Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Jufi Jakub Wajda w Łodygowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo-Usługowa Jufi Jakub Wajda. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Handlowo-Usługowa Jufi Jakub Wajda na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Jufi Jakub Wajda w Łodygowice

Karol Nowy wpis

Zdarzają się u was wyjazdy w delegacje ?

Adam 29 Nowy wpis

Rowniez mialem kolosalne problemy z tymi oszustami! Z tego co wiem to cwaniaki zmiebily nazwe i dalej z ludzi robia ...a na Wajde szkoda slow...

Andrzej Nowy wpis

Również zostaliśmy "wystawieni" przez Centrum Okien i drzwi z Łodygowic. Nie zrealizowali zamówienia (żeby być precyzyjnym zamówiliśmy całość stolarki i drzwi wejściowe), zaliczka była od całości, po wielkich bojach wstawili tylko drzwi do zwrotu zaliczki się nie poczuwają... Nie wspomnę już o stratach jakie ponieśliśmy z powodu nie dotrzymania umowy. Mocno nie polecam!

Łukasz Nowy wpis

(usunięte przez administratora) nie wpłacać żadnych zaliczek bo pieniądze przepadną wcześniej nazywali się centrum okien i drzwi łodygowice proszę poczytać opinie i omijać szerokim łukiem !!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Firma Handlowo-Usługowa Jufi Jakub Wajda? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Łodygowice
Early Stage
logo firmy SPRZEDAWCA
Łodygowice
Netto Sp. z o.o.
Anty Neo

Dawniej: CENTRUM OKIEN I DRZWI Łodygowice. Teraz: NEO - OKNA . To jest ta sama firma pod innym szyldem. Nadal oszukują i wyłudzają pieniądze. Nie płacą dostawcom . Wszyscy ich już znają. Banda oszustów. Bracia Wajda i handlowiec Jeremiasz. Uważajcie na nich.

Dorota

A może poprostu zrobimy pozew zbiorowy??

Paula

Nie polecam firmy teraz dzialaja i oszukuja ludzi pod szyldem neo okna okna zamontowali 2 rozwalili i pol roku czekamy na wymiane obiecuja terminy ze przyjda a nie przychodza banda oszustow nowa pani w biurze na poczatlu wydawala sie ok a tak naprawde tez ladna z niej oszustka sciemnia tak jak wszyscy w tej firmie omijac szerokim lukiem

Patryk 27

(usunięte przez administratora) !!! Omijać z daleka. Wojciech Wajda to krętacz ściemniacz i oszust. Dla niego kłamstwa to chleb powszedni. Jak wpłacisz pieniądze to już jest porobione, dopuki jeszcze nie dostaną to coś zrobią po wielkich mękach. Nie polecam nikomu. Teraz działają pod szyldem Neo okna pana Jakuba T. Wszystko jedna banda oszustów.

DOROTA

Witam Mieliśmy z nimi też przeprawe . zamówiliśmy okno bo byli najtańsi a wiadomo jak przy budowie przez pół roku nie nas zbywali ze okno się produkuje umawiali się na rzekomy montaż i nie przyjeżdżali a jak dzwoniliśmy to wyłączone telefony o wszystkich trzech właścicieli tej firemki a na sam koniec po wielu awanturach na tym ich pożal się boże sklepiku dowiedzieliśmy się że okno jeszcze nawet nie zostało wyprodukowane!!!!!! oczywiście pieniędzy nie chcieli oddać. UWAGA NA NICH CENTRUM OKIEN I DRZWI OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

...

(usunięte przez administratora)! Uwazajcie na nich a w szczegulnosci na druga firme p. Jakuba centrum okien i drzwi biora zaliczki i kontakt sievyrywa na okna czekamy pol roku juz oszusci p. Marta siedzaca w biurzevposluguje sie innym nazwiskiem niz nosi

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Jufi Jakub Wajda - Łodygowice

Firma Handlowo-Usługowa Jufi Jakub Wajda