Opinie o F.H.U. Auto-Magik Robert Cisak w Turów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie F.H.U. Auto-Magik Robert Cisak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w F.H.U. Auto-Magik Robert Cisak o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Auto-Magik Robert Cisak w Turów

paweł

widzę na olx ogłoszenie na kierowcę auto manual + tarczki i nowa naczepa ktoś może się wypowiedzieć jakie są warunki?

anin21
@Estera

auto przypisane do kierowcy na stałe

Anna Nowy wpis

wygasła jakoś niedawno oferta dla kierowcy a chłopak może by się zainteresował. widziałam te komentarze o serwisowanych autach oraz ich przypisaniu do pracownika. zastanawiam się po ile lat ludzie się zatrudniają i czy przypadają jakieś podwyżki?

marko Nowy wpis
@Anna

śmiało można pytać o pracę. Jeśli nie mają wolnego auta dla nowego kierowcy to momentu dokupią zestaw i jest kolejne stanowisko pracy

Mańka Nowy wpis
@marko

no to fajnie że można pytać ale ciekawe że pytanie o podwyżkę zostało pominięte ;) to jak z tym? bo u mnie to na obietnicach zawsze sie kończy w firmie i nie chce tak samo trafić znów

AAA

Siemka, zauważyłem, że z miesiąc temu jeszcze wisiała oferta pracy dla kierowcy. jak często ich do siebie szukacie? Wspomniany fakt, że auto jest przypisane do pracownika bardzo by mi odpowiadał. Ciekaw tylko jestem tego jakie zarobki mogą wychodzić w tym roku?

kozaluks Nowy wpis
@AAA

zadzwoń do osoby odpowiedzialnej / decyzyjnej i się dowiedz tutaj nikt takich informacji nie napisze

Anula

Ale możesz rozwinąć trochę? Ktoś tu pisał, że dostał kilkunastoletniego "chińczyka" z manualem, mnie trochę nie podoba się, że mój mąż miałby jeździć jako kierowca na nienajnowszym sprzęcie, rozumiesz, prawda? Tak że jak masz pozytywy z doświadczenia w tej firmie, to proszę podaj.

SU
@Anula

Auta są na bieżąco serwisowane jak zjeżdżają na bazę na weekend. Każdy chciałby najnowsze auto, ale te starsze przynajmniej się nie psują. W mojej kilkuletniej karierze nic się nie wydarzyło. A jeśli nawet to wolisz, żeby mąż stał na drodze i czekał na serwis bo "bez komputera nie podchodź". Jeśli jest kumaty to sam szybko naprawi doraźnie i zjedzie na bazę Względem dynamiki "stare" Volvo bierze pod górkę każde inne nowe auto.

Estera

Co ciekawie wcale nie zostało tam napisane, że nazywa się Kierowcą „zawodowym”… partner będzie aplikował a ja czytając o tych autach zastanawiam się czy one są na stale przypisane do kierowcy czy jednak będzie się z kimś zamieniał? Już tak miał i nieprzyjemności z tego wychodziły

anin21
@Estera

auto przypisane do kierowcy na stałe

Zespół się powiększa? W sensie, że w tym momencie też? Jak kiedyś tu zaglądałem również z zapytaniem to nie było ofert na necie. ostatnie widziałem z zeszłego roku. czy w tym także mechaników szukali? warunki finansowe się jakoś zmieniły na przełomie roku?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie F.H.U. Auto-Magik Robert Cisak na stanowisko MECHANIK? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Niby styczeń dobiega końca a ja nie widzę by oferta była wznawiana. Czy to oznacza, że dobrze się naprawia? Są tu może aktualni mechanicy? Od lat macie te sama liczbę osób czy może zespół czasami się powiększa? Jakie narzędzia dają do pracy? I czy jest strój roboczy?

Chciałbym przyjść tu na mechanika ale nie wiem czy można i czy w ogóle warto? możecie opisać najpierw warunki? na necie wisiała już wcześniej oferta ale ją przegapiłem. będzie wznawiana może jeszcze na nowy rok?

Mała

Skąd braliście numer kontaktowy? Ktoś teraz niedawno zasugerował by dzwonić, więc my z chłopakiem faktycznie chyba to zrobimy, tylko właśnie ani tu w zakładce z kontaktem ani w tej ofercie dla spawacza którą się interesujemy nie podają numeru. Jak umawialiście się na rozmowy? po jakim czasie zapraszają?

Ok, widziałem rozwiniętą opinię i opis warunków dla kierowcy, czemu wiec nikt spawacza szerzej nie opisze? padały już zapytania a w tym momencie widnieje oferta na LinkedIn na to stanowisko. za dużo szczegółów nie ma, z opisu wynika, że wymagają chęci do pracy oraz dyspozycyjności. Czy to przekłada się na jakieś nadgodziny może? Ile można więc zarobić?

święty

Współczujesz mi że?: - wyjeżdżam w poniedziałek i wracam na legalu w piątek? - auto jest w dobrym stanie technicznym, wszelkie usterki są naprawiane od ręki, nówki naczepy - mam czyste tacho - nie stoję bezczynnie w oczekiwaniu na załadunek / rozładunek - wypłata na czas, która nie odbiega zarobkom w naszym rejonie. Nie pracowałeś tam to się nie wypowiadaj, a wszystkie historyjki możesz sobie włożyć między swoje bajki.

knovte
@święty

Może faktycznie chłopaki poprawili się ze standardami utrzymania pracownika u siebie. To nie pierwsze takie słowa co słyszę - że jest lepiej

Xxx
@knovte

Lepiej jest od września odkąd poprzednik opinie wystawiał czy jeszcze wcześniej? Teraz do listopada cos jeszcze weszło lub się zmieniło? I tak mam zamiar przyjść jeśli już od kolejnego roku ale fajnie jest wiedzieć już mniej więcej na co będę się pisał

knovte
@Xxx

Słuchaj sprawa jest prosta - jak wszędzie trzeba pracować. Za stanie nikt nie zapłaci. Ważne, żeby móc się dogadać z szefami. Auto dostaniesz wiekowe - kilkunastoletniego chińczyka w manualu, ale przynajmniej dobrze jedzie, jest czyste, na nowych oponach a wszelkie naprawy traktowane są priorytetowo. Naczepa wywrotka - nowa. Przestrzegają norm czasu pracy.

Marzena

@pracowałem dzięki ;) tu się można konkretnie dowiedzieć. Ale powiem, że teraz szukają też spawacza i tutaj już o żadnej siódemce nie ma mowy, tylko minimalna krajowa 3490 PLN brutto. Możliwe to, że taka aż różnica jest między zarobkami?

@Marzena

Z tego co widzę po wpisach to temat jest o pracy kierowcy ciężarówki

@paweł

Zestawicie te warunki pracy z mechanikiem? Właśnie oferta wisi i tez od minimalnej pokazuje, że trzeba liczyć a potrzebuje znać konkret przed podesłaniem cv. jak często ktoś jest potrzebny? Ostatnia oferta jaka na to stanowisko mi wyskoczyła jest sprzed paru lat. jak wyposażony jest sam warsztat?

Karola

Myślicie, że to współczucie faktycznie jest bardzo uzasadnione? Ogólnie to co jest z ta praca spawacza? Jedna Pani już na jej temat pisała kiedyś a obecnie w sieci dalej wisi oferta. więcej osób potrzeba? Chłopak po prostu się zainteresował ale teraz już sami nie wiemy. Stawka to minimalna na start i potem jest więcej czy jak?

Zleceniodawca

Polecam. Dotrzymują terminów i ustalonych stawek. Towar na czas, kulturalni kierowcy.

wojtek

mi się tutaj podoba i nie zmienię roboty ułożone trasy, wypłata na czas

Szukam pracy w mieście Turów. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 7500 PLN. Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie F.H.U. Auto-Magik Robert Cisak?

adam

śmiało możesz do nich uderzać. Auta Volvo (mają nawet kilka z rocznika 2000-2001) ale w świetnym stanie technicznym, nic do zarzucenia. Naczepy aluminiowe do zboża. Warunki do ustalenia, kasa zawsze na czas. Czasami może irytować poganianie, ustawianie kiedy wyjazd (co do minuty).

adam

wszystko masz do ustalenia indywidualnie ustalasz czy weekendy stoisz czy jedziesz, czy płacone z kilometra czy dniówka. auta serwisowane regularnie (mają swój warsztat), zadbane, czyste. Szefowie lubią eko jazdę i za to nagradzają. Pracowałem tam kilka lat, odszedłem ze względu na zmiane charakteru pracy - musiałem być codziennie w domu

Marzena
@adam

Ale on się też o kasę pytał. za Twoich czasów siódemka z przodu na rękę była, czy pomarzyć? Ciekawa jestem, jak to teraz u kierowców wygląda, bo mój ślubny będzie zmieniał pracę, i oby na lepszą, wiadomo.

pracowałem
@Marzena

pracowałem tam, oczywiście moim marzeniem były dalekie wyjazdy na zachodnia Europę ale u nich nauczyłem się roboty. Z kasą różnie - jak był bardzo dobry miesiąc to pod 8tys zł podchodziłem. Wypłata na czas, auto przygotowane na czas. Odszedłem, bo nie interesowały mnie te trasy, tylko Francja, Hiszpania, Portugalia

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Auto-Magik Robert Cisak - Turów

• Jak się pracuje w F.H.U. Auto-Magik Robert Cisak?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Auto-Magik Robert Cisak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.U. Auto-Magik Robert Cisak?

F.H.U. Auto-Magik Robert Cisak
  • 186B