Opinie o Phu Fasmont-Grupa Monika Kasznia w Starcza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Phu Fasmont-Grupa Monika Kasznia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Phu Fasmont-Grupa Monika Kasznia o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phu Fasmont-Grupa Monika Kasznia w Starcza

Mariusz Nowy wpis

Nie polecam firmy jest nie rzetelna nie umie zmierzyć dokładnie widocznie nie zna się na miarce termin realizacji zamówienia tragedia poślizg minimum miesiąc montażyści nie wykwalifikowani tylko popsuć sekretarka nie odbiera telefonu tylko wysyła SMS że jest na szkoleniu chyba w kłamaniu klientów z szefową nie można się skontaktować w żaden sposób a szef opryskliwy tylko kasa go interesuje nic więcej o reklamacji nie wspomnę lepiej nie pytać tragedia że ta firma jeszcze istnieje aż się dziwię jak tak można ludzi tyle lat kłamać dlaczego nik nie weźmie się dokładnie za tą pseudo firmę

kamilgala@interia.eu Nowy wpis

NIE POLECAM!!! Wszystko było dobrze do czasu reklamacji wtedy zaczął się problem nie mogliśmy się doprosić żeby ktoś przyjechał a jak już się udało umówić na dany termin to i tak nikt nie raczył przyjechać. Ta firma nie powinna wogóle istnieć, gdyż nie potrafią nawet dobrze wstawić okien .Zamontowali nam okno HST ponad 4 metry niżej o 3 centymetry od pozostałych okien, gdzie wszystkie okna są do ziemi, ale dla nich jest dobrze choć nawet nie raczyli przyjechać i zmierzyć, bo im jest nie po drodze, szkoda tylko że jak po kasę to już było im po drodze. Okna zachlapane pianką do tej pory nie potrafią tego usunąć, a dziurę w oknie aluminiowym zamalowali zwykłym markerem .Żenada nigdy nikomu nie polecę tej najgorszej firmy .

Klientka Nowy wpis

Problem z dotrzymaniem warunków umowy . Firma nieterminowa , trzeba wydzwaniać . Termin z umowy już dawno minął a okien jak nie było tak nie ma. Na telefony odpowiadają , że okna wstawią w przyszłym tygodniu i taka sama wymówka jest co tydzień. Szczerze nie polecam . Brak słów i szkoda nerwów .

Luigi Nowy wpis

Bardzo duże problemy z terminowością - trzeba dzwonić prosić się aby ktoś łaskawie przyjechał. Oczywiście jest obiecywanie, smsy że jutro ktoś będzie - dziesiątki wymówek. Zaliczkę biorą raz dwa, wystawianie polecenia zapłaty to samo ale sami nie poczuwają się do załatwienia sprawy. Nie polecam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Phu Fasmont-Grupa Monika Kasznia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Klient

Nie polecam .!!! Zamówiliśmy okna , firma szybko wzięła zaliczkę , po podpisaniu umowy zaczęły się problemy . Trzeba wydzwaniac, wypisywać a wręcz prosić się żeby wstawili okna . Na wiadomości nie odpowiadają , olewają klienta , umową się nie przejmują nawet nic sobie z niej nie robią . Okna wstawione grubo po terminie . Jak zgłasza się reklamacje to zrzucają winę na klienta . Omijać firmę szerokim łukiem . Zrobiliśmy najgorszy błąd , że wzięliśmy od nich okna. Zamknąć ta pseudo firmę , zero poszanowania klienta ! Dno

Mira

Montują buble nie okna uszkodzone później jest problem z reklamacja . Uciekają od odpowiedzialności. Są nieterminowi. Nie polecam

Mira

Nie kompetentna firma, nie szanuje klientów, problemy z reklamacja. Trzeba prosić się by raczyli powiedzieć ile będa mieli poslizgu z montażem okien . Ogólnie dramat, nie polecam jeśli nie chcesz mieć nerwów z szarpanych !

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Fasmont-Grupa Monika Kasznia - Starcza

Phu Fasmont-Grupa Monika Kasznia