Opinie o P.P.U.H. LM Technika Maciej Mużyło w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie P.P.U.H. LM Technika Maciej Mużyło. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.U.H. LM Technika Maciej Mużyło o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.U.H. LM Technika Maciej Mużyło w Poznań

Leon

Obecnie zatrudnia pracowników do oracy W Niemczech obsługuje targi. Pieniądze ma wyłączne od zwierzchników. Niestety pracownikom nie wypłaca żadnych pensji . Na koniec pracy znika i zostawia ich w Niemczech na lodzie bez gotówki i możliwości powrotu do domu. Ochydne. Ludzie mają rodziny i zostają z niczym. Mam nadzieję że spotka tego człowieka odpowiednią kara..

Aga
@Leon

Pozostawil pracownikow na pastwe losu i nie wyrobil sie ze zlecenia.

mak łasuch

tyle lat i nikt nic z tym Panem nie robi a zwykłą babcie za sprzedaż bez paragonu ukarają . Pan w 2017 pożyczył sprzęt do tej pory nie oddał . sprawa była zgłoszona na policje i oczywiście na tym się skończyło a (usunięte przez administratora) ludzi coraz więcej. Tak działa nasze cudowne Polskie prawo

Beata

A zatrudnia jakichś pracowników? Ciekawa jestem czy skoro są jakieś problemy z płatnościami dla kontrahentów to czy wypłaty dla pracowników są terminowo

Jaki jest wkład kierownictwa P.P.U.H. LM Technika Maciej Mużyło w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

gość Nowy wpis

Pierwsze relacje są miłe, zachęcające Pełne obietnic Szkoda że kończą się brakiem wypłaty, komornikami ,sądami itd

XYZ Nowy wpis
@gość

Dobrze, że wszedłem na portal, bo chciałem rozejrzeć się za pracą, ale nie bardzo mogę sobie pozwolić na niewypłacanie pensji. Swoją drogą to wszyscy pracownicy musieli czekać za kasą i długo to trwało?

Renata
@Leon

A nie ma żadnej umowy by pracownicy potem mogli się ubiegać o te pieniądze?

@Renata

(usunięte przez administratora) ,lawirant,omota uwiedzie Jak wydoji dokładnie do gołej sķóry Bierze się za nową ofiarę . Nie jego a Ciebie ściga policja,prokurator,komornicy DLACZEGO NIEMA KLATKI DLA OPINII INNI POSZKODOWANI

@Zimowy_poranek

Ja rozmawiałem z kobietą w sprawie pracy przy targowisku i niedługo się wybieram

zimowy_poranek
@Anonim

Jeśli nie wierzysz tym wpisom.Droga wolna pracuj za za wypłatę równą zero Zainwestuj kasę w jego biznes . Powodzenia

@Anonim

I co wybrałeś się już? Bo sama teraz ciekawa aż jestem jak to w końcu jest

@Anonim

Jedź Obyś nie obudził się z rękąw w nnocniku

@Zimowy_poranek

Mam duży problem z właścicielem tej firmy. Bardzo proszę o kontakt - 602x550x800

Danuta

Ten problem wystąpił po tym jak się tam wybrałeś? Co się stało?

Aga Nowy wpis
@Leon

Pozostawil pracownikow na pastwe losu i nie wyrobil sie ze zlecenia.

mak łasuch

Beata

Alicja

Co, a co się stało? Jak jest winny pieniądze pracownikom i nie spełnia obietnic, to daj znać. Zastanawiam się, czy jako pracodawca jest ok, ale te komentarze wzbudziły moje podejrzenia. Rejestrował ludzi w ogóle?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie P.P.U.H. LM Technika Maciej Mużyło? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Leszno

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w P.P.U.H. LM Technika (usunięte przez administratora) Mużyło?

Pracownica

Ten człowiek obiecuje wysokie wynagrodzenie i złote góry. Zapierniczasz, starasz się za darmo bo kasy nie zobaczysz. To zwykły oszust i krętacz, bajkopisasz i flejtuch jakich mało. Odradzam jeść cokolwiek co ten typ ugotuje. Uciekać od niego i nie fatygować się bo i tak popracujesz w ramach wolontariatu.

@Pracownica

to mogłabym o coś dopytać? Bo tak serio negatywnie to ujmujesz to jak to jest, że wciąż w firmie jesteś? Co Cię przekonuje do tego, żeby tu jednak zostać? Kasa mała czyli jaka? I te złote góry mnie ciekawią, co było mówione?

@Danuta

Nie pomyślałaś że to może być żona Pana Macieja.

Poszkodowany
@Pracownica

Witam serdecznie, czy mogę prosić o jakiś kontakt do Pana Macieja? Ewentualnie jakieś aktualne namiary? Jest moim klientem i jest niewypłacwlny

ziz
@Poszkodowany

Aktualnie Jagiellońskie jak ktoś napisał poniżej.

anon
@Gość

Bardzo możliwe bo pani (usunięte przez administratora) bierze aktywny udział w interesach męża.

zbyszko

To znak że małżeństwu M... skończyły się chwilowo pomysły. Niestety usłyszymy o nich jak znajdą kolejnych łatwowiernych.

gość
@zbyszko

Dlaczego ciągle mam wrażenie że wszystkie pozytywne treści to ciężka a zarazem twórcza praca pana MM

gość

Dlaczego ja mam wrażenie że te wszystkie pozytywne opinie to ciężka praca pana MM

#Poszkodowany

Otwiera cały czas nowe nazwy działalności -Kamuflaż ,ul.Konopnickiej 67,Nowy Tomyśl -K&M Smart Sp.z o.o.Warszawa -P.P.U.H.LM Technika (usunięte przez administratora) M. -Food 40&4 -Rejtana 7 ,Środa Wielkopolska to ściema -na Fb pod profilem Maciek Maciek Teraz szuka statku ,by nikt go nie namierzył lub znalazł. Naprawdę nie bójcie się, idźcie do instytucji i zgłaszajcie wszystko. Im więcej osób tym lepiej. U nas już załatwione ,odpowiednie organy już działają. Ale wy jako poszkodowani ,zgłaszać

Pokrzywdzony

Pan M nie płaci uplaca zaliczki sam dostaje zaliczki od kontrahentów które idą na wszystko tylko nie na ludzi nawet na budowę stoiska nie starcza i ciągle wypisuje do ludzi żeby my pieniądze przelali a ludziom wisi grube pieniądze myślę że pomogą w tym służby porządkowe

@Pokrzywdzony

Żyje na cudzy koszt od lat Niestety niema na niego bata ani paragrafów

Występuje pod różnymi nazwami. W internecie przewijają się: - Kuchnia Polowa Poznań, - Kamuflaż, - Pierogi z Wiejskiej Chaty-Rataje - Pierogi z Wiejskiej Chaty- Środa Wielkopolska - Food 40&4. Najczęściej podawane są nieaktualne adresy lub adresy wynajmowanych przez chwilę i szybko pozostawionych lokali. Jedyny aktualny adres firmy który jeszcze niedawno podawany był w internecie to 63-000 Środa Wielkopolska, Osiedle Jagiellońskie 33/19 i pod tym adresem należałoby dochodzić swoich roszczeń takich jak wysyłanie wezwań do zapłaty, pism przedprocesowych oraz pism sądowych. Poszkodowanym mogą też pomóc Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej, ponieważ są zaznajomieni z tematem (ul. Harcerska 22, 63-000 Środa Wielkopolska, tel. 47 773 32 11).

Kris

Dziękuję za informację, pozdrawiam.

Pierozek

Sama pracowałam dla tego typa. (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) dla niego za obiecywane kokosy a dostajesz po (usunięte przez administratora) bo kasy nie uświadczysz. Gadane to on ma. Opowiada historię wyssane z palca. Brudas, niechluj i nic poza tym sobą nie reprezentuje. Działa na terenie Wielkopolski, wynajmuje lokale na super gadkę po czym nikomu nie płaci. Takich ludzi powinni linczować na rynku. W tym samym czasie co mnie okłamywał i (usunięte przez administratora) co najmniej 6 osób. Niech ten (usunięte przez administratora)pamięta że karma nie gubi adresu

Xxx

Na fb jest pod Maciek Maciek

Ola
@Pierozek

A co na to Państwowa Inspekcja Pracy? Może warto ich zapytać?

Pewnie ma imunitet nietykalności ???

@Ola

Może ,, sanepid ,, podeslać

@Gość

Zastanawiające jest to, że opinie pojawiają się od dłuższego czasu a wy dopiero zastanawiacie się nad jakimiś instytucjami... Czemu nie wcześniej?

@Danuta

Bo każdego delikwenta popaprze jakims przekrętem i ten boi się że sam pójdzie do więzienia

BB
@Gość

Zarówno Państwowa Inspekcja Pracy jak i Urząd Skarbowy stają po stronie poszkodowanych pracowników. Warunkiem jest podanie swoich danych w zawiadomieniu (nie są ujawniane) i adresu pod który ma być dostarczone wezwanie.

@BB

Nie ma czegoś takiego jak anonimowe zgłoszenie? Czyli pracownicy boją się ujawnić? Przecież rodo panuje to i tak ta informacja nie powinna wypłynąć?

Występuje pod różnymi nazwami. W internecie przewijają się: - Kuchnia Polowa Poznań, - Kamuflaż, - Pierogi z Wiejskiej Chaty-Rataje - Pierogi z Wiejskiej Chaty- Poznań - Food 40&4. Najczęściej podawane są nieaktualne adresy lub adresy wynajmowanych przez chwilę i szybko pozostawionych lokali. Jedyny aktualny adres firmy który jeszcze niedawno podawany był w internecie to 63-000 Środa Wielkopolska, Osiedle Jagiellońskie 33/19 i pod tym adresem należałoby dochodzić swoich roszczeń takich jak wysyłanie wezwań do zapłaty, pism przedprocesowych oraz pism sądowych. Poszkodowanym mogą też pomóc Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej, ponieważ są zaznajomieni z tematem (ul. Harcerska 22, 63-000 Środa Wielkopolska, tel. 47 773 32 11).

Policja,prokurator w Poznaniu też A on dalej działa jakby nietkalny był On oszukuje a ofiary są ścigane

AHanna

W 100% przedmówca napisał prawdę . (usunięte przez administratora) Mużyło jest nieuczciwym pracodawcą ….nie wypłacił pensji 5 pracownikom .. Nie odbiera telefonów nie odpisuje na wiadomości i nie mamy możliwości wypowiedzenia umowy …z lokalami wyłudzonymi i oszustwem z kaucjami też jest prawda o biegu też potwierdzam ,że miał być organizowany i domyślam się ,że pieniędzy nie zwrócił bo usunął strony na fb… NIE ZATRUDNIAĆ SIĘ U NIEGO I UWAŻAĆ BO CIĄGLE ZMIENIA NAZWY DZIAŁALNOŚCI !!! Warto wspomnieć ,że również występuje pod nazwą KUCHNIA POLOWA POZNAŃ I pod przykrywką tej nazwy może próbować (usunięte przez administratora) i oszukać kolejne osoby !!!! O sprawie zostały powiadomione odpowiednie organy … UWAŻAJCIE !!!!

@AHanna

wert

Ludzie nie odpuszczajcie bo to wasze pieniądze i praca. Sprawiedliwość już z nim kiedyś wygrała i może wygrać znowu. Skontaktujcie się ze sobą złóżcie pozew zbiorowy. Nie może być tak że ktoś się bawi za waszą kasę.

Jadę na drugi wyjazd z Panem Maciejem , zero problemów z wypłata wynagrodzenia pieniądze w ten sam dzień . Jeśli przedmówcy (usunięte przez administratora)się za przeproszeniem i nie przyszli ani jednego dnia do pracy albo przyszli pijani to nie dziwmy się że nie otrzymali wynagrodzenia i nie wycierajmy sobie (usunięte przez administratora)normalnym człowiekiem . Wszyscy dobrze wiedza ze Targusy to alkoholicy i nałogowcy .

@Gość

Tem przemily wpis przypomina mo samego P.Macieja słyszała

zimowy_poranek

Czy ktoś pomyślał co dzieje się z rodzinami ofiar

Jak w P.P.U.H. LM Technika (usunięte przez administratora) Mużyło wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Zimowy_poranek

Trzeba mieć dużo kasy Wziąść na siebie prowadzenie jego biznesu. Brać kredyty itd Poczym otrzymuje sie stanowisko dłużnika i spłaty ,spłaty i ech Towarzystwo komorników,wierzycieli Zaś pań baluje za twoją kasę

Leon

Juz dawno nie spotkałem się z takim. (usunięte przez administratora)!!!!!! Dwa tygodnie pracy w Niemczech. Zero wynagrodzenia i powrót do domu na własny koszt. Bo pan (usunięte przez administratora) zniknął z pieniędzmi i nie odbiera telefonów. Sprawa została zgłoszona do odpowiednich służb. Osób których były że mną w pracy jest dużo więcej. (usunięte przez administratora) i klamca jakich mało. Uważajcie ma tego człowieka. Ludzie uczciwie pracują za granicą i nie dostają złotówki i muszą na własny koszt wrócić jeszcze do domu . Obłęd.

@Leon

Ej serio wam tak zrobił? :( Ale widzę, że do jakiś służb z tym polecieliście, macie jakiś efekt tego?

Krecik

Nigdy w życiu!!! jeśli będzie ktoś miał styczność z tym człowiekiem to uciekać od niego odrazu !! Okradł ludzi na grube pieniądze i nie płacił pracownikom pensji . Wynajmuje lokale i je porzuca z długami . Jest (usunięte przez administratora) .Można o nim poczytać w necie ile spółek zakładał i wszystkie zostawił z długami .Co chwile zakłada nowe biznesy .Wyłudził pieniądze na bieg Powstania Wielkopolskiego ,który się nie odbył i nie zwrócił nam pieniędzy .To nazwisko należy zapamiętać żeby nie spotkać jego na swojej drodze !!!

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.U.H. LM Technika Maciej Mużyło - Poznań

• Jak się pracuje w P.P.U.H. LM Technika Maciej Mużyło?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.U.H. LM Technika Maciej Mużyło tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.U.H. LM Technika Maciej Mużyło?

P.P.U.H. LM Technika Maciej Mużyło
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Kazimierza Jarochowskiego 44
    60-248 Poznań