Opinie o Paka Trans Justyna Piechowska w Klawkowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Paka Trans Justyna Piechowska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Paka Trans Justyna Piechowska o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paka Trans Justyna Piechowska w Klawkowo

KOR

Na temat pana który się wypowiedział jako sama prawda. Jest to kierowca który pracował w naszej firmie ale został zwolniony dyscyplinarnie za nadużywanie alkoholu, jest to kierowca z okolic Starogardu. Pozostawił samochód załadowany na parkingu i poinformował że nie może jechać dalej ponieważ troszeczkę wypił. I to taka cała prawda. Moja firma zatrudnia 6 kierowców nie zmiennie, aktualnie dokupujemy 2 pojazdy ponieważ firma się rozwija i niema żadnych kłopotów finansowych. Tabor jakim dysponuje to auta z 2016-2017 rok. Mamy podpisaną umowę od 1,5 roku i przynosi nam bardzo korzystne relacje współpracy.

Rafal.S
@KOR

Proszę się nie ośmieszać, firma nie ma żadnych zadłużeń?...Znam osobiście z 5 kierowców co powygrywali sprawy w Sądzie o nie wypłacenie zarobionych pieniędzy, brak zgłoszenia do zusu itp...Dla osób zainteresowanych mogę prywatnie przesłać pismo które otrzymałem od Pani komornik dług Tych Państwa wynosi ok 900tys wobec różnych podmiotów które komornik próbuje ściągnąć....

Saunowy Grześ Nowy wpis
@KOR

Kłamstwo na kłamstwie i kłamstwem pogania Nie płacą kierowcom, ZUS nieopłacony Pan Grzegorz sprawia dobre wrażenie i na tym siękończy Nie umie prowadzić auta, umie (usunięte przez administratora) ludzi i biegać w maratonach Samochody to złom Nikt przy zdrowych zmysłach nie podpisałby umowy z tym naciągaczem Pewnie chroni go żona

25.02 kółko Holandia z OLX

Witam Przestrzegam przed firma KOR sp z.o.o z klawkowa (Chojnice) Właściciel ( (usunięte przez administratora) ) wystawia regularnie ogłoszenia z chojnic na kółko do Holandii, Belgii. Żadnej umowy. Osobiście rozmawiałem z oszukanymi kierowcami ( kwoty od 1500zl do kilkunastu bądź Nawet kilkudziesięciu tysięcy) Widziałem pozwy do sądu. Auto bez systemów oplat drogowych ( toll colecty, viaTOLL i inne zabrane i pewnie dożywotnio zablokowane ( jedziesz na własną odpowiedzialność.( Złapie cię Bag czy polizei i bulisz z własnej kieszeni tak jak pisali to poprzednicy Drzwi od naczepy trzeba łomem otwierać, firanka też ledwo co chodzi. Opony stare i niektóre łyse. Ja odpuściłem po załadunku. Wróciłem na bazę. Pieniądze zapłacone za dzień pracy lecz trzeba było wspomnieć natychmiastowym wezwaniu policji i inspekcji wrazie niezapłacenia. Żadnej umowy Tankowanie po 100l blikiem. Kilka stówek zarobione ale stres i nerwy nie były tego w ogóle warte.

Jeszcze jedno Nowy wpis
@25.02 kółko Holandia z OLX

Chcecie zobaczyć pozwy i dowiedzieć się więcej dzwońcie do Matiego(1.5tys (usunięte przez administratora) numery z opini są prawdziwe) Wiesiu (usunięte przez administratora) na 12tys. Z innymi nie rozmawiałem osobiście ale kontakty są do ogarnięcia. Łącznie jest kilkanaście osób. Uwaga po moim powrocie na pseudo bazę kolejne ogłoszenie o kółko na Holandię ( które trzeba dokończyć). Może zapłaci jak się (usunięte przez administratora) pali ( nawet z góry) ale nie warto kierowcy.

Katarzyna Nowy wpis
@25.02 kółko Holandia z OLX

Widziałeś pozwy? :D Napisać na kartce wszystko można. Pytanie czy jakaś sprawa realnie toczy się?

Rafal.S Nowy wpis
@Katarzyna

Ja Pani odpowiem,tak widziałem Pozwy 4 kolegów co u tego kogoś pracowało mało tego jestem jedna z osób co też złożyła pozew i go wygrała,mało tego sprawy kończą się z takimi dowodami po 2 posiedzeniach,ten ktoś bo nazwać go człowiekiem to by było żałosne nawet się nie wstawia na rozprawy wyroki są wydawane beż jego udziału...A dla uwiarygodnienia proponuje się udać do Pani Chyly komornik w Chojnicach. Gdyby nie ochrona Covidova na na zadłużenia zostało już przeznaczony dom tego kogoś. Jest to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jakich mało mam nadzieję, że za te wszystkie przekręty i (usunięte przez administratora) zgnije w więzieniu,albo ktoś mu wymierzy sprawiedliwość. Tak Grzegorzu Piechowski Kara Cię nie ominie.

Mati

Firma (usunięte przez administratora) Brak zusu. Brak pensji. Opinie pozytywne wstawiane przez złodzieja. Sprawa w sądzie walczymy w prawie 10 kierowców. Chcesz info na temat firmy zapraszam 608305872. Drugi kolega 739520595...….. sądzimy się o wypłatę ponad 2 lata

Hahaha
@Mati

Chętnie się z Wami skontaktuje. Grzesio to (usunięte przez administratora) jakich mało. Człowiek pozbawiony honoru, kłamca. Postrzegani mnie że jeżeli dasz mu palec to urwie ręka. Tak było. Tankowanie za własne pieniądze żeby móc jechać. Oplaty za tunele własną kartą bo dwie KORowskie zablokowane. Brak opłaconych autostrad w reichu=mandat dla mnie. Co z tego że oddał.kase.skoro w papierach u Niemca wisze? Sobota 21. Maniek umiera 100km od Chojnic.zero pomocy. "Nic nie mogę, rano.wysle.samochod po naczepe". Zorganizowałem holownik, załatwiłem odwiezienie mnie do domu (tacho i tak nie pozwalało jechać dalej). To się dowiedziałem że za podwozie mi nie odda, A w ogóle.to co nie stać na moje usługi. We.wtorek wieczorem. Po 2 dniach czekania na wyjazd. Pewnie znalazł kolejnego farmera na kurs. UWAGA: gość robi dobre wrażenie przy pierwszym kontakcie!!!!

Sama PRAWDA

Firma Kor i PakaTrans to jedno i to samo. Ten sam pracodawca ktory jest tchórzem, unika pytan i odp. NIE rejestruje w ZUS-ie. Brak płynności finansowej w firme. Problemy z tankowaniem, nigdy nie ma kasy i musisz czekac do nastepnego dnia aż laskawie przeleje kase na karte. Nie rozlicza sie na czas.Jest zlodziejem, kantuje jak może i kreci caly czas. A jak sie zwolnisz to zapomnij o pieniądzach. Obiecuje zlote góry ze niby ladunki 1 do 1 a w rzeczywistosci masz od 3 do 15 rozladunkow. Niby od pon do pt a tak naprawde najlepiej dla niego to tylko niedziela jest dla kierowcy. Auta zniszczone i wysluzone. Klamoty jak h... Naczepy w jeszcze gorszym stanie, porażka i dramat ze sprzętem. Nigdy nie odbiera tel nawet jak jestes w trasie. Prowadzi Cie spedycja a on umywa rece. Najlepiej dla niego to wgl nie miec z nim kontaktu. Gość nie ma prawa jazdy na kat C+E, nigdy nie byl w trasie i nie ma pojecia o prowadzeniu firmy transportowej. Kierowcy sa traktowani jak zło konieczne w tej firmie.(usunięte przez administratora) Ludzie! Nie dorabiać (usunięte przez administratora)!!!

@Sama PRAWDA

Pracuje od roku w firmie KOR . Jest nas 6 kierowców i każdy dostaje wynagrodzenie na czas i zgodnie z ustaleniami. Tankowanie mamy na wybranej stacji i zawsze tankujemy na pełny tydzień. Auto które mam jest 2017 roku Man 300 tys. przebiegu, więc nie rozumiem skąd taka wiedza i oczernianie firmy Kor.

Hahaha
@pracownik

W tej poznał się Boże firmie najnowszy Maniek jest 2014 Po co kłamiesz Trollu?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Paka Trans Justyna Piechowska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Panie Grzegorzu.,Kiedy oddasz mi moje 2000 zł? Kierowca z Sępólna .. cały miesiąc siedziałem u niego za fajerą . O pieniądze 3 miesiące jeździłem. Coś wywalczyłem Ale i tak nie oddał mi całości.2019r styczeń luty.

Sama PRAWDA

Naprawde przestancie sie osmieszac. Probujecie sie wybielic piszac klamstwa. A prawda jest taka ze do dzis dnia nie dostalem pieniedzy za swoja prace. I wiem dobrze i wy wiecie ze nie TYLKO ja !!!! Tak samo pita i świadectwa pracy. Mało tego nawet zus skladki nie ma tak samo jak wgl zgloszenia. Zadnej deklaracji. Smieszni jestescie tak jak i wlasciciel ktory do dzis dnia nie odbiera tel i unika kontaktu. A co do waszej wypowiedzi ...ŻENADA, rozstalismy sie w zgodzie i ten pożal się Boże zestaw został zostawiony na pseudo bazie (bez żadnego socjalu, nawet rąk nie ma gdzie umyc, załatwić swoje potrzeby fizjologiczne, itd itd ...). Powtarzam klejny raz nie dorabiać dziada bo to (usunięte przez administratora) i tyle. Ciekawe dlaczego macie ogloszenia ze szukacie na tylko jedno kółko?? Hmmm.... pewnie po to zeby kolejnego naiwnego oszukac i mu nie zapłacić !!!!!

No wzięli się do roboty organy ścigania

Helena
@Piotr

Niestety, jestem nowa na tym forum i w związku z tym nie za bardzo wiem, co miałeś na myśli. Byłabym bardzo wdzięczna, jakbyś jeszcze raz spróbował to wyjaśnić. Wypowiadasz się jako klient Paka Trans czy jako pracownik tej firmy?

Rafał

Nie POLECAM pracy w tej firmię...Pieniedzy nie zobaczycie na pewno. 3 Sprawy wygrane już w Sądzie Pracy.

Dodaj komentarz o firmie Paka Trans Justyna Piechowska w miejscowości Klawkowo i miej wpływ na to jak wygląda polski rynek pracy. Jak oceniłbyś tego pracodawcę?

Takie firmy nie mają prawa istniec. Gdzie nasz służby kontrolne z prokuratura włącznie.

Michał Wolerman

Nie płaci na czas , (usunięte przez administratora) kierowców , stanie na bramkach z braku pieniędzy na koncie. Tankowanie co 200km przez ciągły brak pieniędzy . Nie wypłaca pieniędzy kierowcą. Dużo kierowców zostało oszukanych przez tą firmę i do tejbpory nie oddał pieniedzy za pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Paka Trans Justyna Piechowska - Klawkowo

• Jak się pracuje w Paka Trans Justyna Piechowska?

Zobacz opinie na temat firmy Paka Trans Justyna Piechowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paka Trans Justyna Piechowska?

Paka Trans Justyna Piechowska
  • Kościerska 11a