Opinie o Mariusz Świątkowski Kuba Trans w Pólko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mariusz Świątkowski Kuba Trans. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mariusz Świątkowski Kuba Trans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Świątkowski Kuba Trans w Pólko

Zastanawiam się czy firma potrzebuje pracownika? Trudno znaleźć nową ofertę ale może tu coś się dowiem?

ktos Nowy wpis
@Zainteresowany

Stracisz czas tylko

Były procownik Nowy wpis

Jest nie wyplacalny a busy są zepsute ciągle trzeba je naprawiać i do tego w środku jest (usunięte przez administratora) masz płacone za kilometr a praktyczne siedzisz i czekasz większość czasu na spedycję czyli Głowno zarobisz a i tak nie wyplaci ci tego nawet

Norbert Nowy wpis

@Smok Wypłata rozumiem na czas, a jak z jej wysokością? Dobrze płacą w porównaniu do konkurencji?

Jak szefostwo w Mariusz Świątkowski Kuba Trans? Spoko traktują ludzi?

Smok Nowy wpis

Pracownicy są traktowani bardzo dobrze, sam pracuje tu od dłuższego czasu i nie ma problemów z wypłatą, autami itp. Auta są naprawiane na bieżąco. Inni kierowcy pracujący tu mają taką samą opinie jak ja. Polecam tego pracodawcę, pracowałem w wielu firmach ale w żadnej nie było tak dobrze jak tu.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko ZBROJARZE OD ZARAZ w firmie Mariusz Świątkowski Kuba Trans? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Meble

Sposób traktowania klientow masakra opieszałość i sposób rozwiązywania problemow wyższa szkoła amatorszczyzny, nigdy jeszcze nie spotkałem takiego prostaka kierowcy jak tu.

JanoPw

Samochody masakra pożal się Boże to wgl nie powinno poruszać się po drogach jutro policyjna akcja smog mam nadzieję że ktoś zrobi porządek z tą firmą w końcu.

StałyKierowca
@JanoPw

Auta które są w firmie są naprawiane na bierząco nie ma żadnego problemu sam robię tam od 2 miesiący miałem awarie silnika, sam bardzo chce u pana Mariusza robić wiec pomogłem w wyjęciu i zrobieniu silnika. Płaci na czas nie tak jak niektórzy piszą.

Iza

Mam wrażenie, że są osoby które najlepiej potrafią tylko narzekać zamiast dobrze pracować!

Bialas

Niewyplacalny, nie warto. O rozliczenie trzeba się prosić i błagać...

iwonka
@Bialas

niepolecam

iwonka
@Bialas

muj kolega czeka jeszcze za wynagrodzeniem za prace za dwa pelne miesiace to jest prawie 5000zl

????
@iwonka

Czy twój kolega mówi ci prawdę bo z tego co wiem tyle nie pracował a jeszcze kantował no i miał problemy z władzą co ktoś stracił kasę więc pisz prawdę a nie bzdury bo on jest asem bajeru i kantu.

Małgorzata
@iwonka

Rozumiem, że masz informacje z drugiej ręki odnośnie do pracy w tym miejscu - czy możesz podać więcej informacji? Pamiętaj, że komentarze zamieszczone na forum powinny być prawdziwe. Wiesz może, jakie były warunki zatrudnienia? Czy pracodawca zatrudnia w oparciu o umowę o pracę?

@bialas

kazdego okradal . obiecywal za oszczednosc . a nic nie bylo placone. klamal.

dziki
@ @bialas

jak ci obiecywał jak ty go sam waliłeś w rogi ,wpadłeś na paliwie i kilometrach oraz zaliczyłeś wiesz co ?nie bądż taki biedny u innych też miałeś ten sam problem,jesteś biedny wszyscy cię oszukują ,tylko możesz się na tym przejechać jak ktoś ci założy sprawę ???

Czy firma Mariusz Świątkowski Kuba Trans w miejscowości Pólko to dobre miejsce dla osób chcących zacząć karierę w branży? Napisz szczerze jaki jest ten pracodawca i czy warto wysyłać do niego CV.

dziki

Bialas napisz szczerze na czym u niego umoczyłeś?Za paliwo,kilometry czy za dużo płaciłeś kartą,mi płacił i nie wierzę że ktoś jeżdzi u kogoś przez dwa miesiące bez kasy bzdury chyba że jest milionerem i robi dobre uczynki?

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Świątkowski Kuba Trans - Pólko

Mariusz Świątkowski Kuba Trans