Opinie o Ogrodowski Damian D-Art Firma Budowlana w Jankowice Rybnickie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ogrodowski Damian D-Art Firma Budowlana. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ogrodowski Damian D-Art Firma Budowlana o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogrodowski Damian D-Art Firma Budowlana w Jankowice Rybnickie

Cześć, widzę ze zainteresowaniem cieszy praca jako kosztorysant, parę osób już pytało o to stanowisko, co natomiast z fizycznymi / operatorami? Mam sile w rękach i papiery. Spróbowałbym pracy na którejś z maszyn przedstawionych na stronie. Jaka teraz jest godzinówka?

O jakich długach w ogóle mowa? Nikt z pracowników nie skarżył się na poślizgi w wypłatach... Czy wiesz coś, czego nie wiedzą inni? Mój chłopak chciał sie tam dostać do pracy

123 Nowy wpis

Jak to możliwe? gdzie można znaleźć potwierdzenie? Tak się składa, że dokładnie w dniu, gdy został opublikowany ten komentarz pojawiła się oferta od firmy w sieci. stroicie sobie żarty? Chciałem poczytać jak się jeździ na tej wywrotce, na którą teraz są poszukiwania. Mam doświadczenie chociaż wiem, że nie jest wymagane

Łąkowa Nowy wpis

Totalna porażka, pracownicy wulgarni. Dno!!!

Nick Nowy wpis

Witam jak z pracą i płacą w tej firmie ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ogrodowski Damian D-Art Firma Budowlana się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Sabrina

Po wpisach widzę, że nie tylko mnie zainteresowała tamta opcja na zatrudnienie jako kosztorysant. Ciekawa mnie tegoroczne zarobki czy ktoś je poda? Wtedy były to kwoty od 6,9 rys do 8,3 tys, a jak jest w tym roku? I jak oceniacie atmosferę przy Tulipanowej? Jaka jest aktualna kadra?

Czy Ogrodowski Damian D-Art Firma Budowlana ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak

Oczywiście wszyscy cisną oczywiście byle pogrążyć. Jako pracownik nie mam zarzutu, absolutnie. Nigdy nie dogodzisz. ????

Małgorzata

Niedawno szukali kogoś do pracy na pozycję Kosztorysant - Inżynier przygotowania produkcji. Wiecie może czy jest tutaj jeszcze opcja awansu? Pisza tam o premii uznaniowej, wiecie wedle czyjego uznania jest ta premia i i le może wynosić?

Dostawca

Firma nie zapłaciła za towar. Kontakt jest utrudniony. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na @. Podejrzewam, że jest więcej osób w mojej sytuacji, a powyższy post z nr telefonu może być prawdziwy. Jeśli ktoś ma obawy względem firmy to niech będzie ostrożny, ponieważ może się przejechać.

Proszę przesłać dane do faktury na naszego maila, być może Państwa faktura nie dotarła do nas i nie została zaksięgowana za co z góry bardzo przepraszamy.

A ile trwało zanim sprawa się rozwiązała i dostaliście pieniądze? Ps. mam nadzieje ze to prawdziwy kontakt, a nie jakaś reklama :(

Małgorzata

Kontaktował się może ktoś kto miał z nimi styczność czy jednak problemów nikt nie ma?

szef

ta firma nie prowadzi względem firmy żadnej sprawy

@szef

Czyli te wszystkie komentarze odnośnie windykacji względem firmy są fałszywe?

Małgorzata

Czy w firmie dzieje się coś nie tak? Bo widzę, że ostatnio jakieś firmy windykacyjne się tu reklamują, a ktoś napisał, że firma mu coś odzyskała. To jest ustawka jakaś czy jest się czym martwić?

ania

bardzo polecam nam ten Pan odzyskał

Dlaczego Pan ogłasza się na stronie innego pracodawcy? Nie wydaje mi się żeby firma była bankrutem z tego co sprawdziłam w internecie ?

Mkpolsl

Ja osobiscie obserwuje prace firmy w Połomi- przebudowa ul Szkolnej. Dezorganizacja to najslabsze z określeń... Kierownik budowy zamiast auta firmowego powinien dostac rower lub buty robocze, aby się przeszedł i cokolwiek widzial na budowie. Robią i poprawiają, a godziny lecą...Mysle, ze ten pan inż. jest cienki, bo dobremu pracownikowi trzeba zaplacić... Na budowie to ToiToi nie uswiadczysz, bo pracownicy (tez ukraińcy) srają i szczają po krzakach... Ta firma to porazka, przynajmniej takie na chwile obecną robią wrazenie....

@Mkpolsl

Wszystkie roboty przygotowawcze rozpoczynamy od zorganizowania zaplecza włącznie z sanitariatami, z których powinni korzystać pracownicy. Roboty poprawkowe podyktowane były koniecznością dostosowania tego co zostało zaprojektowane do istniejących warunków terenowych.

Miro
@Mkpolsl

W Raciborzu na drodze 935 (usunięte przez administratora) z firmy Ogrodowski dwa lata dłubią i skończyć nie mogą. Takie firmy nie powinny istnieć .

@Miro

Szanowny Panie, w zakres robót firmy Ogrodowski wchodziło wykonanie ponad 9000 metrów rurociągu oraz zabudowanie ponad 300 wpustów deszczowych, roboty drogowe nie wchodziły w zakres. Zamawiający tj. Zarząd Dróg Wojewódzkich Katowice, nie miał żadnych uwag co do jakości wykonywanych robót pomimo bardzo wygórowanych standardów.

pomocy

czy ktoś wie gdzie wykonują jakieś prace?

Zostaw merytoryczną opinię o Ogrodowski Damian D-Art Firma Budowlana - Jankowice Rybnickie

• Jak się pracuje w Ogrodowski Damian D-Art Firma Budowlana?

Zobacz opinie na temat firmy Ogrodowski Damian D-Art Firma Budowlana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ogrodowski Damian D-Art Firma Budowlana?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ogrodowski Damian D-Art Firma Budowlana
  • Tulipanowa 38