Opinie o Smart Gym Michał Kordowski w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Smart Gym Michał Kordowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Smart Gym Michał Kordowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smart Gym Michał Kordowski w Sopot

Ojojoj Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Miałam przyjemność pracować w jednym z klubów na Śląsku. Ogólnie praca za najniższą krajową, a milion różnych obowiązków. Jesteś recepcjonistką, sprzątaczką, trenerką, ochroniarzem i do tego prowadzisz sociale. Sama umowa, którą się podpisuje ma jakieś 12 stron i jest w niej pełno podpunktów o różnych karach finansowych. „Dynamiczny zespół”, ponieważ każdy się zwalnia po kilku miesiącach. Menadżerka ma kompleks wyższości. Zawsze ma pretensjonalny ton głosu, czy to do klienta czy pracownika. Ma zerowe zaufanie do swoich „kolegów” z pracy. Ciągłe pretensje i sprawdzanie co robią pracownicy. Dwukrotnie byłam ofiarą (usunięte przez administratora) Czy to gdzieś zgłosiłam? Nie. Czy żałuję? Tak. Najgorsza praca jaką miałam w życiu. Strata czasu i nerwów. Nikomu nie polecam.

Beza Nowy wpis

Bardzo nieprzyjemna i nieprofesjonalna rozmowa rekrutacyjna do jednego z górnośląskich oddziałów na stanowisko „smart asystenta”. Nie dość, że osoba przeprowadzająca rozmowę sobie wyszła na dłuższy czas to jeszcze przeprowadzała rozmowę w tonie pogardliwym, a gdy widocznie coś jej nie odpowiadało czuć było wręcz jej zażenowanie i poczucie wyższości. W skrócie - w tej firmie poszukują jeleni, którzy nie będą tylko recepcjonistami, ale też najlepiej jakby byli ekspertami w dziedzinie treningu - i to dosłownie, układanie ćwiczeń treningowych pod konkretne strefy na siłowni to jedno z zadań. Najlepiej jakbyś znał generalnie wszystko w tej dziedzinie, po trening z ćwiczeniami, aż po wszystkie maszyny i narzędzia na siłowni. No i jeszcze suple. Myślę, że to raczej zakres pracy trenera. A, no i oczywiście to wszystko za najniższą krajową, czyli nie jesteś trenerem, ale fajnie by było jakby jakiś jeleń z taką wiedzą się znalazł co by przyszedł pracować za najniższą. Jeśli nie sprostasz tym oczekiwaniom to możesz odczuć po całym procesie rekrutacyjnym, że to z tobą coś jest nie tak i czego tu w ogóle szukasz. Tragedia.

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w przedsiębiorstwie Smart Gym Michał Kordowski w miejscowości Sopot? Jak dotąd nie ma informacji związanych z zatrudnieniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Smart Gym Michał Kordowski - Sopot

• Jak się pracuje w Smart Gym Michał Kordowski?

Zobacz opinie na temat firmy Smart Gym Michał Kordowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Smart Gym Michał Kordowski
  • Józefa Czyżewskiego 5 lok. 3