemy kontakt bezpośredni: asystent.z@northgatelogistics.pl aby wyjaśnić wątpliwości jakie zostały wskazane.

Ruda

Bylo zle, jest lepiej. Pani Prezes powinna zwrocic uwage na swoich kierownikow i na to ,jak komunikuja sie z pracownikami. Niektorym chyba sodowka za bardzo uderzyla do glowy. Niemniej jednak ktos tu przyjmuje krytyke i stara sie cos zmienić.

Tulza

Widzę, że kazali ludziom podbić ocenę, która z 1/6 nagle wyskoczyła na 4/6 przy samych negatywnych opiniach poniżej...

Pracowalem w tej firmie wszystko poniżej to prawada (poza Jakubem )on jest spoko polecam wizyte pipu tutaj Ciagla presja na wyniki budzet ciagle rosnie marna kasa a traktuja Cie gorzej niz psa

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Northgate Logistics Anna Krzyśko-Vasković w mieście Starogard Gdański? Czekamy cały czas na nowe sprawozdania od Was!

pracujący

zarobki tragedia, traktowanie ludzi jakaś porażka - (usunięte przez administratora) bez dwóch zdań. Niekompetentne osoby, które szkolą pracowników(Pan J.)stosuje poniżanie , obrażanie, przeklina jednym słowem mobing na całego...moje zatrudnienie pewnie skończy się sprawa w sądzie to być może Pani Prezes przejrzy na oczy. Firma powinna być pod stała kontrola PIP. Pracowałem w wielu miejscach ale to przechodzi wszelkie granice - podstawowy szacunek dla człowieka na poziomie zero.

Potencjalny klient

Pani Aniu suknie przepiękne , fryzura i makijaż też niczego sobie jak gwiazda filmowa zawsze wygląda Pani na firmowych fotografiach i to chyba tylko tyle..... czas pomyśleć o pracownikach swoich własnych, którzy na to wszystko dla Pani i męża ciężko pracują.... organizuje im się igrzyska czytaj wyścig szczurów muszą pozyskać nowego klienta nie patrząc na fakt iż np.dana firma już nawiązała współpracę z Państwem... brak kontroli nad tym odstrasza klientów od Pani firmy. Poddaję do głębokiego przemyślenia i zastanowienia się nad tą kwestią.

Sprawiedliwa

Pip na Panią i jej yorki trzeba nasłać. A Wy się obudżcie nie jesteście cipeuszami chyba prawda? Czasy niewolnictwa się skończyły i tego że jak się splunie wam w twarz to powiecie że deszcz pada...

Sprawiedliwa

Zaszczuci pracownicy napuszczani jeden na drugiego...urządzony wyścig szczurów za maaaarne pieniądze. Nie polecam tej firmy ze względu na traktowanie brutalne ludzi którzy pracują na kosmetyczkę Pani prezes

Sprawiedliwa

Brawo dla tej firmy...typowe zachowania pracodawcy żeby prać mózgi pracownikom....zysk i tylko zysk...im więcej z siebie dają tym bardziej im się śrubę dokręca. Jesli się nie szanuje pracowników jak myślicie...warto korzystać z ich usług? Klienci zostaniecie współwinni krzywdy tych ludzi

Ruda

Absolutnie nie polecam firmy Northgate Logistics. Pracownik w tej firmie jest nieszanowany i traktowany jako '' maszynka '' do robienia pieniędzy. Jeśli chodzi o zarobki - są bardzo niskie. Podstawa z tego co się orientuje jest 1700zł + premia.... Premia jest niska w stosunku do wykonywanych targetów, a pracodawca wynajduje wszelkie możliwe sposoby do tego, by je obniżyć. Wymagania nieustannie rosną, jednakże w żaden sposób nie mają przełożenia na wynagrodzenie. Nie ma żadnych dodatków pozapłacowych np. karty multisport, dodatków na święta Nie ma motywacji, a wręcz przeciwnie - działania zarządu prowadzą do demotywacji pracowników. Problem z urlopami, o wszystko trzeba się prosić, dopominać.

How to say

Tragedia Moje sugestie dla Northgate Logistics Anna Krzyśko-Vasković: Więcej rzetelności! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie oszukiwać klientow

Pracownik miesiąca

Słabo to wygląda, nie polecam. Bardzo duże ciśnienie na kasę, małe zarobki w stosunku do włożonej pracy. Dużo wulgaryzmów

Ciekawska
@Pracownik miesiąca

Można wiedzieć jakie stanowisko zajmowałeś/zajmowałeś w NORTHGATE LOGISTICS SP Z O O?

Zostaw merytoryczną opinię o Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.