Opinie o P.P.H.U Jarosław Lipiak w Luboń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.P.H.U Jarosław Lipiak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.H.U Jarosław Lipiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U Jarosław Lipiak w Luboń

Ciekawy

Widziałem, że ostatnio pojawiło się ogłoszenie o pracę, czy możecie powiedzieć jak wygląda sprawa urlopów, sobót, wynagrodzenia? W obsłudze klienta projektujemy? Jakich programów używamy?

Kontur Nowy wpis
@Ciekawy

Nie wygląda,praca bez umowy a jesli juz to jakis smiec typu zlecenie, soboty jak najbardziej mile widziane za stawke netto umowiona, stawki brutto nie ma bo po co ma byc, przeciez wiadome ze podatek odprowadzi sciemniony, a chorobowe? Aby takie dostac wpierw trzeba byc ubezpieczonym chyba

Kontur

Omijac szerokim łukiem, ba najlepiej obwodnicą, jesli chcesz poznac janusza z memow to masz okazje tam! Jesli jest jakies paragraf w kodeksie pracy to gwarantuje- tam jest złamany

Robert Nowy wpis
@Kontur

Jestem pracownikiem tej firmy od 20 lat, gdyby coś było nie tak szukałbym zatrudnienia w innej firmie. Nigdy nie ma problemu z wynagrodzeniem, zawsze jest na czas co jest bardzo ważną kwestią w dzisiejszych czasach. Od samego początku otrzymałem umowę o pracę, a wszystkie składki są odprowadzane terminowo.

Kontur Nowy wpis
@Robert

Jeszcze mi może powiedz że zus masz wypłacany od pełnej kwoty zarobków,temu (usunięte przez administratora)słowo "nadgodziny" przez gardło nie przechodzi, a "pojęcie płatny urlop"to zagadnienie nazbyt abstrakcyjne

Bogumiła Nowy wpis

Jestem jedną z pierwszych klientek i taka rzetelnosć, profesjonalizm cechuje firmę Pana Jarosława Lipiaka .Z usług tej firmy korzystają moi najbliżsi i dalsze pokolenie Zawsze z kulturą i doradztwem ze strony szefa firmy można wykreować piękny model kuchni .Moja jest klasyczna, ale dzieci robiły sobie nowoczesną wersję i zawsze byliśmy zadowoleni na 102 procent. Pozdrawiam z wyrazami szacunku Bogumiła

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Jarosław Lipiak - Luboń

• Jak się pracuje w P.P.H.U Jarosław Lipiak?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U Jarosław Lipiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U Jarosław Lipiak?

P.P.H.U Jarosław Lipiak
  • Konarzewskiego 24